Kapat

Vajinam aşırı kaşınıyor?

Vajinam aşırı kaşınıyor? Antibiyotik yapmış olabilir mi?


0|1
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

  • beyaz tenli isen bazı antibitikler kurumaypar yani su kaybı oluşturur ve mantara çevirebilir

    0|1
    0|0
  • parmakla geçer

    0|0
    3|1
  • giydiğin iç çamaşından ya da kullandığın deterjan veya yumuşatıcıdan kaynaklıdır

    0|1
    0|0
  • Su soruyu biz sorsak penisim kasiniyor diye 40 tane sikayet gelir soru kaldirilir

    0|2
    0|0
  • İçine bişey kaçmış olabilir

    0|0
    0|0
  • boşver kaşı gitsin

    0|0
    0|1
  • kaşı sende

    0|0
    0|1
  • enfeksiyon kapmısındır

    0|0
    0|0
  • bebe yağı ile bol bol yağla nemsiz kalmıştır, bunu bol bol yap

    0|0
    0|0
  • enfeksiyon kapmısındır

    0|0
    0|0
  • Bacım hepsi yanlış ya benim kız arkadasımdada vardı kulodunu değiştirmeyi denedin mi hiç? adi kulotlar ole yapıo.

    0|2
    0|0
  • seks yaptın'mı?

    0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

  • Antibiyotik mantar yapar zaten ve kaşıntın bu yüzden o açıdan bir jinekoloğa git ilaç versin ;)

    1|1
    0|0
  • Evet antibiyotik bazen kuruluğa sebep oluyor ve kaşıntı yapıyor. endişelenme antibiyotik bitince 1-2 güne geçecektir

    0|0
    0|0
  • Mantar olmustur once soguksu sabunla yika eczaneden kasinti kremleri var vajina icin onlardan kullan.

    1|1
    0|0
Yükleniyor...