Kızlar moralim bozuldu.

sevgilimle 5 kez yattım şuan kadar zor ilişkiye giriyoruz agrı yasadığı için 2 posta olmuyo erken boşalma derdim yok ama dün sordum benimkini begenion mu dye iyi ama kısa sanki dedi 13 cm kısa mı

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• ön sevişmeyi uzun tutun bence

0|0
    0|0
    • iişte bu konuda hiç sıkıntı yok hatta kendisi dayanmayıp yeter diyo her defasında dayanamayıp baslatan kendisi eriiyip biten kendisi tek bi sıkıntı orgazm olamıyo genelde zaman ve yer sıkıntımızda var ve ben onun orgazm anını görmeyi çok istiyorum

• gercekten zorlanıyo ve iki defa ağladı sonuncu biraz rahattı posizyonların rahatlığı farklıdır belkide

• dostum eğer yeni kadın olmussa arkadasın uzun bir süre sexten zevk alamaz. Bu normaldir. zarın yırtılmasınsan kaynakkanır bir sürede gşr çık yaparken sürtünme olduğu için sancı hissedilir. Sizde kuruluk problemlemide vardır mutlak. Sadece zamana ve hoşgörüye ihtiyacınız var. İlk girisini çok yavaş yap ve tamamı girince bir süre o şekilde sevişki biraz alışma yapsın.

Kızlar Ne Diyor 8

• Zenci avına cıksın o zaman

0|0
    0|0
  • ağrı var bide kısa e ağrıyı nerden hissediyor ilginç. Daha uzununu görmüş demek öncekileri sor bakalım ne diycek.

0|0
    0|0
    • ateşe körükle gidiyorsun :)))

• boşveer her hatunun dediğine inanırsan işin var.

• ok tesekkürlerr :)

• memnun değilse uzununu bulsun işlev önemli

0|1
    0|0
  • her ilişkide kökleme şansız var fazlasını arama bi erkek için kıza kökleyebilmek apayrı bir zevk derdi eski bir filozof :))

0|0
    0|0
    • s. freud diye düşünüyorum o mu acba :)

• bak bu kadın işini biliyor

• kadın mı :D

• bamya mı?

0|0
    0|1
    • sen ver cevabı bamya mı :p

• " cuma günü biriyle seviştim bana dedi ki..." asfjhasljkfhaskl

hasbelkader biriyle mi seviştin yoksa sevgilin miydi

• sevgili değldi seviştik sadece

• işlev önemli. demek ki işlevi iyi ki dayanamamış çamuru da çüküne atmış :D

0|1
    0|0
    • saol:) gercekten o yüz halii rekkten renge girmesi zorlanması ve ondan 2 gün sonra iyi ama kısa sanki demesi çook ama çok tuhafıma gitti

• kısa:D

0|0
    0|1
    • cidden mi

• benım kı 19 çok standart yaw

• benımkı 23 cm cokmu kıSA? bırakın lan bu işleri hayatnz yalan yw :)

• önemli olan ne hissettirdiği diye biliyorum ben, uzunluğu kısalığı değil. aldırma sen kendine güven sadece.

0|0
    0|0
    • 13 cm kısa değil bence hem yanma var acıyo diyo hem de kısa diyo ne bu çelişki ?

• bilgisiz bilinçsiz çünkü laf olsun diye konuşmuş arkadaş

• arkadaş dibini göremezsin zaten. Girisin arkası yanar. Alev alev olur :)))

Erkekler Ne Diyor 8

• dostum eğer yeni kadın olmussa arkadasın uzun bir süre sexten zevk alamaz. Bu normaldir. zarın yırtılmasınsan kaynakkanır bir sürede gşr çık yaparken sürtünme olduğu için sancı hissedilir. Sizde kuruluk problemlemide vardır mutlak. Sadece zamana ve hoşgörüye ihtiyacınız var. İlk girisini çok yavaş yap ve tamamı girince bir süre o şekilde sevişki biraz alışma yapsın.

0|0
    0|0
  • normal dostum13 cm işlevi önemli olan unutma bunu 20 cm olupta kaldıramamak var :)

üstelik büyük olunca tüm kan oraya toplanır ilişki esnasında beyne kan gitmediğinden bi b.k anlamazsın aptallaşırsın :D yersen

0|0
    0|0
  • kestir kurtul

0|0
    0|0
  • 13 normal boy

0|0
    0|0
  • Film izlemesin şu kızlar.

0|0
    0|0
  • sevgilinin gözü doymamış olay bu. çok p*rno izlemiş herhalde.

0|0
    0|0
  • normal normal..senınkı bulmuşta boyutunu begenmıyor..ne ayıp ona...

0|0
    0|0
    • hacı sert davranmıyodum ondandır ama kendi kaşındı kısa haa :)

• yok sen yınede nazik ol...boşver ...toyluğuna ver...

• cok kısaa

0|0
    0|1
Yükleniyor...