İnsanlar neden aşık olup ilişki yaşamak ister? Yalnızlığı neden kimse istemez aşkta bu kadar acı varken....

İnsanlar neden aşık olmak ister.

a)Yalnız kalmamak için.

b)Birisiyle gerçekten birsey paylaşmak için.

c)Sırf diğer hemcinslerine hava atmak için.

d)Gerçekten sevmek için.

e)Hayatının arkadaşını aramaya son vermek için.

f)Aşk sadece cinsellik için giyilmiş bir elbiseden ibarettir.

Düşünceleriniz neler?

Güncellemeler:
Ben b ve e diyorum şuanki ruh durumum bu en azından...

0|0
1024

En İyi Erkek Görüşü

• suAltındakiİnci bacı: görürsün etkilenirsin tanışmak istersin,tanışırsın karşılıklı olarak sevgi saygı beslenir. sonra evlilik hayalleri kurarsınız edeplice, sonra anana babana söyleyip kızı istemeye gidersin(4-5 ay içinde). esas aşk budur işte.

şuan ki gençlere göre aşk öpüşüp koklaşmak maalesef.

"sevgilim değilmisin bi kere göster, bi kere öptür" gibi.

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Zaten aşklar hep yalan dolan sonu hep acı , hüsran bize her sevdadan geriye kalan sadece GALATASARAY.

0|0
    0|0
  • Mitolojiye göre ilk başta erkek ve kadın tek bedenli ama iki başlı bir yaratıkmış... Ne yapmışlarsa yapmışlar ve tanrıları kızdırmışlar. Tanrılar da ceza diye bunların bedenlerini de ayırmış ve her birini dünyanın bir köşesine atmışlar... Derler ki o gün bu gündür kadın ve erkek hep birbirini arar dururlarmış...

0|0
    0|0
  • her insan hayatında kendisini kaybetmekten korkacak biri olsun ister...

0|0
    0|0
  • ilk çok güzel bir soru 5 yıldız tebrik ederim.İkincisi ise;yalnızlık güçtür ve zordur.Tek başına savaşmak ise her zaman güçtür ve yürek ister.Yalnız kalınca insanlar(sorunlarıyla baş başa kalır ve başkasıyla paylaşmak duygularını kucaklaştırmak istediği karşı cins ister) Yani insanın sürekli başka insanı sevme,yanında görmek isteyip bazen sülük gibi yapışmasının sebebi aşkın güzel ve paylaşımcı olmasıdır.Yalnızlığı ise zor ve dünyanın doğasına terstir

0|0
    0|0
  • Hiçbirisi, kaşındıkları için :)

Bence pek çok kişi için f'dir cevap.

0|0
    0|0
  • Yoklukta hayır yoktur..Varlık ise bereket ve külfet getirir..Külfetine katlanılırsa elbetteki olmak olmamaktan iyidir..

0|0
    0|0
  • Deveye diken insana ... diye boşuna dememişler dmi ? İnsana ne acı cektırır ne ağzına ederse o onu çok sever.

0|0
    0|0
  • aşık olupta ilişki yaşamayı seçmeyene yazıklar olsun. yalnızlık aşık olmadan olursa olur bence.

0|1
    0|0
  • insan sosyal bir varlıktır önceliklee insanları sever arkadaş olur daha iyi tanımaya başladıkça kendiyle özleşteştirir ve onaa aşık olurr ilişki kurar .herzaman düşündüğü gibi olacagını sanır ancak öyle olmaz

0|0
    0|0
  • doğanın kanunu bu...tüm canlıların üremesi yaşaması ve bu düzenin dönmesi için şart bu..kaçış yok...korkulacak bişeyde yok...yaşanması gereken bu...

0|0
    0|0
  • insanlar aşka,ilişkilere çok fazla ek faktörler ekliyorlar bence.aşık olursun çünkü aşık olursun.bir amaca hizmet etmemeli.

0|0
    0|0
  • Aşk da bir duygudur. Lezzetli bulan yemek ister.

0|0
    0|0
  • d seçeneği.ama benim hiç sevgilim olmadı.aşk sonsuzluk demektir benim gibi aşk nasıl tek ise. sevilen kişide tek ve bir ömür boyu olmalıdır.

0|0
    0|0
  • çünkü ne erkek vucudu bütündür nede kadın ikiside birer yarım parçadır ve bu parçaların birleşmesi lazım bunuda sağlayan şeye aşk diyolar :)

0|0
    0|0
  • hadi atayizler bunu da açıklayın.

0|0
    0|0
  • hayır hiçte bile ben aşık oldum şimdi evlenicez hazırluık yapıyoruz

0|0
    0|0
  • B ve D benı anlatıyor... Aşkta acı yoktur karsılıksız askta acı vardır ve bu hep karıstırılır...

0|0
    0|0
  • supersin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • d <<<<<<<<<<gerçekten semek için çok tatlısın yaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • b diyorum ama aşkta acı falan yoktur, yanlış kişilere gidip kendi edip kendi bulanlar vardır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 10

• bi amacı olmasına gerek yok insanın.çünkü zaten insan ister istemez aşık olur elinde olmadan ve insan aşık olduğu kişi yanında olsun ister ona bakmak dokunmak sarılmak onunla uyumak ister.nasılki gün batımının biteceğini bile bile izleriz onu.bu da öyle işte.insanın yaradılışında yok yalnızlık.yani anlayacağın kimse aşık olmak istemez.bi bakar olmuştur..

0|0
    0|0
  • çünkü kendilerini acı gerçeklere bir türlü inandıramazlarda ondan.yalnız kalmaktan korkarlar yada çevreye popüler olmanın verdiği etkiyi tattırmak isteği yada herneyse .. kimileri kendilerini kandırırken kimileride bunu bir aracı olarak görürler.yani şu ki doğru kişiyi buldum derken kendilerine kurulan tuzağın ne yazık ki farkına dahi varamazlar.bu da kimi zaman olayın cinsel boyutuna kadar gidip yaşanılanlardan sonra pişmanlık duygusu ile sona erer ..

0|0
    0|1
  • ben asık olmak istemem ben istemesem de o gelir beni bulur zaten sonra de cektirir gider ya da gitmez hep kalır ruhun acıya alısana dek durur yanında asık insan yanlız degildir aslında..sevdigi yanında olmasa da onun sevgisiyle dolmustur kalbi kimseye yer kalmamıstır zaten..dısarıdan yanlız gözükür ama onun askıyla acısıyla öyle kalabalıktır ki kalbi kimseyi görmez gözü bir daha...

0|0
    0|0
  • çünkü herkez yalnız kalırsa dünya durur dönmez yeni insanlar olmaz kapiş ? :/

0|0
    0|0
  • şu hayatta en iyi yaptığım şeydi o'na aşık olmak, çok şükür acıyı da paylaşıyoruz ama çok mutluyum varlığıyla. 3 aydır yeniden doğdum kendimi buldum...

yalnızlık allaha mahsustur ondan olsa gerek

0|0
    0|0
  • aşk basit bir şey ve güzeldir. öyle çok da bi acı yok. insanın acıyı abartması başka bir şey.

neden? çünkü güzel. :D işte bu kadar.

0|0
    0|0
  • a şıkkı

0|0
    0|0
  • e) rahat batıyordur :D

0|1
    0|0
  • evet.

0|1
    0|0
  • büyüyünce düşünürsün bunları, yorma şimdi sen güzel beynini bunlar için.

0|1
    0|0
Yükleniyor...