Test yaptım hamile değilim ama regl olamıyorum?

reglim bugün itibariyle 7 gün gecikti 4. günde test yaptım tek çubuk çıktı fakat hala regl olmadım psikolojik olarak ölüm gibi kötü durumlar yaşadım ama bunun etkisi varmıdır? normalde çok düzenlidir reglim 3. günü geçmez gecikmesi. çok korkiyorum açıkçası lütfen yardım edin. içime boşalma falan da olmamıştı

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Regl stresten gecikebilir.Bu çok normaldir.Peki ilişkiye adetten kaç gün önce girdin onu söyleyebilir misin düşünüp?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sicak havalar,stres, hava degisimi vb etkenler reglinin gecikmesini saglayabilir. Fakat 10 gunu gecerse kanda hamilelige bakilirsa kesin sonuc verir.

0|0
    0|0
  • içine boşalma olmadı madem , havadan mı hamile kalıyorsunda test yaptırıyorsun : s Lütfen biraz bilinçli olun , şaka gibi bir soru olmuş.Gidip doktora güzelce muayene ol.Burdan yarım olmaz.

0|0
    0|0
  • ya yeter artık sıktı bu tür sorular...aramızda kaç tane doktor varki bu tür soruları ulu orta yerde soruyosunuz ? vazgeçin artık ya

0|0
    0|0
  • psikolojiktir boşalma olmadına göre

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İlişkinin 4. haftasında belli oluyor hamilelik

0|0
    0|0
  • olmamanın bir sürü sebebi olabilir illa hamilelik olcak diye birşey yok jınekologa gıtmelısın burada çözüm bulamazsın canım

0|0
    0|0
  • Daha çok gecikirse bir doktora git bence

0|0
    0|0
  • rahat ol ya.stresten olamıyosundur.ben stresliyken genelde erken olurum ama herkeste aynı olacağını sanmıyorum.yakına arkadaşlarımdan birisi çok stresli bi insan ve 2-3 ayda bi oluyo.

0|0
    0|0
  • sicaktan oluyor bazen. cok takilma derim. takiliyorum diyorsan da git hastaneye test yaptir.

0|0
    0|0
  • Psikolojik olarak regl gecikmesi olur ama idrar gebelik testlerinde regl bitiminden sonraki günden başlayıp gecikmeyi saymalısın ve 10 gün geçmeden sonuç görünmez

0|0
    0|0
  • bende dıs gebelikten supheleniyorum kendimde testler negatif cıkıyor ama regl olmadım ama ertesi gun hapı aldım o dıs gebelik yapıyormus

0|0
    0|0
  • Stresten ya da başka nedenlerden gecikmiş olabilir illa hamileliğe yormamak lazım

0|0
    0|0
  • psikolojiktir muhtemelen ama bikaç gün daha gecikirse doktora git kan testi yaptır net sonucu alır rahatlarsın

0|0
    0|0
  • Stresten vs gecikmis olabiilir bir iki gün daha bekle ondan sonra bi doktora görün derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...