Bakire kızın orgazm olması için ne yapmak lazım? Önerileriniz nelerdir ya da orgazm olduğunu nasıl anlarım?

Bakire kızın orgazm olması için ne yapmak lazım, önerileriniz nelerdir ya da orgazm olduğunu nasıl anlarım?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• ne bekareti arkadşım kızım vajinasını elliyosun okşuyosun o kız artık bakire felan değil bitmiştir olayı sadece gösterge kızlık zarı duruyor olacak sen yinede bozma sen o kızın kilotorisni dokunarak orgazma ulaştırıyorsun ki bu masturbasyon orgazmıyla aynnıdır sadece kızın masturbasyonunu sen yapıyosun önemli olan vaginal orgazmdır buda cinsel birleşmeyle olacak birşeydir türkiyedeki kadınların büyük problemi olmuştur buda gelelim soruna sen kzın vaginasına dokundugunda ıslaklık göreceksin devam et kız hızlı hızlı nefes alıp veriri karın bölgesini kasar bırakır işte o anda orgazm oluyodur. üstelik kadınlar bazen erkegin gururunu kırmamak adına orgazm taklidi yaparlar bu asla ayırt edilemiyor malum erkek sevişirken akıllı olmaz çünkü beynindeki tüm kan penisindedir beyne kan gitmez:D sana tavsiyem kızı bozmadan ona deger vererekten seviş okşa onu kulagına güzel şeyler fısılda (bunu kafede arkadaş ortamındayken yap) uyarılacaktır yataga gitiginizde nasıl orgazm oluyor gör:))

3|5
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• önce bekaretini bir kenara koy sonra iyice oraya masaj uygula en sonunda olacakları biliyorsun zaten. gerisi senin hünerin

0|1
    1|15
    • nasıl bekaretini bir kenara koy=? kızlığını boz mu diyorsun ?

• iyice okaşyıp kayganlaştırp yapacak ki acıtmayacak yavaş ayvaş başlasın göğüslerini çko sıkamaycak sadece iyice alışında girip çıakcak

• biraz acıacak tabi.bu orgazma yakın olduğunu ve uyarıldığını gösteriyor.hem katılıyorum ev kadınına kızlığı bir kenara koy

• klitorisle ilgili bilgi edinmen gerek, sırf onun üstüne tonlarca kitap var:)

0|1
    1|16
    • klitorisle ilgili bilgim var da orgazm olup olmadığını anlayamıyorum biraz ıslaklık oluyo rahatlama oluyor ondan sonra çok hassas oluyorm diyo ama anlamadım gitti :P

• :)

• orgazm olduğunun kanıtı işte .

• frenchkiss büyüleyicidir bi' başkadır, oral da iyi olur. :)

1|1
    1|16
  • cinsel organına oral yapabılırsın dilinle ,

kucağına oturt sırtı sana dönük kloritsını elınle uyar bir elınle ve diğer elınlede

gögüslerını okşa

0|1
    1|18

Erkekler Ne Diyor 6

• Aslında kısıtlı değilsin hatta bir çok kızın orgazımı birleşme esnasında değil diğer anlarda yaşadığını düşünürsek yaptığın işi iyi bil yeter.

Bu arada herkes klitorisden bahsediyorda hiç ''G''noktasından bahseden yok ben şuan bir soru açıyım bari :D Bu arada bak ''G''noktası yasaklarından oluyor :)

0|0
    0|0
  • Klitoris üzerine master ve vajina üzerine doktora.

0|1
    0|0
  • dostum boz diyolar ama kızın senden soğuma şimdi napıcam lan gibi bi hale girme ihtimalide.Şİmdi o zaman hiç yapmasın demesin kimse benden söylemesi ilişkinize zarar verme ihtimali var bozmanın

0|0
    0|0
    • Haklısın ben bekaretini bozmadan yapmak istiyorm...

• onu alevlendiricek hareketler yap gögüsleri falan uyarılan noktalarını çok iyi bul zaten belli başlı var bi kaç tane

• biraz feyiz alman lazım...sana nasıl anlatalım burada...tecrübe bu yaşayarak öğrenirsin...

0|0
    0|0
  • frenchkiss ve eller iledevam et zaten çıldıracaktır...:)))

0|0
    0|0
  • mastürbasyon yapması lazım...

0|0
    0|0
    • Ne alaka peki ?

• bence en alaklı olan cevap sen yazmdaın orgazm olamsı ıcın ne lazım dıye . ayrıntıda baska bırsey ysoylememısıısn hem bırde su var en ıyı sevısme bıle masturbasyonun yerıne gecemez cunku bır ınsanı ancak kendısı en ıyı tanır ve anlar ..

Yükleniyor...