Kızlık zarı ilk ilişkide kesin kanar mı?

Kızlık zarı ilk ilişkide kesin kanar mı? Kanamama ihtimali nedir? ilk ilişkisini yaşayan bayanlar tecrübelerini anlatırsa sevinirim. int de araştırdım, bazı kaynaklar %40 kanamama ihtimali var diyor, ama uzmanlar %1 yırtılıp kanamayabilir veya esnek olabilir diyor diyor.

• İlk ilişkimde kanadı
    36% (5)60% (3)42% (8)Oy Ver
  • Yırtıldı ancak kanamadı
    36% (5)0% (0)26% (5)Oy Ver
  • Esnek olduğu için yırtılmadı
    28% (4)40% (2)32% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
diyor diyor diyor diyor :D
arkadaşlar o bazıları %40 mı %1 mi soru bu

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• kanar esnek diye birşey uydurmuşlar nasıl birşeyki bukadar esnek bakireliğini kaybedenlerin uydurduğu birşey %99,9 kanama oluyor çok ama çok nadir esnek çıkma ihtimali var ama bizim kızlarımıza sorsak hepsi esnek ilişkiye girmiş esnek diye kandırıyorlar erkekleri sonra namus bekçisi kesiliyorlar.

0|0
    3|0
    • esnek olayını doktorlarda söylüyor yalan mı yani? sen kocanı nasıl kandırıcan :D

• olur problem değil

• çok iyi bir aile olursunuz...türk ailesine örnek aile :D

Kızlar Ne Diyor 6

• zar yapısına ve çeşidine göre değişir arkadaşım bu kanıcak diyede bi kural yok .

0|0
    0|0
  • yırtıldı kanamadı

0|0
    0|0
  • Ben daha evlenmedim ama bazılarınki kanamayablr evet

0|0
    0|0
  • bazılarınki esnek olduğundan kanamayabilir.

0|0
    0|0
  • İlk ilişkimde kanadı ama herkesinki kanayacak diye birsey yok kiminin ki esnektir kanamaz yırtılmaz sanarsın avengers :D

0|0
    0|0
    • tamam yırtılmama iht var ama uzmanlar %1 diyor bu kadar düşük mü? biliyormusun hiç çevrenden

• 1 de 1 esnek çıktı yani :D kimse de yazmıyor bu sorunun cevabını alamıcam sanırm.

• kısmet :D

• ilkinde de ikincisinde de kanadı.ama herkes aynı değil sonuçta.esnek olanlarınki yırtılmadığı için kanamıyo.ayrıca yaşı epey olmuş bayanların yırtılsa da kanamadığını duymştum.bu ne kadar doğrudur bilemem ama öyle yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...