Kızlar boşaldığı zaman hisseder mi?

Bende bir sorun var heralde ben hıc hissedemiyirum boşaldığımı farkında olmadan ıslanıyorum

Güncellemeler:
Sorum kızlara

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• boşalmadan kastın sıvı akışı ise kadınlar zaten ilişkinin başlangıcından itibaren ıslanır. Yani erkekte olduğu gibi bir patlama anı olmaz. Boşalma denilen şey zirveye ulaşmasıdır ki onu da tatminle ölçebilir. Çok nadiren bazı kızlarda wquirt olayı yani dışarı fışkırma olur ki 100 de 1 ihtimal oda 100 sevişmeden biriinde belki. zaten onunda tam olarak boşalma mı yoksa idrar çıkışımı olduğu şüpeli

0|0
    0|0
    • Anladm

• İdrar çıkışıymış o:)

• tam belli değil sonuçta bilim adamları araştırmış ve adına idrar değil başka birşey demişler belliki aynı şey değil

Erkekler Ne Diyor 9

• ıslanmak ayrı orgazm ayrıdır hiç orgazm olmamışsın sen çok farklıdır hatta daha ilerisini ise her 100 kadından 1 i olur squirt denir. devamlı ıslanan kızlar bu konuda çok kuvvetlidir en büyük zevk olan nirvana-squirt olma şansın çok yüksek. seni gidi şanslı kız umarım dıoğru şekilde yaparsın çok büyük bir şans ama beceremezsen ömür boyu kaybedersin bu 100 kişide 1 kişi olmayı

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum olacağımı ayrıca bunun şanslı yani ne acaba rezillik bnce bir kaç video izledim isemek gbi istemem yani öyle olsun

• yanılıyosun işeme gibi çok değil ve yaratılmış en büyük zevktir bunu tatmadığın için istemem diyebiliyorsun tatmış olsan şanslılığına şükrederdin çünkü bin bayandan birine belki anca nasip olur bu

• sen boşlamıyorsun çünkü.

0|0
    0|0
  • Islanma ve rahatlama oluyorsa sorun yok. Bizimki gibi bir boşalma bekleme. Olmaz çünkü

0|0
    0|0
  • tabiki hisseder ve zevk alır ıslanmak boşalmak değilkii

0|0
    0|0
  • boşalmıyorsun sen daha çok devam etmelisin masta ya da ilişkiye :)

0|0
    0|0
  • her zamanki gibi kızlara sorulan bir soru ve kızlardan çok cevap veren sazan erkek...:)

0|0
    0|0
    • Aynen ya

• napalım kardeş, biz böyleyiz işte, balıklama atlarız

• Hisseder

0|0
    0|0
  • aşırı ıslanma ve rahatlama oluyo mu?

0|0
    0|0
    • Evet

• Yo merak ediyodum :)