Tüy dökücü kullansam mı?

Kızlar bikini bölgesine ağda kullansam alt kısmını alamam yani gerdiremedigim için ağda kullanamam oraya tüy dökücü kullansam diyorum sizce nasil?
Fazla açık yazdım biliyorum ama uzgunum başka soracagim yer yok..

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bak agda vajinada vajina yapısını bozar, ve sonra cinsel işlev bozuklugu yapar, lazer, kırılma, batma, kıl dönmesi yapar,, keremdersen asit içermeyen lerden kullan ama akne sivilce görülebilir, en güzeli dışarıya fazla çıkma , bayanlar için olan jiletden kullan , her seferinde yenisini al, sonra enfeksiyon yapar, alt tarfıda ayna kullan.

0|0
    0|0
    • Peki birşey dicem o jilet kılları kalinlastirmaz mi?
      Bide nerden bulurum?

• herzaman almalısın , regl dönemiçok önemli, mesela, agrılı geçiyor degilmi, masaj yap regl başlıyacagı dönemde karın bölgene, ılıl bitki çayları iç, kesinlikle, sıcak su koyma karnına, daha çok agrı yapar, jilet uygulamasınıda, her banyoda degil, 3 banyoda bir yapacaksın, sürekli yaparsan bu sefer sivilce ve akneler oluşacak buda vajida sıkıntı verir.

• çıkmak durumundayım, eger bir sıkıntınız olursa, ya da dermatolog la ilgi ya da özelden yaza bilirsin , iyi akşamlar.

Erkekler Ne Diyor 4

• kesınlıkle çam sakızı ve sir agda kullanma içinde şeker oldugu için dıpten besleme yapar ve kıl daha çok gelır bant en ıyısı bıkını bölgesı bantları var pahalı ama kadınlar için en ıdeali

0|0
    0|0
    • İlik ağda varmış idamı?

• en ıdeali weet yüz ve bikini bölgesi agda bantları var bu arada sektordeyım bu yuzden ıyı bılıyorum

• Doğal bırakmayı denesen nasıl olur?

0|0
    0|0
  • jilet kullanabilirsin?

0|0
    0|0
  • ahhhh be mavili arkadaş sen bayan mısın ne anlarsın da yorum yaparsın bu soruya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...