Kızlar bir bakın erkekler bakmasın?

Kızlar cinsel bölgemin sağ köşesinde bir yara var dwlik açılmış baya derin bazen kanıyordu iç çamasırımın filan yanına bulaşıyorduda pek aldırış etmiyordum biraz önce içinden neredeyse bir tatlı kaşığı kadar iltihap ile kan çıktı ve derin bir delik var ne yapayım çok acıyor

Güncellemeler:
Arkadaşlar yardım edin Allah askıma
Of yardııımm

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• kızım sen manyakmısın. sağlık sorununuz var doktora gitmiyor nette saçma sapan yorumlar peşine düşüyorsunuz. yahu bir kaç yıl önce bir kız antep şehrinde küçük bir sivilceyi önemsemedi doktora gitmedi ve bu yüzden öldü. ne kadar saçama sapan bir gençliğimiz var ya.

kızım bartholin apsesi olabilirsin. doğru doktora git. kendi kendine de oynama

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çıban çıkmış arkadaşım... Temiz tut ve üstünü sargı beziyle sar veya kapat...

0|0
    0|1
  • Doktora git utanılmaz ondan onun görevi o

0|0
    0|0
  • Hanımefendi çok ciddi bir durum bu detaylı bilgi almadan yönlendirmek istemem ama çok dikkatli olun

0|0
    0|0
  • Bende baktım nolacak şimdi.

0|0
    0|0
  • Kıl dönmesi olmuş olabilirsin nasıl o kadar iltihabı olabilir ki ama

0|1
    0|0
    • Kıl dönmesi değil iğne ile biraz baktım ama yoktu iğnede sanki sinirlerime değdiçok canım yandı

• Doktora git ihmal etme ;) ilerde acısını çok çekersin koku yapar kanar canın acır 1kere utanarak gideceksin ama rahat edeceksin

Kızlar Ne Diyor 3

• Demek iyi bakmıyosun vajinaya yavruşum kalk git doktora belki mikrop kapmıştır burada durma:)

0|2
    0|0
    • İyi bakıp bakmamakla alakası olduğunu düşünmüyorum gayet temizim

• Fistül gibi duruyor anlattıklarınıza göre. Fakat yine de bir görmek lazım. Doktora görün kuzum ihmal etme.

0|0
    0|0
  • Hemen doktora git..

0|1
    0|0
Yükleniyor...