Galiba testis kanseriyim?

Sol yumurtalığımda damar genişlemesi var sanırım damarlar sağa göre çok fazla şişik araştırdım internetten sorun olmaz diyorlar ağrı yapmadıkça şuanda ağrı yapmıyor acaba kısırlığa yol açarmı ya? ilerde çocuğum olmazsa allah korusun ne olacak :( bir bu kalmıştı başımızda gelmeyen...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• yarın bir doktora görün kardeşim

0|0
    0|0
    • Çekiniyorum.

• bir ara bizimkilerden habersiz gidicem. Bizimkiler öğrenirse bide onların lafını çekemem :)

• :D inşallah kötü bir sonuç çıkmaz kardeşim geçmiş olsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sanmıyorum testis kanseri olduğunu.
    Yalnız kardeş , önemli bi' mevzu bu ciddi bir sorun oluşmaması açısından yinede bir git hem için rahat eder.

0|0
    0|0
    • doktor5.vspteknoloji.com/.../1_201210523369.jpg Bu şekil kardeşim soldaki damarlarda genişleme var.

• Abi korkuyorumda yumurtalıklarımdan nasıl alacaklar o damarları daha 18 yaşında başıma bu geldiyse daha dur bakalım neler gelecek allah korusun.

• Kardeş beklediğin hata, ciddiyim..
      Yaş olarak düşünme , aslında yaygın bir problem buda.

Büyük kuzenim 28 yaşında 1-2 sene önce ameliyat olmuştu bu konuda , çok basit ağrısız sızısız halletti. 1 aymı ne kontrollere gitti şu an problemi yok.
      Dediğim gibi kısırlık ciddi bir sorun, baktır erteleme..

• hassas bir konu mutlaka dr. git ben 2 ay önce böyle bir sorun yaşamiştim ama uyuyamamiştim. çok korkmuştum ertesi gün dr. gitmiştim ama şüküür korktuğum şey değil başka bir şey çikti. sende git için rahat olsun.. Allah korusun kötü şeyse erken mudahale olursa geçer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...