Sizce bir erkek kaç kez boşalmalıdır?

bazı arkadaslar 6 kez falan diyorlar sizce bu sayı ne ne kadar cok bosalsa o kadar ıyımı ? erkekler cevaplarınızı bekliyoruz

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• Cikarmadan 3 isim bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Sağlıklı bir insan için ikiden sonrası fazladır...

0|0
    0|0
  • 6 kez boşalıyorum dıyen doğru diyordur AMAAAA onlarda erken boşalma vardır 3/4 sanıye sürer ilişkileri ama normal bir erkek rahatsızlıgı yoksa bir gecede 3/5 saat aralıgında 3 yapar ilk ilişki 10 dk ikincisi 30 dk 3 cüsü 1 saat sürer geri kalan sürede dinlenmeye kalıyor. ne kadar çok o kadar iyi diye bişi yok anlayacağın. ilişkinin kalitesine bağlı 1 olsun 1 saat sürsün kafii ama 6 olmus 30 dk sürmüs bişi anlamazsın :) saygılar

0|0
    0|0
  • baba tek atar doner gotu yataarr :)

ben bir bitene kadar partnerim 2 3 kez bittigi icin 2. ye gerek kalmior. ayrica ne bu 5 6 kez bosalmak skora mi oynuyoz. 5 kere biticeksem zaten kalitesiz seks yapioruz demektir. tek olucak sehvetli olucak iki taraf icinde.

0|0
    0|0
  • Çok boşalmak kötü birşey insanın gücü kuvveti azalıyor bazen kasları bile zedeleniyor insanın zekasını çok aşırı ciddi derecede düşürüyor yani insana öyle büyük zarar ki anlatamam her yönden geriye götürüyor insanı haftada en fazla maksimum 3 olmalı

0|0
    0|0
  • mast yapıyorsam en fazla 2 kez boşalırım ilişkiye girmem söz kunusuysa kalkmayana kadar yaparım uyku vs çıkarınca kızın biri 22 saat kalmıştı yanımda 14 kere boşalmıştım en son kalmadı ufaklık hiç ortalama her boşalma 1 buçuk saat olarak düşün

0|0
    0|0
  • Neye gore 6 bir ayda 6 defa bosalanlar var her gün zararlı iki güne bir kaç defa ideal 6 falan da hikaye inanma onlara

0|0
    0|0
  • Oha ulan makine mi o 6-7 defa? :/
    Kolpa onlar...

0|0
    0|0
  • ben günde 4 kez yapmıştım sanırım rekorum

0|0
    0|0
  • ben en fazla 3 yaptım bizaman sonra bitkin düşüyorsun

0|0
    0|0
  • haftada 3 sağlıklı olan ama sevgilini hergün boşaltabilirsin ölmez

0|0
    0|0
  • zamana bağlı 2 saatte 6 zor mesela

0|0
    0|0
  • Bence 3 yeterli sonucta bizimkide can yani

0|0
    0|0
  • Ne kadar çok boşalırsa o kadar iyi tabiki. Ben 5 defa boşalıyorum yani 5 posta

0|0
    1|0
  • Bence 3 yeterli sonucta bizimkide can yani

0|0
    0|0
  • Erkekten erkeğe boşalma sıklığına göre değişir. Bence buna takılma zevk alıyorsan keyfine bak ;)

0|0
    0|0
  • 7 yeter...

0|0
    0|0
  • cok azmıssa bayadır yapmıyosa 4-5 kez olabılır

0|0
    0|0
  • bu güne kadar sabah saat 9 dan akşam 9 e kadar 12 defa boşalmıştım dahada denemedim bu kadar en fazla kaç yaparım bilmiyorum

0|0
    0|0
    • akşam 8 yanlış yazmışsım 11 saatte 12 defa boşaldım

• 16 yaşımda 6 saatte 8 kere yaptım ondan sonra hic denemedim zaten okadar dayanan kızda bidaha çıkmadı :D

0|0
    0|0
    • Ama son 1 yıldır eve biri geldimi 5 6 defa oluyor sonra vakit kalmıyor zaten

• 5-6 saat içinde 3-4 kez boşalabilirim. o da yeterince tatmin ediyo zaten. 6 kez boşalmak baya imkansız çünkü artık bir yerden sonra gelmez.

0|0
    0|0
  • valla beni bir kez boşaltsın yeter. bende genelde partnerim 4 defa ben 1 defa boşalıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...