Özel bolge? kızlar?

Kızlar özel bölgemi kuaförde aldırmaya utanıyorum tüy dökücüyle alıyordum çok fazla çıkmaya başladı evde kendim ağda yapyım diyorum acımasından korkuyorum bir arkadaşım kanar deneme demişti o gün bu gündür korkuyorum napıyım yardım edin şu an biraz kıl olduğu için kuaföre gidemem yardım?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Anestol pomad 3.50
    Emla 95 bir arkadasim bu kremin aciyi azalttigini soylemisti denemedim ben ucuz biseymis eczanelerden temin edebilirsin onlar sana detayli bilgi verirler zaten

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kızım ilk yapışta yani hayatında ilk kez yapanda bazı kıl köklerinden kan çıkabilir. kana denince çeşmeden kar gibi değil. bir damala bile denmez. ve hepsinde de değil. bazı kıllarda olur. daha sonraki yapışlarında ise olmayacak. il olanda bu olur. tüm dünya ağda yapıyor. sen kalkıyorsun hurafe bilgilere inanıyorsun.

0|1
    0|0
  • Doğal bırak daha kadınsı ve hoş olsun bence , çok uzarsa makasla kısaltırsın

0|1
    0|0
  • neden kanasın ki

0|1
    0|0
  • O arkadasin gelsin yapsin ozamn

0|1
    0|0
  • O kadar kil olsun kucuk kiz degilsin

0|0
    0|0
  • hmm yaş kaç ?

0|0
    0|0
  • aç bacağını al ulan parasıyla değilmi de :D :D

0|0
    0|0
  • Hiç bişi olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ağdayı süreceksin kanıycak belki çok acıycak ağlıcaksın hatta ama o ağdayı ordan çeke çeke kaldırıcaksın. bir kaç kereden sonra tüyler yumusak çıkmaya başlar daha kolay alınır.

0|2
    0|0
    • siz ağda mı kullanıyorsunuz?

• ya benim ağda kullanıp kullanmamam önemli değil, sorunun cevabını verdim.

• Bendede var o sorun ya

0|0
    0|1
    • :'(

• Zaten yapıcak birşey yok :(:(

• Malesef dişimizi sıkcaz

Yükleniyor...