Kızlar regl olduğunda?

Çokmu asabı olurlar? Ateş felan basar mı. Olumlu bakamazlar mi bunlar olabılır mı

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Kişiden kişiye değişir. Regl olmanın sebebi vücudun her ay kendini bebek için hazırlaması, fetüs için beslenme vb ihtiyaçları için kesesinin oluşturması, ve fetüs oluşmadıysa bunları kan yoluyla dışarı atmaktan ibarettir. Bu sebeple hamilelikteki gibi hormon artışı olur, şiddetli (baya baya) karın ağrıları, sırt, bel ağrısı, ter basması gibi şeyler ortaya çıkar. Her ay bunu yaşayan kadın da asabi olsun yani, olur.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fazladan xp kazanayım bari :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hormonal bir durumdur illaki değişiklik olur herkeste ama kimi asabi olur kimi alıngan kimi kimi aşırı sinirli kişiye göre değişir ciddi hastanelik olan arkadaslarım var ateşlendikleri karınları ağrıdığı için kimi de duygusallığın dibine vurur günlerce ağlar ama bir erkeğin bunları anlaması mümkün değil nasıl dalga geçsek die bakarlar

0|1
    0|0
    • Haklısın eig seçerdim daha once secmeseydim ya

• Anladım zormuş aslında seninki de ya

• Şükür gerçekten hastanelik olan arkadaslarım var

• Asabi olmak , sinirli olmak hormonlarin da etkisiyle doğal o dönemde. Öküzle , boğayla dövüşesin geliyor öyle bir sinir ki.

0|0
    0|0
  • Asabi olunur, evet.

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • Valla ben o kadar asabi oluyorum ki sevgilim hasta misin diyo ona gore alttan aliym falan :))

0|0
    0|0
  • evet karın ağrısından mütevellit :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hacı benim baya eski sevgili hastanelik oluyodu acıdan yane ilk başta abartıyo dedimde harbiden öyle oluyomuş zor iş

0|0
    0|0
  • Sinirli ve gergin olurlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...