Lanetlenmiş şehir hakkında ne biliyorsunuz?

Eşcinsellik yüzünden yerle bir edilen şehirler hakkında bilginiz var mı?

link

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

• evet daha önce okumustum bunu kadınlara dokunmuyorlar erkekler birbirille ilşkiye giriyorlardı ve taş oldular ilişki anında tas olan bir sürü insan resmi gördüm

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• linke bakmadım ama evet var. Allah korusun diyorum kurunun yanında yaşta yanmasın İstanbul büyük şehir (:

0|1
    1|0
  • lut kavmi var mesela.kuranı bi kere açıp okumuş insan bunu bilir zaten.

0|1
    1|0
  • İşte saçmalıklardan bir tanesi daha. Eşcinselliği ayıp, günah ve sapık gibi gösteren yobaz zihniyetin çıkardığı abuk efsaneler. Bırakalım da herkes kendi yağında kavrulsun. Dünyayı güzel bi hale getirelim. Tabuları yıkalım. Özgür olalım.

0|2
    4|1
  • ilk okuduğumda pompeiden bahsediliyor sandım başlığa bakınca. Lut kavmi hakkındada birşeyler okumuştum çok önceden.

0|1
    1|0
  • pompei halkı helak olmuştu eşcinsellikte ... üzerlerine lav yagmıştı da donup kalmışlardı...

0|0
    0|0
  • ibret almamız gerek. allah bizim doğru yolu bulmamız için onca örnekler gösterirken biz bunları nasıl görmezden geliyoruz hayret.bu olayı hatırlayınca içim ürperiyo.bi anda ne yapıyorlarsa öylece kalakalmıslar.ve allah görmemiz için onları tas kesti göz görüyo onların o halini ve hala sapkınlıklara devam ediyoruz. Allah dogru yoldan ayırmasın hepimizi insallah

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Ha ha ha ha diyesim geliyor cidden, bunada uydurulan kulpun ucundan tutan milyonlarca insan olması ne kadar üzücü. Kavimlerin helakı, helakların kavimi hebeleblebe gibi bişey bu. Pompei'yle birlikte yok olan Herculaneum şehride vardır ama kimse onlardan bahsetmez neden biliyormusunuz, çünkü orda sevişen insan heykeli bulamamalarından ötürüdür. Pompeinin kurulduğu alan zaten Vezüz yanardağının bir önceki patlamasından oluşan lav akıntı alanıdır ve bir sonraki patlamada oranında etkileneceği yadsınamaz bir gerçektir. Malum 2000 yıl önce olduğunu düşünürsek ondan ortalama 600 yıl sonra sözde inen bir kitabın ki inmede yok aslında yıllarca hep ezberdedir. Bundan faydalanması garipsenemez. Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en büyük doğal felaketlerden biri olan vezüz yanardağı patlamasının dibine kurulu bir şehir olmasıydı pompeinin hatası. Ötesinde tüm duyduğunuz herşey hurafeden öte değildir.

0|1
    1|0
  • kavimlerin helakı bu yüzdendir .Allaha karşı geilip karşı cinse deyilde kendi cinsine ilgi duyunca sapıklar helak oluşlarını kurana altın harflerle yazdırdılar.Bizde düşünüp ibret alalım diye

0|1
    1|1
  • tekrarını yaşayacağımız muhtemel

2|1
    0|3
    • ve sadece escinseller tas olsun bize bişi olmasın lütfen:(

• Kuranda kıyametin ne zaman kopacağı söylenmemiş linki açtım ve kapattım yalan haber. Bu söylediklerim kıyametin habercileri zaten az düşnünce bunların yavaş yavaş olduğunu göreceksin bak tekrar söylüyorum bir düşün. Yüksek binalar,savaş ortamı,teknolojini ilerlemesi,dine olan bağlılığın azalması,doğal afetlerin artması kardeşim öyle bir devirdeyiz ki güneşin nasıl doğudan batıp batıdan doğacağı tahminleri bile yürütüldü hatta bunun hakkında 1 saatlik bir belgesel var ve oldukça bilimsel kanıtlar

• bilimsel kanıtlar 50 sene sonra çöp. teolojik kanaıtlar her daim geçerli. benim kıyametim en geç 100 sene sonra kopar zaten. kişi ölünce kıyameti kopmuştur.

• çok güzel konuya değinmişsin kardeşim allah razı olsun.

1|1
    1|1
  • Lut Kavminin Helakı diye aratırsan nette bulursun 2-3 kitap okumuşdum .. Kavimlerin helakı diye...

0|1
    1|0
Yükleniyor...