Zarım esnek mi?

20 yasindayim hic iliskiye girmedim. Dün masturbasyon yaparken aniden parmagimi vajinama soktum ama kan felan gelmedi. Bu sabah tekrardan soktum ama yine gelmedi. Zarim mi esnek yahut parmagim kisa ve ince oldugu icin mi zara bir sey olmadi?

0|0
1|17

En İyi Kız Görüşü

• bak bn sana anlatıyım bn evlendım ılk gece zardan dolayı yapamadık bı turlupenıs yarıya kadar gırebldı ve acayıp bı acı buyuk ıhtımal o kadar esnedı ama kan yok ıkıncı gece tamamn gırıp bırkackez olunca geldı kan yanı esnek bı yapı ama bnce fazlada elleme

1|0
    0|0
    • Peki tesekkurler

• vay be biz bu kadar zorlanmadık

• herkezın bır degıl ama benim cıdden cok canım yanmştı

Erkekler Ne Diyor 17

• 2-3 girmesi yeterli bozulması için. Bekaret önemliyse eğer senin için bir daha deneme derim.

0|0
    0|0
  • Manyakmisin, bakireysen ne diye kendini parmaklıyarak mast yapiyorsun ne içtin kafan mi güzel gözün bu kadarmi döndü allahala :d

1|0
    0|0
  • tıp ta uzman olarak yazıyorum;yaptığın çok tehlikeli esnek zannedip böyle kaybedenler okadar çokki. sadece şanslıymışsın asla parmaklama artık

0|0
    0|0
  • alışkanlıkmı yaptı yeniliyorsun sürekli

0|0
    0|0
  • esneklikle alakası yok sen zarına değmemişsin ki.

0|0
    1|0
    • Zar hemen giriste 2-3 cm ileride diyorlar ama

• Tesekkurler yorumlarin icin :)

• gerek yok teşekküre doğruları söylemek her iyi insanın görevidir.

• elleşme üstünden yap

0|0
    0|0
  • balon gibi zor patlar

0|0
    0|0
  • Masturbasyon yaparken parmaklarınıza dikkat ediniz, parmaktan pek kanama olmaz ama olabilirde kanama olmamışsa zarınız oldukça esnektir.

0|0
    0|0
  • Sende Yani Zorlama İstersen delcem Diye 1 Yanlışlıkla Kaçmış 2 Kez Niye Sokuyon.. Boş Ver Esnektir..

1|0
    0|0
  • Esnek ya da çok içeride olabilir kaç cm soktun parmağini...

0|0
    0|0
  • esnek olması iyi canıms esnekmiş

0|0
    0|0
  • alışkanlıkmı yaptı yeniliyorsun sürekli

0|0
    0|0
  • parmağın yırtamamıştır mutlaka

0|0
    0|0
  • kaç cm soktun tahmini?

0|0
    0|0
  • Tekrar neden sokuyosun? bozulmamış olsa bile bozulma ihtimali var

0|0
    0|0
  • Hem sevmek hemde cinsel şeyler yaşamak istiyorum tanışabilir miyiz? :)

0|0
    0|0
  • bende sevdigim kizla aram bu yuzdfen bozuldu seneler önce bakireyim dedi ama ilk iliskide hic birsey olmadi... ben güvenemedim bazi kizlarda olmaz falan dedi ama cok kötü birsey , hala düsünüyom acaba öylemiydi böylemiydi

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...