Gay, eşcinsel, homoseksüel, biseksüel, homozigot, heterozigot :D vs vs ile normal arkadaş olabilir misiniz?

Bayanların sanki eşcinsel ve gaylerle normal arkadaş olabilme ihtimalleri yüksekken biz erkekler olabilir miyiz? Kendimize asılmamayı belirterek sadece normal diğer arkadaşlarımız gibi arkadaş olabilir miyiz dersiniz?

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben oluyorum. hem kadın hem erkek eşcinsel arkadaşlarım var. Rahatsız edici bir davranış gördüğünde sallarsın gider. Sonuçta bir arkadaşından rahatsız edici davranış görmenin tek bir çeşidi de yok heteroseksüel bir arkadaşında da daha rahatsız edici başka birşey görebilirsin.

Erkeklerin eşcinsel zannedilme korkusu çok yüksek ve galiba sebep bu biraz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• benim de böyle biçok arkadaşım var hepsi de bana çok komik geliyor hele travestilerin anne olucam demeleri var ya işte beni gülmekten öldürüyor... bayanların arkadaşlığı normal görünüyor aslında çevrede ama bi erkeğin yanında bi eşcinsel pek normal karşılanmaz heralde ilk akla gelen sevgililer olur bu da güzel bişey değil hiç arkadaşlık yapmamaktansa biraz seviyeli arkadaşlık iyi olur...

0|0
    0|0
  • ben rahatsız olmam.çünkü bunu onlar tercih etmedi Allah böyle yaratmış yapçak birşey yok.ben Allahın yarattığına kötü diyememki ne haddime.lezbiyen gay arkadaşlarım var evet ama hiçbiride bana sarkıntılık etmedi etmezde çünkü benim sadece erkeklerden hoşlandğımı bilirler..herkes herkese saygılı olunca sorun olmyuor.

0|0
    0|0
    • bunun yaradılışla bir alakası yok, kişilerin kendi tercihleri, yaradılan sadece kadın ve erkek,varolan birşeyleri inkar etmeyelim tabi ama bu da böyle yaratılmış diyerek değil, tercihini bu yönde kullanmış veya kullanmak durumunda bırakılmış diyerek..

• neden bunu tercih etsinki?insanın içinden gelmese neden bunu yapsınki? neden toplum tarafından dışlanacak duruma getirsinki kendisini? bende keşke senin gibi normal olabilseydim diyip üzülen insanları tanıdım..onlar seçmedi bunu onlar seçseydi normal bir ilişki seçerlerdi emin ol.ama tabi bazı kişiler(özellikle yabancılar) sadece zevk için yapabiliyor zaten onlar hem erkeklerle hem kadınlarla yatıp kalkar.bu akıl hastalığı değildir.bu psikoloklara gidilerek çözülemez çünkü bunun çaresi yok.

• arkadaşım olabilir cinsel tercihi önemli değil benim için o onun özel hayatı hem böyle erkeklerle kadınlar daha yakın arkadaşlık bile kurabilir

0|0
    0|0
  • zor biraz sana meyleder sonuçta:))koru kendini derim:)))

0|0
    0|0
  • Ben arkadaş olurum.Ama bi yandan onu normale döndürmeye çalışırım.Çünkü onun için çok üzülürüm.Hormonları farklı çalıştığından hata yapıyo.Onu tedavi ettirmek için elimden geleni yapardım.

0|0
    0|1
  • her türlü insanla arkadaş olabilirim:) keyiflise sohbeti iyiyse.. neden olmasın?

0|0
    0|0
  • ne kadar farklı görüşle harmanlanırsan o kadar iyi bence. önyargıdan uzak olalım.

0|1
    0|0
  • arkadaşımın cinsel seçiminden banane onun kişiliği önemli

0|1
    0|0
  • Denemeden bilemezsin:)

0|0
    0|0
  • Cinsel tercihleri farklı olanlar insan değil mi? Tabi ki arkadaş olurum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• gay olduğunu tahmin ettiğim arkadaşlarım var. sıkıntı yok. Fakat biraz daha abartılı damardan eşcinsel olan ve kadınsı halleri olan erkeklere dair önyargım var. Göze önünde olmak ve ilgi çekmek için bazı davranışlarını çok abartıyorlar. Konuşma, el kol hareketleri vs. Bu da bende rahatsızlık yaratıyor. Konuşacaksan düzgün konuş di mi. Kız arkadaşlarım bile o kadar kıvırmıyor, mirlamıyor konuşurken. Bu nedenle ileri derecede abartılı kadınsı hareket ve seslerle konuşanlara uyuzum. En azından benim hayatımda arkadaş olarak yer almalarını istemiyorum. Cinsel tercih olarak gay ama davranış olarak gayet doğal olan insanların özel hayatı beni ilgilendirmez , bu dediğim tiptekilerle arkadaş oluyorum

1|0
    0|0
  • Şu an öyle bir arkadaşım yok (en azından bildiğim kadarıyla). Sanırım arkadaş olabilirim sorun olmayacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • En iyi üç arkadaşımdan biri homoseksüel bir erkek ve bu benim umurumda değil.

Bir gün beni kenara çekip ciddi bir şey söyleyeceğini belirttikten sonra "ben homoseksüelim" dedi. Benim afallamamı beklerken, benim yanıtım onu afallattı:

"Ben de heteroseksüelim. Eee, yarın n'apıyoruz?"

0|0
    0|0
  • geçen yılın yaz sonunda memleketimden kalkıp ulusoy otobüsüyle istanbula geliyordum bir host vardı araçta sanırım biraz kadın olmak istiyordu sanırım değil öyleydi saçı kaşı alınmış kız gibi bir surat birde ruj sürse tamamdır o derece.

herneyse kulaklığımı taktım yolu izliyerek istanbula kadar geldim gözü arasıra üstümdeydi açıkcası ürperdim=)istanbul girişte biraz muhabbet ettik yanımdaki boş koltuğa geldi otobüste 2 kişiyidik muhabbeti hoştu kişilik bakımından temiz kalpli bir çocuğa benziyordu yani hikayemin anafikrine gelirsem insanları hayat seçimlerine göre ayırmamalı yeterki insan olsun de yeter...ama tabi bana sulanmamalı yinede=)

0|0
    0|0
  • homosigot,heterozigot nedir ya ? olmam olana da normal bakmam ağa...hepimiz insanız tabi de nereye kadar hoşgörü !

1|0
    0|0
Yükleniyor...