Böyle bir ses niye çıktı?

ilişki sırasında vajinaya hava girmesi sonucu gaz çıkması gibi ses çıkarya bu ses bende de çıktı. bugün duştan sonra ve ben ilişkiye falan girmedim kimseyle bakireyim yani. ve kendimde oraya masturbasyon yapmam bu ses niye çıktı şimdi moralim bozuldu:/ kızlık zarı başka bir şekilde bozulabilirmi acaba örneğin tuvalet kağıdını biraz fazla bastırmayla falan ?

başka yerden çıkmıştır diye dalga geçmeyin inanın nerden çıktığını çok iyi anladım :(

moralim çok bozuldu gerçekten ya doğru düzgün cevap verin ://

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çok normal bir durum. Bakirelerde de çıkar bakire olmayanlarda da. Oradan çıkan gaz abdest bozmaz bu arada.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bastirmakla zarın bozulmaz.Önemli olan içine birşey sokmaman.

0|0
    0|0
  • çok yemişsin

0|0
    3|0
  • leğene suyu iyice doldur, belden aşagısını cıblan, içine otur foşurtu hala gelıyorsa patlak var (bkz. lastik tamiri)

1|0
    1|0
  • Normal bir şey bu.

0|0
    0|0
  • hava boşluğudur o

0|0
    0|0
  • lastik hava kaçırıyo şambyeri değiştir

0|0
    0|0
  • önemli değildir canını sıkma cereyan yapmıştır esmiştir azıcık :D

0|0
    0|0
  • moralin niye bozuldu ki orda bi açıklık var hava girmiş çıkmış basit hava sürkilasyonu.

0|0
    0|0
    • çünkü genelde bakirelerde olmazmış diye duymuştum

• ne alakası var canım bi ara gevşemiştir hava girmiştir sonra daraldığında ve karın kasını falan kullandığında sıkışıp çıkmıştır. bakire olmayanlarda ilişki sırasında olabilir evet. senin durum farklı

• sorun yok

0|0
    0|0
  • normal bu dert etmöe

0|0
    0|0
  • olabilir belki. bişey olmamıştır kafana takma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• off şu zar ne kadar küçük bişey ama ettiğiniz sorun derecesi çok fazla büyük.bakire olsan da olmadan da içinde bi delik var yani.bunun bakire olup olmamayla alakası yok.her kadında çıkar aynı ses.ne kadar cahil bi milletiz ya.iyicene sinirlenmeye başladım

1|0
    0|1
    • hayır biriyle ilişkiye girsem neysede durup dururken kızlık bozulması beni etkiler valla.

herkesin kendi görüşü senin için ufak bir zar ama ben bir hiç uğruna yok olsun istemiyorum

• tamam kusura bakma çok benzer soru var.yine de için rahat olsun yani.benim kız kardeşim bakire.aynısını o da yaşıyo.hemşire kendisi.bi problem olsa o da sorun ederdi.o yüzden sıkma canını.

• teşekkürler

• Tuvalet kağıdını bastırmayla bozulmaz zar ya telaş yapma

0|0
    0|0
  • çoğu kızda oluyormş ya bende hiç olmadı gerçi ama korkulacak bişey yok bence

0|0
    0|0
  • kızım seni nasıl korkutmuslar ya kızlık zarı bozulmaz boyle seylerle

0|0
    0|0
  • oluyor o evet.. normal bişey aldırma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...