Evliyim tatmin olamıyorumm ne yapmalı?

3aylik Evliyim ilk günden bu yana ilişki sırasında tatmin olamiyorum zevk alıyorum ama ötesi olmuyor eşim de sıkıntı yok her bakımdan çok iyi. Başta alışık değilsin ondan olmuyor dur dedi ama 3ay geçti ilişkiden sonra mast. Yaparak rahatlıyorum. Sizce sorun ne? Bu arada istekli birisiyim bende de problem yok sadece boşalma olmuyor. Çözümü var mı?

0|0
1|52

En İyi Erkek Görüşü

• Odaklanma problemi, ve eşinizde de var biraz. Çünkü o sizi odaklaması lazım

0|0
    0|0
    • Ya ben mast yaparken konuşuyor yani o anı anlatıyor hani telefon misali. O zaman tahrik oluyorum ve olması gereken oluyor ama eşimle beraber olurken hiç konusmuyor bende zevk alamiyorum

• Rica ederim. Yanlis anlanak isteyen herseyi anliyor zaten... maksat duzgun ve dogru anlamak insanlari...

• @mesmerize düzgün insanlar neredeyse yok. Çoğu kendini görmeyip diğerinin kusurlarını yargılıyorlar.
      Bulamadıklarında kusur yaratır, ya da iftira atarlar. Olmamış şeylerı olmuş gibi gösterirler

Erkekler Ne Diyor 51

• Arkadaşım merhaba,

Bazı kadınlar vajinal değil sadece klitoral orgazm yaşarlar... Vajinal orgazm için belki fuck machine gibi şeyler kullanabilirsiniz ama onu da eşiniz kabul etmeyebilir...

Eşinizin seks sırasında siz veya o aynı zamanda klitorisinizi uyarırsanız seks sonrası mastürbasyon yapmanıza gerek kalmaz...

0|0
    0|0
    • Evet o şekilde denedim ama pozisyondan ötürü devam etmek mümkün olmadı

• Evet söyledim de defalarca başka sekildeyken daha hoşuma gidiyor. Ama yapmıyor ki

• Hayatta bencil bir eşten daha kötü bir duruma sahip olunamaz sanırım...

• Bunun anlamı sen eşinin yanına ona bedenini teslim etmek adına giriyorsun fakat kendin zevk almayı hiç düşünmüyorsun demek.. Sende eşinin bedeninden zevk almaya bakar isen sorun kalmaz..

0|0
    0|0
    • Bunu hayatinda ayip ve gunah olarak hep kafasina beynine kazimis bir kadin, cevresinden bu konuda devamli ayni seyleri duymus, nasil zevk almak icin cinsellik yasansigini ve buna en az karsisindaki kadar kendisinin de hakki oldugunu dusunsun..,? Uzun cumleler kurarak anlatmis olabilirim ama, dusuncen budur. Cok rahat yetisen yeni genc nesil disinda bizim toplumumuzda ne zaman cinsellik dogal ve cok normal birsey ve ayni zamanda iki kisinin de ihtiyaci olarak konusulup anlatilir?

• Yani evlenmeden birisiyle beraber olmak günah değil öyle mi

• Bu konu kişilerin şahsi zevklerine göre topluma lanse edilmiş ben sadece onu demek istiyorum... İranda sokakta ki hayat kadını ile anlaşıyorsun ve gidip muta nikahı yaptırıyorsun ve işini görüp boş ol diyorsun mesele kalmıyor.. Yani Allahı kandırmanın yolu oluyor.. Bak ben nikah yaptım zevki mi aldım ve boşadım diyerek.. Bunu anlayın lütfen sadece kadını hakir gören ucubelerin görüşleri..

• Eşinde erken boşalma sorunu var mı?

0|1
    0|0
    • İstediğinde uzun durabiliyor ama bu aralar çok erken oluyor ben anlamıyorum ikincisini istiyorum yoruldum diyor yatiyor

• Kadın orgazmı için en az 20 dakika gereklidir. Süreyi uzatmak önemli burada.

• Bu durum sadece senin yaşadığın bir durum değil. Bir çok kadın bunu yaşıyor.

Önsevişmeleri uzatın, farklı pozisyon ve fanteziler deneyin.

Bir çok kadın orgazm olmadan cinsel ilişkisinin sonlandığından şikayetçidir. Konu eşinde çözülmeli. Sonuç olarak mastürbasyon ile rahatlıyorsan olay tamamen başka demektir.

Eşinin her anlamda iyi olması sadece penis boyu ile alakalı anlamına gelmez.

0|0
    0|0
    • Abartilacak bir boyu yokta. Bakalım ya elimden geleni yapacagim

• Umarım başarılı olursun. Tavsiyem, güvendiğin kimseyle daha detaylı konuşup bazı şeylerin farkına varman.

• Biraz ön sevişmeyi temasi vs uzun tutun yani kulağına fısıldasin seni hazirlasin telefonda ki gib anlatsin sana sevişirken neler yapmak istediğin vs seni yeteri kadar hazirlayamiyor ve konsantre olamiyorsun bence kafan başka yerlerde belki bir iki kadeh viski ile gevşiyebilri daha fazla verebilirsin sende kendin olaya deneyin işte :D

0|0
    0|0
  • ozaman sen vajinal orgazm olamıyorsun clitoral orgazma alısmıssın bekarken masturbasyon yapan bayanlarda oluyor eşiniz içinizde git gel yapıyorken sizden clitorisinizi okşayarak orgazm olabilirsiniz saygılar

0|0
    0|0
  • gec orgazm oluyorsun demekkı esın ne kadar surede orgazm oluyor bırde ön sevışme çok önemlı senı hazırlaması lazım

0|0
    0|0
  • İlişki sırasında fantezi kurun ve paylaşın.

0|0
    0|0
    • Ben düşünüyorum da söylemeye cesaret edemiyorum ki oda donuyor sanki ses çıkarmıyor kendi işini hallediyor

• Ben de senin durumunu yaşıyorum zaman zaman. Ben çözemedim ama umarım sen çözersin.

• Umarim

• İşte burada sürekli mast yapanlara ben bunu anlatmaya çalışıyorum mast beyninizi adapte ettiğiniz için vaginal orgazmı yasayamiyorsunuz

0|0
    0|0
    • Hem dogru hem yanlis... erkegin biraz daha sabirli ve anlayisli olmasi gerek. Tek amaci biran once orgazma ulasip kenara cekilmek olan kisi, karsisindaki kizin (kadinin) ne isteklerini nede vucut dilini anlayip ona orgazmi tattirabilir... evet vajinal orgazm, klitoral orgazmdan biraz daha zor ama imkansiz degil... ben yine is erkekte biter diyorum.

• Bu dogru olabilir. Benim soyledigimden baska bir konu...2 si farkli 2 orgazm sekli bunu biliyoruz ve kendi vucudunu bilip taniyan her bayanda bunu bilir. Ama, diger sekilde olabilmek icin biraz daha fazla ve uzun uyarilmaya ihtiyaci var...

• Ben hep şunu söylüyorum erkekler p*rno izledikleri vaakitin yarısını kadın psikolojisi kadın anatomisini tanımak öğrenmek için geçirse emin olun mutsuz kadın kalmaz vaginal orgaZm çok ama çok zor olan bir eylem ama ilki bu kadar zor beynimizde bu donanım var siz sadece sürücüsünü tanıyacaksınız bunuda bir kere tanıttığınız da sorun bitiyor

• eşin erken duruyor seni durdurmadan durmamalı

0|0
    0|0
  • bence kendini tam hazırlamamaktan kaynaklı bir sorun eşin biraz daha ön sevişmeyi ve birleşmeyi uzun tutarsa eminim boşalırsın mastla boşalıyorum demişsin mast yapareken düşündüklerini eşinle yaparkende düşün hayal et mutlaka boşalacaksın

0|0
    0|0
  • genç kızlığında alıştıysan masturbasyona sebeplerden biri olabilir.

0|0
    0|0
    • Çok fazla olmasa da yapardım istedikce işte peki nasıl duzeltebilirim

• kocana iş düşüyor.. hemen ilişkiye girmeyin. biraz ön sevişmeyi, oynaşmaları filan uzun tutun.

• Eşin işi bilmiyor.

0|0
    0|0
  • Daha dur bakalım yürümeden koşmak istiyorsun

0|1
    0|0
  • Eşinle ve bir doktor ile görüş , olmazsa farklı arayışlara göz atman faydalı olabilir

0|0
    0|1
  • Eşine boşalmadığını soyle boşaltsın çeşitli yolları var

0|1
    0|0
    • Biliyor ki hadi rahatlat kendini diyor bende kendim yapıyorum

• Off ne yapıcam benimde canım istiyor ama zevk alamadigim için artık yaklaşmak istemiyorum

• Yanlış olucak ama beraber yapalım kadınlığını yaşa ! İster misin tabi gizli şekilde istersen

• Olay esinde bitiyor. Yoksa uzunluk salatalikta da var.

0|1
    0|0
  • Esinde sikinti yoksa neden onunla olmuyor da kendin yapabiliylrsun sence..
    Objektif dusunmelisin

0|0
    0|0
    • Ben yaparken tahrik edici konuşuyor o zaman zevke geliyorum kendisi yaparken susuyor kendi odaklaniyor yapıyor ve bitiyor

• Umarim sorunlarinizi giderirsiniz, iyi aksamlar 'k

• Sağol

• eşinin penisi girdiğinde eliyle klitorisini okşamasını söyle birde öyle deneyin bence...

0|0
    0|0
  • Eşin senin içindeyken eliylede klitorisini okşasın içinde gidip gelsin canım

0|0
    0|0
  • mast a alışmışın eşinin suçu yok. tedavisi 2 çeşittir uzmana git ama eşinle git.(uzman Tıp Fak.)

0|0
    0|0
  • zamanla olurusn acele etme:)

0|0
    0|0
  • Mast yapmaya alismissin daha onceden o yuzden vucudun gene onu istiyo

0|0
    0|0
  • bence odaklanmadan ziyade eşiniz klitorisin ne olduğunu bilmiyor

0|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi uzun tutun. Oral yapsın sana

0|0
    0|0
  • önceden masta alışmışsan olabilir. Ön sevişme sırasında sana mast yapsın ve ön sevişmeyi uzatın

0|0
    0|0
  • diklenmelisin yani tadını çıkarmaya bakmalısın zevk alamıyorum diye düşünmemelisin

0|0
    0|0
  • Cok basit cozumu

0|0
    0|0
  • Daha önce ilişkin oldu mu

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce oluyor muydu peki?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 1

• işi inadan bindir olacak de:)))

0|2
    0|0
    • Sonra aniden ufaliyor ortada kalıyorum onuda denedim:)

• sen çalış azcık da herşeyi devletten bekleme

Yükleniyor...