Ayak fetişi hastalığa yol açar mı?

Sevgilim ayak fetişi olduğu için ayaklarımı yalatıyorum ona ama temiz olmasına karşın korkuyorum bir hastalık mikrop kapacak diye. Bilgili olanların yorumlarını beklirem.

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• İletişiminiz bu ise , sence mahzuru yoksa ikinizin arasındaki konu neticede.. Ancak ne kadar temiz tutsan da tırnak arası mantarları ve bakterilerini asla temizleyemezsin , bu da zaman içinde karşındakinde dudak yarası olarak kendini göstermeye başlar ki bunun adı Herpes simplex ve habire uçuk oluşmaya başlar. Bunu kendisi sorun etmeyebilir ama öpüştüğünde senin de dudaklarına ve öptüğü ıslak ortamlı yerlerde uğraştırıcı bulaşmalara da sebep olur.

O bunu göze alacak kadar seviyor olabilir de , bu senin hayatının kalan 70 yılının insanı olmayacaksa ne gerek var bunlara? Ondan kalan hatıra HSV olmamalı.. Bu HPV gibi , virüs olacağından kesin tedavisi şimdilik yok ama , dindirici azaltıcı ilaçları var.

0|0
    0|0
    • yok artık yemin çek

• sevgilim her akşam ayaklarımı ılık ve sabunlu suyla yıkar çok temizlenmiş olmuyor mu yani

• İsterse etil alkole yatırsın , asla steril olmaz. Olması için ayak derini , nasırlarını , katlanmış ve ölü derilerini kazıması gerekir ki imkansız bu da...

Erkekler Ne Diyor 14

• Sen önce cinsel yolla bulaşan hastalıklara bir önem ver, onları bir güzel öğren ondan sonra ayağa geçebilirsin.

Ayağında mantar olmadığı sürece ve sende çıplak ayakla lağımda gezmediğin sürece mikrop kapmaz. Ayakkabını çıkardıktan sonra koku varsa ayağını yıkaman en güzeli ama bazı fetişistler bu kokuyu sever.

Ayakların temiz olduğu sürece mikrop kapmaz

0|0
    0|0
  • ayak fetisi zaten bir hastalık

0|1
    0|1
  • Kapsa kapsa mantar kapar bir şey olmaz :D

0|0
    0|0
  • Temizse problem olmaz bende öyleyim sevgilim Sevismeden önce temizliyor artik akiskanlik oldu sende rahat ol hastalık kapsak oral yaparken daha hızlı kapariz bugüne kdr hiç problem yasamadim..:))

0|0
    0|0
  • öpme onu

0|0
    0|0
  • yalat gitsin

0|0
    0|0
  • temiz ve bakımlıysa bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Erkeklere kızıyosunuz ama bu hatunlarında hayal dünyaları baya geniş hiç göründükleri gibi değiller :D

0|0
    0|0
  • Hersey var. Götişizm niye yok :))

0|0
    0|0
  • Fazla sapıtmaya gerek yok bence

0|0
    0|1
    • yazma o zaman toto yalayanlar bile var cahil saf köylü

• babandan mı çğrendin bu lafı yawrucum

• yok Apla :D

• Ayaklarımı yalatıyorum ahahahsdaasfdfdgdds :D:DD: Köpekmi bu * D:D:D

0|0
    0|1
  • Yalaya yalaya bitirecek seni

0|0
    0|0
  • Sende onun ayaklarını yaliyonmu?

0|0
    0|1
  • emin ol sevgililer ayaktan daha kirli yerlerini yalıyor birbirlerinin.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gidiklanmiyor musun kiz :)) bir sey olmaz canim mikrop alinsaydi baska yerlerden de alinirdi:) her seyi akisa birak :)

0|1
    0|0
    • yok hoşuma gidiyor benimde.

• Ne kadar merak ettim o duyguyu anlatamam :)) kolay gelsin size

• tavsiye edilir, güzel bir şey , çok gıdıklanmıyorsanız hoşunuza gider kesin :))

• bişe olmaz kendi istiyorsa...

0|2
    0|0
Yükleniyor...