Mast. Yapinca yoruluyorum?

Mast. Sonrasi hic halim gücüm kalmiyor normal mi bu!

0|0
0|29

En İyi Erkek Görüşü

• Normal değil. Ancak uykuna da dikkat etmiyorsan sakıncalı. Zayıflayıp gidersin. Yoruluyor olman ve halinin gücünün kalmaması normalden daha fazla yaptığını gösteriyor. Bu durumda
    1. Yemene dikkat etmiyorsun. Çinkoların azalmaya başlamış.http://nedenkiloalamiyorum.blogspot.com.tr/
    2. Uykun kaliteli değil. http://iyiuyku.blogspot.com.tr/
    3. Bitkisel takviyelere ihtiyacın var.http://bitkiseltakviyelerim.blogspot.com.tr/
    Ancak zina tehlikesinden korunmak için yapılmasında dinen bile sakınca yoktur. Aşırıya kaçmadığın sürece mastürbasyon yararlıdır. Eğer çok sık yaparsan yaşam kaliten düşer, sürekli duşa girmen gerekir. Sinüzüt olabilirsin, üşütüp hastalanabilirsin. vs vs
    Ancak hepsinden önemlisi aletini kullandıkça yormuş olursun. İtfaiye hortumu değil sonuçta.. Her şeyin bir sınırı olmalıdır. Her mastürbasyon yaptığında bazı mineraller ve vitaminler vücudundan gider. Örneğin çinko eksilir. Sürekli yapmaya devam edersen bir müddet sonra E vitamini ve çinko eksikliği oluşur ve sonunda seks yapamaz hale gelirsin. En seksi bir kızın yanında bile kaldıramayacak duruma gelirsin. Yemene dikkat etsen bile, hormonların etkilenir. Saçların bile dökülebilir.
    Mastürbasyon saç dökülmesine dolaylı yoldan neden olabilir. Ancak saç dökülmesini tetikleyen bir çok neden var. Genetik faktörler en önemlisi. Genetik olarak saç dökülmesine yatkın insanlar da mastürbasyon testosteron hormonunu artırdığı için saç dökülmesine neden olabilir. Kişinin ebeveynlerine bakarak saçının ne zaman döküleceği hakkında bir fikir edinebilir. Anne ve babanın saçları ne zaman dökülüyor vs. bunlara bakmak lazım. Erkeklerde mastürbasyon testosteronu artırır bu da saç dökülmesine neden olur. Ancak hafta bir ya da iki kez yapmak saç dökülmesine neden olmaz. Çok sık yapmak ise örneğin günde 3 kez, günde 1- 2 kez bunlar sakıncalıdır. testosteron hakkında daha çok bilgi almak için http://www.idealkilox.com/#!testosteron/cjfy

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• mast zaten yorar insanı. mast kalbe zarar ama ilişki yarar. biri dinlendirir öteki yorar.
    bu ne ya şiir gibi oldu.

0|0
    0|0
  • kan değerlerini ölçtür eğer normalin üstü masttaysa zaten halsz olur. ama azdada oluyosa TÜM DEGERLERİ ÖLÇTÜR HASTALIK BELİRTİSİDİR (TIP. FAK. UZMAN)

1|0
    0|0
  • yazııık :)

0|0
    0|0
  • Efor harcıyorsun

0|0
    0|0
  • çokmu uzun sürüyor

0|0
    0|0
  • Az yap sende :D

0|0
    0|0
  • Enerji harcıyorsun sonuçta..

0|0
    0|0
  • işin zor seks yapınca ne olur senin halin merak ettim bak şimdi

0|1
    0|0
  • sana antifiriz lazım

0|0
    0|0
  • Tabiki normal o bile bir keyiftir tadını cikarin

0|0
    0|0
  • normaldır enerjı kaybedıyosunn

0|0
    0|0
  • Sende ilişkiye gir ozaman !

0|0
    0|0
  • çokmu uzun sürüyor

0|0
    0|0
  • biz yapalım sana yorma sen kendini :D

0|0
    0|0
  • Sen yoruluyorsan yardım edeyim,

0|0
    0|0
  • Hormonal boşalma... Normal ;)

0|0
    0|0
  • çok mu boşalıyon

0|0
    0|0
  • hafif bir yorgunluk normal neticede kasların aşırı gerilme yapıyor

0|0
    0|0
  • mast da bole oluyosan gercek ılıskıde ısın zor ozmn

0|0
    0|0
    • Gercekde is bitikden sonra uyuya kaliyorum

• aynı eskı sevgılım :)) l*n yoksa sen mısın :P

• yapma o zaman
    normal değil aslında

0|0
    0|0
  • boyun kilon kaç? beden ölçülerin kaç bunları söylemen lazım. ona göre gücünü anlayabilirim

0|0
    0|0
  • Oldukça normaldir.

0|0
    0|0
  • ilşkide napcan :D

0|0
    0|0
  • Kaç dk sürüyor? Yorucu bir işte çalışıyorsan o da etki eder

0|0
    0|0
  • nerde adalet anasını satim bende 5 postadan aşağı kesmiyor :(((

0|1
    0|0
  • işe erkek karışınca bitkin düşersin sen

0|0
    0|0
  • kaç defadan sonra yoruluyorsun acaba 1 defadan sonra mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...