Kız kıza bebek yapılabilirmi?

İlikten sperm üretip yapıyorlarmış doğrumu? Bu bizim tek hayalimiz tek çaremiz arkiler bir el atın araştırın

Güncellemeler:
Yapmayın ya üzmeyin beni anne olmak istiyorum
Yahu size başka birşey sordum bırakın ahkam kesmeyi

0|0
1|29

En İyi Erkek Görüşü

• Mümkün olsa bile düşünülmesi gereken en önemli konu çocuğun psikolojisi olacaktır sonrasında ki yaşamı tuhaf sorular ve yaklasimlarla karşı karşıya kalmasi gibi bircok olumsuz faktörler olacaktır... dedigim gibi mümkün olsa bile konu hakkında bir uzmana danışmadan böyle birseye kalkişilmamali ki zaten uzman yardimi almadan da böyle birşey mümkün olmaz...

0|0
    0|0
    • Yapmayın şunu ya sanki bu medhiyeleri hiç dinlemedik ailelerimiz tarafından hiç dediklerini demediler bize vede biz bu dediklerini yiç bil. iyoruz dimi

• Hayatının kararmamadı için herşeyi yapıcaz emin ol

• İnşallah kararmaz ama pek sanmıyorum...

Erkekler Ne Diyor 28

• hayır yapılamaz yapılması için çalışmalar var ama hem olsa bile doğan tüm çocuklar kız olur ve babası olmayan her kız çocuğu gibi onların da büyük psikolojik problemleri olur.

0|1
    1|0
    • Neyse zaten çoluk çocukla tartışacak değilim daha burnundaki sümüğü silemeyen bir bebeyle bu konuları konuşmak anlamsız.

• Eminim öyledir

• İnsanlar neden yaratılışına muhalif hareket eder.. arkadaş normal birşey olsaydı zaten hemcinslerin çocuk yapabilmesi doğal olurdu.. değilse niye doğanın dengesiyle oynuyorsun?

1|0
    1|0
  • kız kıza bebek yapılır neden yapılmasın bu mümkün. Bez bebek yapabilirsiniz mesela :)

2|1
    1|0
  • Tabiki bu mümkün ama erkek çoçugunuz oluyor,

0|0
    1|0
  • teorık olarak yapılabılır oldugunu okumuştum ama yalnızca kız cocukları dunyaya getırıle bılır. cunku y kromozomu sadece erkekte bulunur. bu yuzden olusacak yavru yuzde yuz kız olur. ımkansız degıl bence ama zor.

0|0
    1|0
  • Nahhhhhhh üretiyorlar sperimi!!!

0|2
    2|0
    • Helal!

Taklitlerimizden sakınınız, kaynağı bizde :))))

• Bence değil o kadarda olmaz çünkü amelyat edilebilir yani bu bir gercek

• Ne gercegi gitde bülent ersoyun cuküne bak halen yerinde...

• Zor ;) ancak klonlaya bilirsiniz o seni doğursun sende onu doğur klonlayın birbirinizi

0|0
    1|0
  • saçmalamayın ya :) her araştırmayı gerçekmiş gibi servis etmeyin.

0|0
    1|0
  • Yapılabilir.

1|0
    1|0
    • Nssıl

• Keşke sevgilim kabul etse tüp bebegi ams sadece benden olursa baksrım diyor

• amma nazlıymış sevgilinde ha. sanki çok şey değişcek.

• B. k var böyle birşey olmaz Allah bu görevi erkeklere vermiş kadına değil olmazdı hadi oldu diyelim çocuğun kime baba diyecek kız partnerinemi

0|0
    1|0
  • yapar

0|0
    1|0
  • Olduda yaptin. Cocuk babam kim benim dediginde ameliyatla erkek olursun artik.

0|0
    1|0
  • Sağlıksız olma ihtimali yüksektir onun. Laboratuvar ürünü doğalının yerini tutmaz kardeş.
    kız arkadaşın doğursun o çocuk büyüsün onunla evlen

0|0
    0|0
    • Kimden doğrusun

• Asla olamaz öyle birşey

• Hoş olmayan fikirler aklıma geliyor ama söylemiyim

• Seni insan diye sokaga salanın zihniyetini

0|0
    1|0
  • Sperm bankaları boşuna durmuyor yaparsın eğer varsa para

0|0
    0|0
    • İstemiyor baskadının cocugunu

• Son kez diyorum bu konuyu tartısmayın benimle

• Herşeyin hayırlısı fakat sperm bankası dediğim gibi başka bir yolu olduğunu düşünmüyorum ilik dahi alsalar kadın hormonu ağır basacaktır bebek doğmaz anne karnında ölür ya da doğarsada ciddi sağlık problemleri olur

• Yapamazsın

0|0
    0|0
  • doğal yöntemle ol ozaman

0|0
    0|0
  • Lazımsa bir tüp yollayayım

0|0
    0|0
  • pufff uzay çağına gireceğiz 10 yıl sonra bu arkadaşlar hala daha yontma taş devrinde. Allah akıl fikir versin sizlere

0|0
    0|0
  • hadi yaptınız diyelim baskasının spermiyle anne olacaksın babasıda bir bayan olacak :) sen nasıl karsılarsın bu durumu.

0|0
    1|0
  • çok sevnme yok böyle bişi

0|0
    0|0
  • Egitim in olmadigi yerde cahil insanlar cogalir bu nesli egitemeyen 24 kasim i kutlayanlar utansin

0|0
    0|0
    • Egitim dwrken? Mastr yapmış insanım ben bunun da kolay olmayacagını biliyorum ama durumumuzda olsaydın böyle konuşamazdın

• O ilik başka ilik, erkek iliği şart,

0|0
    0|0
  • neden uğraşıyorsun böyle saçma işlerle, kız kıza olmaz, gel beraber yapalım

0|0
    0|0
  • neden uğraşıyorsun böyle saçma işlerle, kız kıza olmaz, gel beraber yapalım

0|0
    0|0
  • sen lütfen bu kafayla çocuk yapma. senin gibi örümcek beyinlilerin cocuğunun olmasını kaldıramıyoruz.

1|0
    1|0
  • ilkkez senden duyuyorum

0|0
    0|0
  • saçmaaa :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bunca yıllık lezim öyle birşey ne duydum nede gördüm valla :)

0|1
    1|1
Yükleniyor...