Acaba hamilemiyim?

3hafta önce içime boşaldı , sonraki hafta içime yine ama bu sefer ertesi gün hapı aldık. , göğüslerim şiş acı var. Adetim de 2haftaya yakın geçti. Miğdemde az bulanıyo kilo aldıgımı hissedeiuorum :( akşam yatmadan test yapım dedim negatif cıktı. Sizce?

Güncellemeler:
Eşime supriz olur hem yaaaa :(( bu idrar testine güvenmeden gidip kan testimi yaptırsam
Hamileyiiiimmm :) test sonucu cıktııı vuhu

0|1
9|16

En İyi Kız Görüşü

• Bende aynı senin gibi oldum ilk başlarda. Negatif çıktı emin olamadım kan testi yaptırdım 2 hafta sonra şimdide 7 aylık hamileyim erkek bir bebeğimiz olucak:)

1|1
    0|0
    • Teşekkürler:)

• Sagol canım seninkinide allah analı babalı büyütsün :) hayırlısıyla sağlıklı doğsun inşşş

• Benim rahmim dar olduğu için biraz zor doğum yapıcam ama sen inşallah rahat doğum yaparsın

Erkekler Ne Diyor 16

• hayırlı olsun :)

1|0
    0|0
    • Darısı isteyenlerin başına inşş

• Hayırlı olsun sağlık saçıhatlr büyütün (;

1|1
    0|0
  • kan testi yaptır

1|0
    0|0
  • Nur topu gibi bir massallah. Elyın geliyor

1|0
    0|0
  • ALLAH hayırlı evlat nasip etsin..

1|0
    0|0
  • Nur topu gibi bir massallah

1|0
    0|0
  • allah nasip eder inşallah istiyorsanız. kan testi yaptır ama bence daha garanti:)

1|0
    0|0
  • testi yokmuydu bunun

0|0
    1|0
  • sadece kan testiyle anlasilir kardo

1|0
    0|0
  • Şimdiden bebeğe isim arasan iyi olur

0|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    0|0
  • öncelikle tebrikler lakin moralini bozmak istemem ama bence hemen doktora gidin. ve şu ertesi günü hapı olayını anlatın. ona göre sizi takibe alsın. Allah korusun düşük riski normale göre biraz daha fazla olabilir.

1|0
    0|0
    • Randevu aldım teşekkürler kardeş

• Hamilesin

1|0
    0|0
  • Ilk okudum. okudum sana aşırı gicik. oldum en sonda esime supriz olur demissin isi duzelltin Insallah olur hayirlisi evin icinde. cocuk sesi. olur huzur veriri

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapının yan etkileri

0|0
    0|1
    • Hayır ilk bosaldıgında üstünden 1hafta geçmişti hiç hap falan almadım. Sonraki hafta hap aldım. Yani o 1hafta aralıgında tutmuşmudur

• O zaman bilemem , o testler her zaman doğruyu söylemez , hastaneye gidip detaya inmelisin adetin gecikmeye devam ederse

• Tamamm

• eşin hamıle:D

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• 2.bp.blogspot.com/.../...888395167_399976542_n.jpg

Gecmis olsun. Hamilesin. kan testi yaptir yerken dusuncektin. Korunaydin

2|1
    1|0
    • Evli isen tebrikler

• Benim iki tane var istememez istesemde meydanda koca yok:D boşandim

• :D...

• kesinlikle hamilesin canım ama testi akşam değil sabah yataktan kalkınca yapman lazım daha net olur o zaman

1|0
    0|0
    • Hamileyim :)

• aaaaaaaa hayırlısı olsun canım yaaa inşallah analı babalı büyür sağlıklı bir evladın olur :)

• Amin canım darısı başına :)))

• Çocuğuna sevindiğine göre bu konuda isteklisin. Benim tam zıttın yani. Ama neyse hadi hayırlı olsun :)

1|0
    0|0
    • İstiyodum valla , darısı bigün seninde başına bacım

• Ben çocuk istemiyorum. Ama sana hayırlı olsun :) genede teşekkürler

• gözünüz aydın :))

1|0
    0|0
  • Inşallah hayırlı bir çocuğun olur ama negatif dedinya o şüpheye düşürdü beni.

1|1
    0|0
  • hamilesin

0|3
    0|0
  • Ac vajinanı bakacam !

Vajinal ultrasonuza gore akliniz anusunuze kacmis

Söktürücü vereyim gecer

0|0
    1|0
    • Nede korunmasiz iliski oldu demk yerine ince ince anlatılıyor merak ettim sanki tarif edip boyle yapında atlıyı çıkarin der gibi

• Burada doktorun isi ne?
      Gorupte doktor kimligiyle bana gelsi tamam dicem !
      İcime bosalfi falan korunmasiz oldu niye demiyorsunuz?
      Ya da gidin kan testi yaptirin millet nereden bilsin hamile misiniz degilmisiniz?
      Hamile kalmak isteyip hap kullanan ilk kadındin bravo !
      İroniye gel !

• İyide acıklama yapıyorum ilk 1hafta almadım hap ve 2. hafta olanda zaten olmaz diye hap kullandım diyorum. Simdide belirtileri var diyorum bayanlardan destek istiyorum belki bu kadar anlayışsız olamaz bir insan ya. Bende farkındaym burdakilerin müneccim olmadıgını. Of

• negatif çıkmış demek ki değilsin.. genelde doğru çıkıyor ama istersen gene kan testi yaptır.

0|0
    0|0
    • :/ inş tutmuştur o testlere güvenmiyorum. Migdem bulanıyo adet gecikti inş tutmuştur:(

• e canım madem bebek istiyorsun.. ertesi gün hapını neden alıyorsun?

• İlk bosaldı 1hafta gecti 2. hafta yaptgmzda boşaldı hap aldık, düşünmüyodum ki o zaman. O ilk yaptıgında 1hafta hiç bişey almamıştm tutarmı acaba diye düşündüm şimdide :( adette olmayınca anne olsam keşke dedim olamazmı allahın kısmeti olur bu da bize

Yükleniyor...