Yeni evliyim ilişki sırasında aşırı derecede terliyorum.

Haziran ayında evlendim evlenmeden önce hiç cinsellik yaşamamıştım. eşinde bende üniversite son sınıfa geçtik bi kaç yıl çocuk istemediğimiz içinde ilçla korunuyoruz.evlendiğimiz günden beri her gece düzenli seks tapıyoruz.sevişmek için eşime yanaştığımda teni tenime değer değmez bende aşırı bir terleme başlıyor ve seks sırasında da terlemeye devam ediyorum.odada klima falan sürekli çalışıyor ama yinede terliyorum.Bunun nedenini merak ediyorum doktora söyemeyede utanıyoruz

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• sorun yok .her şey yolunda kalp atışlarında yüksektir mutlaka.hiper arzular olacak tabi.birde ilişkinizi uzun devam ettirebiliyorsan üç dört kez ara veriptete terini silmekte normaldir

eşin mutluysa aldırma kimseye.

0|1
    0|0
    • 50 gün falan oldu evleneli ilk geceden beri hiç ara vermedik her gece sevişiyoruz nasıl ara verip terimi silecemki anlamadım

• aşırı ter olduğunda bir dakikalık mola veripte silme ihtiyacı yaa terli beden biraz rahatsız ederde.

sabahlar sizin olsun kim karşı koyabilirki.

• evet zaten ikimizden halden düşüp yoruluncaya kadar sevişiyoz odan sonrada sarmaş dolaş uyuyoz havalarında aşırı sıcak olması nedeniyle yatarken üzerimizde iç çamaşırı falanda olmuyor

Kızlar Ne Diyor 5

• normaldede terleyen biriysen hipertroidine baktır.

0|0
    0|0
  • havalardandır nem oranı çok yüksek

0|0
    0|0
  • ben de heyecana bağlıyorum :) heyecandır ya ne sorun ediyosun.eşin terlemeni problem falan mı ediyo yoksa

0|0
    0|0
  • Hem sıcak hem heyecan birleşince öyle oluyodur

0|0
    0|0
  • niye utanıyosun ya açıkça söyle nolacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne okuduğunu merak ettim, dahi anlamındaki "de" ayrı yazılır

0|0
    0|0
  • kadın ateşlidir

0|0
    0|0
  • heyecan ve fiziksel aktivite :D kilolu musun?

0|0
    0|0
  • mezun olmadan evlenmeniz kötü olmuş

0|0
    0|0
    • mezuniyete daha bir yıl zaman var nasıl dayanacaksınki

• ama abazansınız yahu, biz 30'umuza geldik dayanıyoruz

• doktora gitmen doğru olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...