Ilk kez anal seks yapilicaksa nelere dikkat edilmeli?

daha once yapmis olanlar tecrubesi olanlar ne gibi bir tavsiye verebilirsiniz ilki icin. hic yapmadim.. hic yapmiycagim anlamina gelmior.. aklimin bir kosesinde sizi tecrubelerinizin bulunmasini istiyorum.

Güncellemeler:
olurda yaparsak kiz arkadasimin canini yakarak ve acemilik yuzunden onu bu isten sogutmak istemiorum. hangi noktalara dikkat etmeliyim? kiz arkadasimi nasil rahatlatabilirim?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Tam adrese geldin.
    2. Kız arkadaşın ilk önce lahman yapsın ne olduğunu bilmiyorsan Google Amca'dan yardım al. Çünkü ilişki sırasında lahman yapılmamış ise kötü koku vb şeyler olabilir. O sonuçta b*k yolu
    3. Sen prezervatif kullanmalısın ve aceleci olmamalısın sakin ve yavaş yavaş krem ya da kayganlaştırıcı jel kullan.
    4. Kızın canı acımaması için emla krem var onu kullanın local anestezi kremidir.
    5. Pozisyon olarak partnerin sırt üstü yatmalı ve öyle girersen daha az acı duyar.
    6. Sende emla kremi kullanarak geciktirici etkisinden faydalanabilirsin çünkü mekan dar çabuk boşalma olabilir.
    Bu kadar kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • emla kremi kolaylikla alabiliormuyuz ve kayganlastirici olarak direk onu mu kullanicaz yoksa azcik mi surucez. etkisini kac dkda gosterior?

• Rica ederim eic hak ettim. 😄 tecrübe bunlar

Kızlar Ne Diyor 1

• Pis bir iştir öncelikle o nedenle mutlaka büyük abdestini yapmış olmalı. Önce krem ve parmakla alıştırma yapmalısın hazır olduğunda denersin

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kendini arkadan yaptırman konusunda tavsiye ilginç!!

1|2
    0|1
    • yaptiricam demedim dostum yapicam dedim s. kicem sokucam icine bosalicam anlaminda o.

• b*k yolun açık olsun

• "b*k yolun açık olsun" bu yorum muhtesemdı :)))

• ılk yaptıgımda hatun gercekten cok ısteklıydı sasırtıcı sekılde hıc zorlanmadan ıcerıye gırebıldım. fakat aynı hatunla ıkıncı defa denedıgımde hıcte kolay olmadı. once genısletmek sonrasında ıse kesınlıkle kayganlastırıcı kullanmak şart.

0|1
    0|0
    • pekala.. az girip acio dediginde cikayimmi yoksa oldugum yerde kalayimmi?

• öncelikle hatunu gevşetmek lazım onun bu tarz bir ilişkiye istekli hale getirmek gerekiyor sonrasında hafif girdiğinde acıyor dediğin çıkar demekki yeteri kadar genişlememiş. genişletmek için birazdaha uğlaş çaba sarfet sonrasında yavaş yavaş bir kere daha denersin. birde ereksiyonunun doruk noktasında olması gerekiyor penis yumuşamaya başlarsa ilk girmeyi denerken bile fail olur girmez.

• iyi tukurukle yeter baska hic bir seye gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...