Soru cinsellik ve sadakat ?

Ya şimdi cinsel olarak insanın hayatı boyunca tek eşli kalması doğasına aykırı bu durumu sağlayan bşeyler ahlak,töre,din gibi baskı unsurları. Her neyse nasıl cinsel yönden sadık kalabiliyorsunuz ve ya ayrılmıyorsunuz bu sebeplerden dolayı mı yoksa başka bir açıklaması olan var mı ?

Güncellemeler:
evliler özellikle size sorum

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi eğer ben kocamın istediklerini karşılıyorsam ay orama elleme burama dokunma demiyorsam adam neden aldatsın beni.Hem benden iyisini bulamaz orası ayrı.Çünkü erkeğime deli gibi sadığım ve onun memnuniyeti için herşeyi yaparım yataktada normaldede

0|1
    0|0
    • +1,000,000

• Ne yaparsan yap sonuç değişmez. bir erkek önüne çıkan ilk fırsatta bir kadınla yatar. hatta senden daha çirkin olsa bile...

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir kadın ne kadar güzel olursa olsun, ne kadar seksi olursa olsun, yatakta kocasına en muhteşem şeyleri yaşatsa da sonuç değişmez. Erkeğin fırtarınta vardır. Önüne çıkan ilk fırsatta bir kadınla yatacakdır. Üstelik bu kadının öyle ahım şahım güzel ya da seksi filan olması da gerekmez. Erkek bunu yapar. Çünkü içgüdülerinde var bu. Milyonlarca yıldır içinde taşıdığı bu içgüdüler, yasaklarla, tabularla, günahlarla engelleyemezsiniz.

O yüzden devekuşu gibi başı kuma gömüp gerçekleri görmemek bu gerçeği değiştirmez. Etrafınıza bir bakın. Gözünüzüaçın da şu gerçeği görün artık. Yoksa bir gün bu gerçek balyoz gibi iner başınıza.

Açıkçası ben kocamın bir erkek olduğunu asla unutmam. Onu seviyorum. Harika bir evliliğimiz var. O da beni seviyor biliyorum. Şimdi canı bir kadını çekti, onu bir gece s..ti, keyifli bir gece geçirdi diye kocamı mı boşayacağım? Mutlu evliliğimi mi bozacağım?

Bakın kızlar eğer bir düdüklü tencerenin kapağını tıkarsanız, içindeki basınç artar artar ve bir an gelir bomba gibi patlar. O yüzden emniyet sübabı vardır. Azara azar da olsa içindeki basıncı boşaltır böylece tencere patlamaz.

Eğer kocanızı böyle kapatır, nefes bile almasına imkan tanımazsanız bir gün o adam patlar. Çünkü o bir erkek. Fıtratı böyle.

Ayda en azından bir kere de olsa bırakın çapkınlığa çıksın. Hatta onu kendi ellerinizle giydirin, kokular sürün ve yanağına bir öpücük kondurarak yollayın çapkınlığa. Rahatlayıp sizin kollarınıza dönecektir. Kafesin kapısı hep açık olsun. Dönüp dolaşıp mutlu yuvasına gelecektir.

Ama tabi kendinize güveniniz yoksa, evliliğinize güveniniz yoksa, aşkınıza güveniniz yoksa bunu yapacak cesaretiniz de olamaz. Ben yatakta şöyleyim böyleyim diye kendi kendinize şişinmeniz belki egonuzu tatmin eder ama eğer gerçekten buna inanıyorsanız açın kafesin kapısını

0|1
    0|1
  • Aç gözlülükten hep yaa

0|0
    0|0
  • insanlar heyecan arayışı içerisine girerler bence bu yüzden

0|0
    0|0
  • Ben sadığım eşım de bana sadık cunku benden daha ıyısını bulamaz yatakta . bu kadar zevkten ucuramaz onu bır baskası

0|1
    0|0
    • dünyanın en iyi yemeği de olsa insan sıkılır başkasını ister hadi biraz daha reel örnek veriyim sen ne kadar performanslı olursan ol cinsel algısını başka yerlere kaydıracak etkenler çevrede saymakla bitmez doğa kanunu canım bu kadar güvenme bence kendine

• +++++ böylelerini aldatmaz erkekler...

• dünyanın en güzel kadını da olsan, en seksi kadını da olsan değişmez. Bir erkek karısına ne kadar aşık olursa olsun önüne çıkan ilk fırsatta başka bir kadınla yatar. ( eğer bu güne kadar yapmamışsa eline fırsat geçmediğindendir) Üstelik yattığı kadının öyle ahım şahım güzel olması bile gerekmez.

Erkekler Ne Diyor 3

• sadece ten uyumu denen şey oluşuyor birbirini her anlamıyla tanıyor ve tiksinmiyorsun anüsü yalamak bile mükemmel oluyor

0|0
    0|0
  • Tek eşlilik insan doğasına aykırı değildir. Ayrıca bazı hayvanların da tek eşli olduğunu belirtmek isterim, "gözünüze kesenle sevişin" diye bir doğa yasası yok. "Sadık kalmak" anormal bir durum değildir, olması gerekendir. Asıl anormal olan şey "modernleşme" adı altında sadakat, sevgi, saygı gibi duyguların silinip atılması ve "aşk" adı altında ucuz ilişkiler yaşanması

0|0
    0|0
  • ben cevap vermeye tırsıyorum artık bu soruya. Fazla yükleniyolar ağır geliyor.

0|0
    0|0
    • ver sen yine cevabını kardeş yüklendikleri kadar yüklensinler zamanında bilip öğrenmezler sonra aldatıldım şu bu diye burda ağlarlar kendileri bilir ya da hayatları boyunca bünyelerine eziyet edip yaşarlar neyse sen yine fikrini paylaş

Yükleniyor...