Cok islaniyorum?

bende mi sıkıntı var bilemiyorum ama erkek arkadasimla cinsel iliskiye girerken asiri derecede islaniyorum erkek arkadasim kuru olursam daha cok zevk alacagina inaniyor sürekli peceteyle icime kdar silmeye calisip öyle giriyo aslinda islak olunca daha cok zevk almasi grekmiyo mu bende mi sorun var ya :(

0|1
1|30

En İyi Erkek Görüşü

• Islaklık senin rahat ilişki yaşaman açısından daha iyi aslında.

1|0
    0|0
    • bencede ama o buni kabul etmiyo 2de bir sildiriyo hevesimi kacirio

• Çocuk haklı aslında kendince penisi ince zevk alamıyor ıslanmazsa erkekte zevk almazki arkadaş biz ıslata ıslata bir hal oluyoruz eleman ıslak olanı siliyor :))))

• aynen silio yaa bni sogutuo tam zevk alirken :(

Erkekler Ne Diyor 29

• Ahahaha geri zekalı mı erkek arkadaşın. ? Elle çivi çakmaya çalışıyor resmen. Trollerinizi yiyim.

1|0
    0|0
  • sende değil erkek arkadaşında sorun var.
    allah sistemi bu şekilde yaratmış. kayganlık sağlaması için sulanma sistemi var.
    kuru olursa bir daha ilişkiye giremezsiniz yara olur çünkü
    sevgilin sorunlu

0|0
    0|0
  • senin erkek arkadaşın tam bir mal kesin yani la silinir mi kimi kuruluktan şikayetci demek ki penisi çoık kçük gidip geldigi belli olmuyor die ıslaklıgı siliyor kuru olsa canın çok yanar demedi deme

0|0
    1|1
    • evet kücük baya bir bosalmadim zaten 1 yilda hic zevk aldim sadece :/

• ozeline bakar misin

• Yok sen normalsin

1|0
    0|0
  • Normalsin dert etme sakın

1|0
    0|0
  • Erkek arkin bir mal

0|0
    0|0
  • İslak oldumu canin yanmaz hem islaklik zevkinin kanitidir erkek arkadasinin bunu yapmasinin tek sebebi var oda kendini dusunmek kuru olunca kendi daha fazla zevk alir

0|0
    0|0
  • kuru kuru olmaz o iş. Sonra akıllı kızlar vazelin taşır yanında vazelin yoksa tahriş yapar. mında :))

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın bir halttan anlamıyor belli ki

0|0
    0|0
  • Senin çocukta sikinti var sanrim ince oldgundan olabilir nrmalde ucunu dyaynca o islaklikla daha rahat grer çıkar hatta herzmn evimde kayganlastrici olurki daha zewkli olsun cnku 4. Seferde feln kurulabiliyor bayanlarn

0|0
    0|0
    • bnmki bastan baslarken bile sildiriyo hatta bazen ustundeyken de sildiriyo ya :(

• :) :)

• denemden karar ver sadece dyebılegım bu :D

• Ben islak severim sen gel benle iliskiye gir

0|0
    1|2
  • Bence çok daha zevkli ve tahrik edici

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın kafayı yemiş sen normalsın (;

0|0
    0|0
  • fazla ıslak olursa zevkli olmaz kanka yerler kaygan olur :)

0|0
    0|0
    • diyosun :(

• evet yasadik tabiki cok ses cikio ama o rahatsiz ki sildirio surekli

• bazende güzel oluyor ama şlopşlop :) ya bişi diycem yanlış anlama özele müsait misin uyarmı sana bir kaç bişi danışmam lazım

• bence sorun erkek arkadaşında. sen gayet sağlıklı ve normalsin

0|0
    0|0
  • Sende bir sıkıntı yok arkadaşin senden igreniyor ne o öylesilme felan nerden bulursunuz böylelerini

0|0
    0|0
  • Allahım ne öküzler ne kızlara nasip oluo yaa

0|0
    0|1
    • bnde skntı yok yani dimi

• Tabiki yok olması gereken bu bunu yaratamayıp binlerce tedavi gören bayan var ben hastanede stajerim neler görüyoruz bilseniz sorun erk arkadasinizda

• tesekkurler

• kuru kuruya olacak hali yok ya :)

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın anlamıyor kuru kuru tat vermez akacak içeri girerken ;)

0|0
    0|0
  • ne yalarim ben biligomusun

0|0
    0|0
  • aletinin uzunlupu ve kalınlığı nedir?

0|0
    0|0
  • Seninki bir salak herhal? Ya da pipisi küçük?

0|0
    0|0
  • Gayet Guzel sikinti yok

0|0
    0|0
  • evet ıslak daha çok zevk verir. niye siliyor ki anlamadım. canımı çektirdin haa

0|0
    0|0
    • bilmiorm hissetmiomus islak olunca

• yani heran canım istio islaniorm iste

• bol bol emilse oran ne güzel olurdu.

• ıslak daha çok zevk verir kuru kuru penis vajinaya rahat girmez en azından benimki acıyor vajinaya girerken kuru kuru zorlanıyor yani ıslak ıslak daha güzel girip çıkar sevgilin değilde fantazin bu senin

0|0
    0|0
  • Bence erkek arkadaşın saçmalıyor. Islanman çok normal ilişkinin kolay olması için gereklidir. O siliyorsa canını yakmak istiyor demektir. Bence sildirme yalandan gerçekçi bir şekilde inle ;) Bu çözüm olacaktır. Hayvan çok canım yanıyor gibi konuş delirecektir. ;)

0|0
    0|0
    • ama o isslak olunca hissetmiyorm diyo sorun orda onu da denedm :(

• dogru diosun o zmaan kayganlastirici niye var ki

• Asıl ıslanmamak bir sorun. Yerinde olsam öyle bir erkeğe anında siktiri çekerdim. Asıl bol ıslanan kız makbuldur. İçinde hızlı hızlı git gel yapıp ikinize de zevk vermesi gerekir. Gerizekalı içinde hızlı hızlı git gel yapamıyorsa vajinanda genişse zevk almama sebebi budur. Durum böyleyse hızlı hızlı git gel yapmalı pozisyon ise doggy mi ne işte o pozisyon olmalı. Domalmak denilen pozisyonda olmalısın çoğu zaman ya da üzerinde at biner gibi olmalısın riding mi pozisyon adı bilmiyorum tam. Öyle zevk alırsın. O hızlı olamıyorsa sen hızlı olmaya bak ;) Ama bence onun ağzına sıçmalısın. Geri zekalı bulmuş beğenmiyor. Bir söz var ya a-m bulmuş kıllısını arıyor aynen öyle :D

• Muşamma ile yap hatun

1|0
    0|0
  • Islak olcak tabi o ne anlar seksten girerken slap slap offf off ne özendim mk

1|0
    0|0
    • bencede bundan daha cok zevk almasi lazim dimi yaa bna tam zevke gelirken sildiriyo hevesim kaciyo vok bilio gibi davraniyo ama galiba pek bisey bilmiyo gibi... bende sorun yok yani dimi normal

• :( saol yanitladigin icin

• rica ederim ne demek

• şemsiye al panpa :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sık mast. mı yapıyordun hep , boşalma sonucu isteksizlik oluşuyor mu

0|0
    0|0
    • sik mast. yaparim ama isteksizliik hic bir zmaan olmuo hatta cok kötüym ardi arkasina yapabiliorm

• çok şanslısın o zaman ıslanınca vagina daha da rahatlıyor sevgilin sorun etmemesi lazım onun içinde iyi oluyor sonuçta

Yükleniyor...