Kızlar acil yardım? :(?

Kızlar regl dönemim çok sancılı geçiyor sizce ne yapmalıyım? Benim gibi bu dönemi çok agrı çekerek geçiren varmı? Varsa ne yapıyorsunuz?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• ağrı mı dedin geçmez mi ilk gün çok kötü oluyorum karnımibelim bacaklarım sadece aprısa neyse aşırı derecede üşürüm yazın en sıcak günde bile yorganın altında üşüdüğümü bilirim soğuk olduğundan değil vücuduma soğuk geliyor. Ayrıca mide bulantısı bu bulantının devamı... yemek yiyememe hatta bazen okdr az yiyorumki açlıkta hissetmiyorum bazen 1 kilo falan verdiğim oldu doktora gittim bir sorunum yok sadece ağrıya bağlı olarak değerlerimin ani yükselmesi ya da azalması sonucu ağrı ve mide bulantısı ve beraberindekiler işte... yapılabilcek bişey yok mecburen ilaç alıcam mutlaka alıyorum yoksa yani dışarda olsam hayatta olduğum yere çöker hareket edemem evde dahi ilaçsız duramıyorum düşün ben daha kötüyüm

2|0
    0|0
    • İlacsz bnde duramiyrm ya :( çok feci bir agri dayanamyp Aglyrm bazen

• senin eğer mide bulantın vs yoksa yine ağrı inan tek başına normal kalıyo adet olayım 1-2 saat içinde almassam artık olduğum yerden kalkamam ve eğer mide bulantın vs yoksa bak en azından bu yok yani... bu iyi bişey... neyse yapabilcemiz bişy yok çok sorun olursa doktora git bir görün yinede

Erkekler Ne Diyor 6

• selam agrı kesici çok kullanmamaya çalış direk karnının üzerine sıcak su koyma, çünki üşütme varsa enfeksiyonun artar, masaj yap karın bölgene.

1|0
    0|0
    • As. agri kesiciszde olmuyor ama

• ozaman parasetamol içeren agrı kesici kullanın, naprosyn içerikli kullanma

• Fazla Ağrı kesici içmeyin vücut Direnç kazanır ilerde faydası olmaz Artı Ağrı kesici adet kanını azaltır adetini düzensizleştirir bitki çayları için papatya Çayı Ihlamur karışımı

1|0
    0|0
  • Kadınların doğurganlık dönemi olduğunu anlatan ağrıdır bu...
    İlk doğumdan sonra muhtemelen çokkkk rahatlayacaksın.

1|0
    0|0
  • Bitki çayı için

1|0
    0|0
  • Mastürbasyon yap :D

0|0
    1|0
  • Adetten önceki iki gün postanforte kullan. Kanını inceltir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benimde çok ağrılı oluyodu regli olmadan önce ağrı kesici iç ağrısız geçiyo

1|0
    0|0
  • Doğum kontrol haplarını deneyebilirsiniz. hem ağrıyı azaltır hem düzene sokar. ancak kilo almamak için biraz dikkat edin. aldırabiliyorlar:))

1|0
    0|0
  • Bitki çayları iç

1|0
    0|0
  • yasmin kullanıyorum yaklaşık 5 aydır adet sancım ve adetim düzene girdi tavisye ederim düzenli kullanman şart tabiki

1|0
    0|0
    • BN bekarım yasmin DGM kontrol hapı

• Bilgilndrme için sağol

• Evet bende bekarım ama kullanıyorum sonucta bir zararı olmaz hormonların dengelenir.

Yükleniyor...