Kızlarda sürekli akan beyaz sıvı?

Konu etiketinin neye girdiğini bilemedim regl dönemi dışında tüm kızlarda geçerli midir bilmiyorum ama sürekli akan beyaz sıvı nedir bazen açık sarıda olabiliyor

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu beyaz, kokusuz hafif şeffafımsı akıntı vajinanın duşlama sistemi denilen kendini bakteri ve mikroplara karşı koruma işlemidir... Eğer temizlenmez ise kuruyunca vajina dudakları arasında peynirimsi birikintiler yapar ve ekşimsi bir kokuya neden olur.. Akıntının sarı olması bakteriyel bir durumu koku olması durumda mikrobik olay bu olduğunu belirtir.. Mümkün mertebe pamuklu kilot giyin kızlar naylon çamaşırlar her müsibete zemin hazırlıyor...

0|0
    0|0
  • Üşütmüşsün akıntin ya da Miyomlarin olabilri bnce en acilinden bir jenkoloğa gitmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Beyaz ve azsa sorun yok. Renkliyse (kahverengi-sarı vs.) doktora koş.

0|0
    0|0
  • soru yanlış yerde kardelşim...

0|0
    0|0
  • iltehap doktora git enfeksiyon kapmışsın pis şeyler sokma ya da mast yapıyorsan önce ellerini iyice sabunla

0|0
    0|0
  • koyu renktemi?

0|0
    0|0
  • iltihap var

0|0
    0|0
  • anlamadım soruyu nerden akan beyaz sıvı

0|0
    0|0
  • Nerden akıyo yaw burundan mı :s

0|0
    0|0
  • iltihap olabilir

0|0
    0|0
  • Yaş kaç

0|0
    0|0
  • intihap

0|0
    0|0
  • cinsel saglik konusu.
    Onu bilmiyorum ama iliski sirasinda da sanirim beyaz bir sivi geliyor onunda nedenini ben anlamis degilim.

0|0
    0|0
  • Midem bulandı ya of

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nasıl? Süt rengi mi sarımsı da diyorsun bu normal değil enfeksiyon belirtisi
    Bak şekerim yumurta akı gibi olan yani şeffaf olan akıntın o fizyolojik alıntın bu normal genç kızsın gelecek elbette
    Ama süt kesiği gibi sarı, yeşil, et suyu gibi renkli olan alıntılar sana uyarıdır vücudun uyarıyor seni diyor bir değişim var bende onun için doktora gitmelisin

0|0
    0|0
    • Yo renkli olmuyor bazen çok çok açık sarı oluyor genelde beyaz ama sebebi nedir

• İşte beyaz süt beyazı olan mantar kaşıntı ve kokuda yapar sarımtrak olanda enfeksiyon jinekoloğa gitmelisin

• Pardon da burası hastalarsoruyor. com falan mı? İkide bir bunun gibi sorular soruyorsunuz bir rahatsızlığınız varsa eğer doktora gider uzmanından öğrenirsiniz ne olduğunu, yapmayın yani biraz mantıklı olalım.

0|0
    1|0
    • Sağlık kategorisi var sitede. Sorması gayet normal

• Aa doğru bu sitede hastalığımızı değilde "sizce güzel miyim arkadaşlar" ya da "memem nasıl sizce" diye sizin gibi aranmak için mi soru soralım sorunla ilgili fikrin yoksa eleştirinde olmasın böyle veririm ağzının payını @Snotra

• enfeksiyon ya da iltihap degil bu, bilip bilmeden konusmayin ! Gayet normal birsey bu, ergenlik cagina yeni giren kizlarda cok gelir, zamanla azalir bu. Regl olduktan sonra veya önce de gelebilir. Az gelir, eger cok geliyorsa, doktora görünmen gerekebilir

1|0
    0|0
  • Enfeksiyon ya da iltihabi bir durumdur. Adet öncesi mi yoğun yoksa her zaman mı?

0|0
    0|0
    • Sürekli var

• O zaman bir doktora git ilaç alınca geçer endişe etme

Yükleniyor...