Anal ilişki makatta çatlak yapar mı?

4 sene önce zorla anal ilişki yaşadım zorla olduğu için ben istemedim ve istemeden kastım ve çok ağladım. o ilişkiden sonra çok acıdı tuvalete çıktığımda ağlıyordum resmen acıdan.. daha sonra yıllarca kan geldi ama ben acı biber yedim diye böyle oluyor zannettim hiç o ilişkiye bağlamadım.

daha sonra öğrendim ki tuvalete çıktığında zorlarsa yırtılabilirmiş. acaba ben o zaman zorlandığım için mi yırtıldı?

doktora gittim ama kabızlıktan olduğunu tahmin etti. şimdi tedavi görüyorum ama söyleyemedim bu durumu utandığım için.

acaba anal ilişki anal fissüre -makatta çatlak- yol açar mı?

Güncellemeler:
çok korkuyordum tehdit ediliyordum o yüzden bu kadar geç gidebildim doktora. babamda tutucu bir insan olduğu için öğrenirse diye sakladım. doktora gidersem bir şekilde öğrenir belki diye korktum zamanında. hem bide utanıyordum. şimdi muayneye giderken bile ağlıyordum nerdeyse utancımdan.

0|1
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• Anal ilişki eğer zorla yapılırsa kız kendini kasacağı için iç yapıda yırtığa sebep olur. O çatlaklardan içeri sen tuvaletini yaparken yabancı maddeler girer ve bu durum lipom, anal apse, hemoroid vb. gibi durumlara sebep olur. En kısa sürede Genel Cerrahi uzmanına görünmende fayda var bunda utanıcak edicek bişey yok.
    Bu durumun anal ilişkiden kaynaklı olduğunu sen söylemediğin sürece hekimler dahi anlamaz çünkü aynı çatlaklar kabızlık yüzündende oluşabiliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Makat penisi tolere edecek yapıdadır ve asla o yüzden yırtılma yapmaz.. usulsüz giriş nedeni ile acı veriri ağrı yapar ama yırtılmaya sebep olmaz.. fakat kabız tehlikeldir yırtılma, çatlama ve basur yapar.. Onun için üç günden fazla kabızlık çeken mutlaka gidip önlem almalıdır.. Fakat bu durumları hekimle paylaşmakta fayda var çünkü hekim için bunlar sırdır..

0|1
    0|0
  • doktoa geç gitmişsin hemen gidiceilktin sanırsam iltiap ya da tahrişden dolayı zedelenme olmuş sonrada kabızlık tan mikrop kapmıştır... 7 gnde 10 dklık pansuman seni düzeltirdi ... zamnnda gtseydin aslında sağlam bir dktora git cerrahiye git tedavi yöntemi çok

0|0
    0|0
  • kim seni zorladı yahu :@

0|0
    0|0
  • nasil zorla ya polise gitseydin? karsi koysaydin? ayrica birsey olmaz 20 cm lik ler bile birsey yapmiyor anala sende baska sorun vardir

0|0
    0|1
  • evet çatlak olmasına sebep olur genelde ama doktorun tedavisini uygula birde katı beslenme bir kaç ay gececektir mutlaka

0|0
    0|0
  • Doğru tercih yapıyorsun doktora giderek

0|0
    0|0
  • Yırtıldıysa bile o yırtık mutlaka onarılır beden tarafından anal seksten sonra en fazla 1 haftada o yara onarılır yani.

0|0
    0|0
  • Makattan ilişki hem zararlıdır hem de eziyettir hem de aşağılamadır... Dışkının geldiği bir yoldan ilişki "mikrop"tan öteye geçmez... Aynı zamanda haram ve günahtır... Cinsel ilişki sadece önden yapılır...

0|0
    0|0
  • Bidiğin tecavze uğramışsın bir de söylemeye utanıyorsun. Yasal işlem başlat

0|0
    0|0
  • zorlanırsa yapar tabikide

0|0
    0|0
  • anala karşı olduğum için bu tür konulardan anlamam

0|0
    0|0
  • Evet olabilir

0|0
    0|0
  • Nasıl zorla yaptın?

0|0
    0|0
  • basur olmayasın makkatında

0|0
    0|0
  • Yapar geçmiş olsun bu arada

0|0
    0|0
  • doktora onu da söyleseydin

0|0
    0|0
  • Zorla kim yapti sana bunu

0|0
    0|0
  • olabilir, seni tehdit edip sana zorla hakim olan şerefsizin boku bu

0|0
    0|0
  • Merak ettim hala burada mısın? Durumun ne oldu?

0|0
    0|0
  • yaparrr

0|0
    0|0
  • seni hangi şerefsiz zorladı peki böyle bir şeye böyle bir şey var mı ya bu ir tacavüzdür zorla yapılan ilişkiler tecavüze girer senin başına nasıl birşey geldide böyle bir yaşadın

0|0
    0|0
  • analın yaptığı etki ilk ilişkide kendini bile bile kasmadıysan en fazla 1 haftaya geçer. beslenmenden ve kabızlıktan kaynaklanmış. doktora gitmekten utanma :)

0|0
    0|0
  • Yapabilir

0|0
    0|0
  • Ne zorlası be adamla aynı ortamda yalnız kal sonra zorla olsun bir doktora git kontrol ettir

0|0
    0|1
  • 1 defa da bu duruma gelmezsin

0|0
    0|1
  • nasıl teslim edebiliyorsunuz kendinizi sakıncalı bişey zaten ya töbe töbe
    kayganlaştırıcı bişey kullanmadıysanız çatlak olabilir evet büyük ihtimalle de ondan kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • Olabilme ihtimali yüksek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anal asla yapmadım yapmamda bu bir seks değil bence erkeklerin sırf kendi egolarını tatmin edecekler diye bizler acı çekiyoruz. Sakın yapma bir daha canım anlıyorum zorla olmuş ama bundan sonra dikkat et

1|3
    0|1
  • yapar ama sadece anal ilişkiye bağlama tuvallette çok zorlanma oluyosa ondandır doktorlarda diyor zaten zorlamayın.. çok kötü bişey yaa kremlerini kullan muhakkak

0|1
    0|0
Yükleniyor...