Prezervatif kullanmaktan nefret ediyorum. Kullanmayı seven ya da sevmeyenlerin fikri nedir?

Prezervatif kullanamaktan nefret ediyorum. Dışarı boşalmakatanda tüm zevki gidiyor işin..

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bende sevmeyenlerdenim,hatta cinsel hayatı ciddi anlamda olumsuz etkiliyor.Bazıları incesini kullan falan diyecektir hepsi aynı.Tek kişilik ilişkilerde şart ama uzun ilişkileride korunucaz derken cinsel hayatın bitme noktasına getirecek kadar etkiliyor.Islaklığı ve sıcaklığı hissetmedikten sonra bir süre sonra zevk vermemeye başlıyor.Diğer korunmayöntemlerini imkan varsa seçmekde yarar var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kesinlikle berbat birşey en son dışına onun kullandıktan sonra elle boşal daha iyi

0|1
    0|0
  • bende hiç sevmem..kullandırtmamda..

0|0
    0|0
  • sırf sevmediğimiz ama bişekilde korunmak zorunda olduğumuz için kullandık yıllarca. en sonunda spiral taktırdım. bunu da sürpriz yaptım. hiç konuşmamıştık. doktorum önerince tamam dedim. ilişki sırasında söyleyince yani "prezarvatife gerek yok. çıkmana da gerek yok" deyince yüzündeki şaşkınlığı ve yaşadığı zevki görmek çok güzeldi. şimdi herşey çok daha güzel ve rahat.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İçeri boşalda zevk gör sen :)

0|3
    0|0
    • gördük gördük oldukca karanlıktı :)

• Bende sevmiyorum, sevemiyorumda. Genelde prezervatif bende ereksiyon sorunu yaratıyor malesef pek kullanamıyoruz. normalde hiç bir sertleşme sorunum yok ama o icadın hangi çeşidini takarsam takiyim (en inceside dahil) pek bişey hissedemediğimden zannediyorum sertleşme problemi oluyor ve bu yüzden zaten kullanamıyoruz

0|0
    0|0
  • Zevk vermiyor açıkçası. 3 diğer doğum kontrol yöntemleri seçilebilir eğer tek eşli bir yaşam varsa. 1 aylık veya 3 aylık iğneler var bildiğim kadarıyla. 3 aylık olanlar hakkında gayet iyi yorumlar okudum internette.

0|0
    0|0
  • hele tam motive olmuşken sex sırasında telefonun çalmak gibi bişey kalkıpta şapka takmak:))

0|0
    0|0
  • evet doğallığı alıyor ama yapacak bişey yok...takıyoruz şapkayı

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok en iyi korunma yolu o şapkadan geçiyor... o şapka olmasa neler olur neler xD

0|0
    0|1
Yükleniyor...