Hamilelik riski var midir?

Esimle ilişki yaşıyoruz geri çekilme yöntemiyle...
ama ben cok korkuyorum hamile kalicam diye hazir degilim daha 6 aylık evliyiz. Karnim sisti sanki biraz arada iniyo göbek.. hafif cok hafif mide bulantisi oluyo bazen kendi kuruntum mu bilmiyorum ama.. Düzenli reglde oluyorum. Ama içim rahat etmiyor hamile olma ihtimalim var mıdır?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• geri çekilme bir doğum kontrol yöntemi değildir.

0|0
    0|0
    • Soru bu değildi.

• O zaman kotu olur... takvimim var aslında bu ay reglden 2 gun sonra iliskiye girdim herkes farkli bisey soyluyo ihtimal az mı fazla mi

• hamile kalma işi öyle pat diye olmaz evlenip 2-3 yıl uğraşanlar bile var. Ama şans işte olur mu olur.

Erkekler Ne Diyor 13

• Geri çekilmede risk var her zaman. Adetin gecikti mi şu an?

0|0
    0|0
  • Doktora gitmek çok mu zor?

1|1
    1|0
  • Vallahi zamanını iyi ayarlayabiliyorsa sorun yok, ayarlayamaz ise hamile kalırsınız tabiki

0|0
    0|0
    • Cikarttiktan 2 3 saniye sonra bosaliyor...

• onu ayarlıyorsa sorun yokta 2-3 sn çok zor ayarlanır bir süre eşiniz Kronometregibiymiş, bari ay takvimini kullanın

• kaçar fırlamanı biri dkatlı olmalısınız

0|0
    0|0
  • bulantı felan pisikolojik olabilir ama geri çekilme yönteminde erkek emin olacak az daha derken içeriye bıraka bilir bir damla bile yeter hamilelik için

0|0
    0|0
  • Hamile kalırsan büyüt.

0|0
    0|0
  • Kızım doğum kontrol hapı kullansana ne uğraştırıyorsun adamı geri çekilince hiç bir zevki kalmıyor.

0|0
    0|0
    • Ilac kullanmayi sevmiyorum

• Senin gibileri bana sayiyla mi gonderiyolar bir sie *

• Sen sie ırıspıya bak ya

• hayiz dönemin duzenlı gecıkmesız ıse degılsın hamılekarın şişmesıde hayıze baglı

0|0
    0|0
  • sana spral takayım

0|0
    0|0
  • adetin gelmiyor mu

0|0
    0|0
  • Taşa sıc yapışırsa hamilesin yapışmazsa değilsin :D :D

0|0
    0|1
  • Gazdır oooo :D

0|0
    0|0
  • Kalabilme ihtimali var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doktora git.

0|1
    1|3
  • Yıl 2014 :)

0|0
    0|0
    • Ya biliyorum değilim. Icim rahat degil anliyo musun rahatlamaya ihtiyacım var azcik iyi bisi söyleyin :(

• Geri çekilme bir korunma yolu olmadığı için hamile kalma riski az da olsa vardır. Ama regl olduysan seninki psikolojik olabilir belirtileri. Hastanede kan testi yaptır şüpheleniyorsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...