Masturbasyon zarar verir mi?

Cok masturbasyon yapmak zararlı mıdır?

0|1
0|21

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle zararli olur. Ileride iliskiye girdiğinde kendini masturbasyon yapmaya alistirdigin icin zevk almayabilirsin. iliski sirasinda erken bosalabilirsin veya cok gec bosalip partnerini yorarsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Kızlara tecavüz edeceğine mastürbasyon yapman faydalıdır. Zaten zina tehlikesinden korunmak için yapılmasında dinen bile sakınca yoktur. Aşırıya kaçmadığın sürece mastürbasyon yararlıdır. Eğer çok sık yaparsan yaşam kaliten düşer, sürekli duşa girmen gerekir. Sinüzüt olabilirsin, üşütüp hastalanabilirsin. vs vs
    Ancak hepsinden önemlisi aletini kullandıkça yormuş olursun. İtfaiye hortumu değil sonuçta.. Her şeyin bir sınırı olmalıdır. Her mastürbasyon yaptığında bazı mineraller ve vitaminler vücudundan gider. Örneğin çinko eksilir. Sürekli yapmaya devam edersen bir müddet sonra E vitamini ve çinko eksikliği oluşur ve sonunda seks yapamaz hale gelirsin. En seksi bir kızın yanında bile kaldıramayacak duruma gelirsin. Yemene dikkat etsen bile, hormonların etkilenir. Saçların bile dökülebilir.
    Mastürbasyon saç dökülmesine dolaylı yoldan neden olabilir. Ancak saç dökülmesini tetikleyen bir çok neden var. Genetik faktörler en önemlisi. Genetik olarak saç dökülmesine yatkın insanlar da mastürbasyon testosteron hormonunu artırdığı için saç dökülmesine neden olabilir. Kişinin ebeveynlerine bakarak saçının ne zaman döküleceği hakkında bir fikir edinebilir. Anne ve babanın saçları ne zaman dökülüyor vs. bunlara bakmak lazım. Erkeklerde mastürbasyon testosteronu artırır bu da saç dökülmesine neden olur. Ancak hafta bir ya da iki kez yapmak saç dökülmesine neden olmaz. Çok sık yapmak ise örneğin günde 3 kez, günde 1- 2 kez bunlar sakıncalıdır. testosteron hakkında daha çok bilgi almak için http://www.idealkilox.com/#!testosteron/cjfy

0|0
    0|0
    • Cok cok tesekkurler ilgilenip uzınca yazmıssın. emegine saygım var hepsini okudum cok yararlı bilgiler vermissin. Ama ben kızım erkek degil 😊

• bayanlara çok önemli bir zararı olmaz. hatta yararlıdır. boşalmak orgazm olmak sağlığına iyi gelir ve bir erkekle yaşayacağın evlilik dışı bir ilişkinin sana vereceği zarardan kesinlikle zararı olmayan bir durum. Stres yok zevk ve rahatlama var. seks de bile stres olabilir ayrıca partnerin seni tatmin edemeyebilir. Bu açıdan çok çok yararlı ancak yaşam kaliteni düşürecek kadar çok yapmaman gerekir..http://www.idealkilox.com/

• Cok tesekkur ederim bilgi icin ☺😊

• Sayı verebilir misin?

0|0
    0|0
  • fazla kendını tatmın duzenlı bır cınsel hayat basladıgında erkekte erken boşalmaya kadında ise orgazm olamamaya neden olur.. biraz elınıze kolunuza sahıp cıkmakta fayda var, tabııkı normal bır cınsel hayat surmek ıstıyorsanız

0|0
    0|0
  • Kör eder

0|0
    0|0
  • Zararlı

0|0
    0|1
  • Ben zararlı olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Verir tabi. Her mastürbasyonda kaç kalori yakılıyor bir bak.

0|0
    0|0
  • Eğer mastürbasyonu çamaşır üzerinden veya kuru yaparsan ileride hissizlik oluşur o yüzden açık bir şekilde kremle kayganlaştırarak yapmalısın ;)

0|0
    0|0
  • Zarar tabi abaza

0|0
    0|0
    • Memnun oldum bende ayse fatma 😊😊 degisik ismin var.😉

• Ne ara rolleri değiştik ayşe fatma? Mast yapan sensin.

• evet tabikide kanka tadında bırakmak lazım.. kaç defa yapıyorsun günde

0|0
    0|0
    • 10a yakın ve bu sayı ozellikle psikolojim bozukken oluyo

• nee 10 mu? çok çok fazla kanka gizlisin özelden yaz konuşalım bakalım aşırı fazla bu

• Yazamam 😔 ne gibi bir zararı var ki?

• Herseyin fazlasi zarardir

0|0
    0|0
  • Zararlı

0|0
    0|0
  • Evet zararlıdır ama ne Sıklıkla yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Hiçbir zararı yoktur, zararı var diyenleri aldırma.

0|0
    0|0
  • Zayıflatır insani bende yapıyorum kilo alamıyorum 8 kilo verdim

0|0
    0|0
  • çok yaparsan verir

0|0
    0|0
  • zarari yok tatlim cok guzel oluyo bide partner bul tadindan yenmez

0|0
    0|0
  • evlelnnce mast ile rahatlarsın artık fazla yapma :D

0|0
    0|0
  • cinsel ilişkiden zevk almanı engelleyebilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...