Hamileyken eşi, erkek nasıl cinsellik yaşar?

Evet bu soru kafama takıldı. hamileliğin belli bir zamanına kadar ilişki bebeğe zarar vermiyor ama belli bir zamandan sonra yani hamilelik ilerleyince zararlı diye biliyorum. peki sonrasında erkek napıyor? eşinin yanında olup bunu hiç düşünmüyor mu yoksa farklı yollar mı buluyor kendini mutlu etmek için? özellikle evli erkekler herhalde daha net cevap verebilir soruma..

not: evli ve hamile değilim, sırf merak:)

0|0
6|21

En İyi Kız Görüşü

• elle bosaltir. ayakla bosaltir. memesinin arasina alir bosaltir. istedigi zaman kadin her turlu bosaltir iliskiye girmeden. iliskiye girilmesinin yasak oldugu donemde bir zahmet ilgilensin esiyle. bencil kadinlari sevmiyorum.

2|10
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• ALdatma işi asla olmaz . Hem eşi hamile hem cocuğı doğacak hemde aldatıcak yok öyle bi serefsizlik olmaz . Sabreder . Hersey cinsellik mi hiç bişey bilmesse yani mstrbsyn yapar.

6|2
    0|1
  • eşi hamile olan erkek biraz dişini sıkar diye düşünüyorum sonuç da eşi onun bir parçasını taşıyor sadakat ve saygıyı da fazlasıyla hakediyor...

4|0
    0|0
  • erkek olan aldatır adam olan yanından ayrılmaz

4|1
    0|0
  • evlenmeden önce hergün seksmi yapıyo millet sanki sıksın dişini 9 ay nolucak

4|1
    0|0
  • sabredecek!

0|0
    0|0
  • Belli bir aya kadar zaten güvenli cinsellik yöntemleri var, bundan sonraki 1 - 2 ayda adam sabır etsin, çok zorlanırsa elle çitiler... Nedir yani abi, 2 - 3 ay cinsel ilişkiye girmediğin de ölmez ya.

1|0
    0|0
  • sağlıklı bir hamilelikte yapılmasının bir zararı yok, ama ayıp yani içerde çocuk var sen şey yapıyorsun :D çifte göre değişir çoğu sevişiyor, dinimizde de yasak değil. ama ben çocuğa bişey olur diye korkarım

1|1
    0|0
  • hamileliğin coğu döneminde zaten ilişkiye rahatça girilebiliyor ama pozisyon sıkıntısı oluyor sadece fazla yormamak önemli

0|0
    0|0
  • Hamilelik sırasında ilişkiye rahatça girebilirsin sadece biraz daha hassas olmalısın :D artı altarnatif tıp çok gelişti :P

0|0
    0|0
  • Hamileyken (tabi belli bir yere kadar) ilişkiye girebilirler. Oral yapar, göğüs arasına yaparlar, mastürbasyon yaparlar. =D

0|0
    0|0
  • zararı falan yok bebek kafayı çıkarana kadar devam.2 çocuktada dogum gününe kadar beraber olduk hiç bir problem olmadı.ama tabi pozisyonlara dikkat etmek şartıyla.

0|0
    1|0
  • ilk 3 aya kadar dewam ama gayet uysal bir şekilde. 3-4. Aydan sonra uzuuun bir sabır zamanı. Varsa imkan elizabet şekli. Aldatmak o zaman aralığında çok ters bi durum bence. Ama doğum yapmış kadın gerçekten kadın yani.

0|0
    0|0
  • Son 1 aya kadar dogumdan sonraki 40 güne kadar ilişki yok diye biliyorum ..

1|0
    0|0
  • çözüm çok. kadın yapsın yeter ki.

0|0
    0|0
  • Bekleyiversin.

0|0
    0|0
  • misyoner poziyonunda kadın üstte yapılır

0|0
    0|0
    • kadın üstte olunca bebeğe zarar vermiyor mu yani :S

• misyonerde kadın altta olur zaten, karıştırdın.

• hyr anlatmak için misyoner dedim kadının üstte olan hali

• arka kapıdan

0|0
    4|0
  • sürtünme yoluna geçmek

0|0
    0|0
  • hamileyken oturup masturbasyon çekioz abla

0|0
    0|0
  • bekarken mast. yapıyorsa aynısını yapar seviyorsa oda

0|0
    0|0
  • aldatır onu

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• elizabeth :))

0|1
    0|0
  • yüzeysel sevişme

0|0
    0|0
  • mastürbasyon

0|0
    0|0
  • Elizabeth yapıyor

0|0
    0|0
  • kocana oral yaparak boşaltabilirsin yada elinle yada göğüslerinle.Kadın istedikten sonra kocasını her şekilde tatmin eder karnı burnundada olsa.Hamileyim diye ilgilenmezler kocayla sonra ay kocam neden aldattı ihityaçlarını karşıla aldatmasın

3|9
    1|1
    • oral vs. de bi yöntem ama karısı hamileyken ilişkiye giremiyor diye aldatcaksa bi erkek defolsun gitsin zaten.

• erkek mantığıyla düşünüyorum bende tasvip etmiyorum elbette

• 8gün

peki koca yanaşmıyorsa bebeğe zarar veririm diye o nasıl olcak? adam ilgilenmiyorsa yani uzaklaşdıysa?

Yükleniyor...