En etkili geciktirici hangisi?

arkadaşlar erken boşalma sorunum var. sizin kullandığınız etkili geciktirici var mı? hap veya sprey

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• eşim bir çok ürün kullandı, aynı sorunu bizde 2 yıldır yaşıyorduk, aurex geciktirici krem alana kadar,
    artık erken boşalmıyor 1-2 dakika sürüyordu ilk seferde artık en az 25-30 dakika sürüyor ve bu çok güzel bir şey, aurex geciktirici krem bence en etkili ürün.

0|0
    0|0
    • 25 dakika boyunca penis sürekli kalkık mı oluyor

• evet, yani benim eşimde ereksiyon problemi yok, sadece erken boşalma var, krem sayesinde erken boşalma sorunuda ortadan kalktığı için ereksiyon halinde.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• be arkadaş burada karşına abuk subuk öneriler çıkacak sağlığından olacaksın. gitsene bir doktora tedavi ol.
    ayrıca yaşına bakınca sen evli falan değilsin gibi geldi. bekar adamın erken boşalma gibi bir test şansı yok. erken boşalma teşhisi konması için düzenli cinsel ilişkin olması gerek ya evli ya yaşadığın biri. yani günlük ya da gün aşırı ya da 3 günde bir sürekli ve düzenli ilşki yaşayanda bu tespit edilir.

düzensiz yaşayanda tespit olmaz.
    şöyle örnekleyim. mesela ben düzenli yaşıyorum ve sorunum yok. ne zaman bir seyehate gidip bir kaç gün ilşki yaşamayım döndüğümde ilk gün daha dokunurken boşalıyorum. buna erken boşalma denmez.

0|0
    0|0
  • kullanmadım niyetlendim aama netten araştırdığımda memnun kalan çok az kişi hep şikayet vazgeçtim

0|0
    0|0
  • bence aurex geciktirici krem mükemmel ürün en az 25 dakika erken boşalmayı önlüyor!

0|0
    0|0
  • Geciktirici kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...