Nasıl yaklaşmalıyım bana bu konu hakkında bilgi verir misiniz?

evet arkadaslar ben hazırlıkla dahil 3 sene üni okudum ve bu sene bırakıyorum öss ye girmiştim şükürler olsunki hayalimin mesleğine puanım yetiyor hemde şimdi okuduğum şehirden daha güzel şehirler. ben çok ilişki yaşadım aşkı aradım bulamadım yalan değil gerçek bütün ilişkilerim cinsellik temeline dayanıyordu biliyorum hoş bişe değil ama yaşadım işte ve bu yeni üni ye başlayacağım artık bu tarz ilişkileri düşünmeyeceğim bile tabiri caizse yaşadım yaşayacağım kadar. çevremde beğenilen biriyim fazlasıyla. ama bir ilişki nasıl kurulur onu bilmiyorum çok düzeyli saygı sevgi çerçevesinde bi ilişki istiyorum mesela birini gördüm etkilendim sadece gözler bazen onu tanımaya yetiyor. nasıl yaklaşmalıyım bana bu konu hakkında bilgi verirmisiniz

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ilk baş kenedeni düzelt arkadaşım biraz agır başlı erkek gibi erkek ol düzgün biri gözük ki tanıştıgn biri bunu anlasn daha sonra tertemz ol kalbinle düşüncelrinle ama duygularnı fazla belli etme. diyelm ki birinden hoşlandın. demi önce ona ulaşmaya calış konuşun biraz ciddi olgun bir seklde zaten gersi gelir

0|0
    0|0
    • ya zaten ben olgun biriyim dediğim gibi ilişkilerim öyle temelde olduğu için o kızları bi ev arkadasım biliyordu mesela sosyal olarak kız arkadaslarım benim için adam gibi adam diyorlar kulağıma geliyor bunları ben demiyorum çevrede söylenenler bu.. bendeki tek sorun bana göre fazla konuşmamam yani boş muhabbet yapamıyorum sanki biraz ciddiyetlik var

• haklısın ben o hatayı yapmıştım acele etmeyeceksin önce normal sohbetlerle başla zaten olacaksa arkası gelir :D

• cemşit kardeşim cevap yazma yasağınmı var :)

Kızlar Ne Diyor 1

• nerelısın

0|0
    1|0
    • aslen bitlisliyiz ama 25 senedir izmirde yaşıyoruz hayırdır ?

• kestim zaten 4 aydır da yaptığım bişe yok :)

• aferin bole ol :)

Erkekler Ne Diyor 1

• öncelikle hayırlı olsun umarım gönlünce olur herşey.

bu okula başlarken eskileri bırakıp bambaşka biri olmalısın

kültürlü oturmayı kalkmayı bilen yeri ve zamanında espri yapmayı bilen çok gereksiz konuşmayan

onun dışında kızlara doğal ve güven verecek şekilde davran empati kurmayı bil.

Çok gereksiz laf kavgalarına girme mutlaka seni ezmeye çalışan tipler olacaktır.

olduğunca kendine güvenmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...