İlk ilişki sonrası ne gibi şeyler hissettiniz?

Sorum daha çok kızlara ama erkekler de cevap verebilir.

İlk ilişkiye girdiğimde çok büyük bir acı hissettim bu tabii ki çok normal kızlık zarı yırtılıyor ama sonrasındada çok fena midem bulandı ya da ne bileyim tuvaletimi yaparken vajinam ağrıdı, tuhaf hissettim kendimi. Bir 4-5 gün bu tuhaflıkları atlatamadım. Siz de böyle hissettiniz mi yoksa bende bir anormallik mi var kızlar?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• kendimi tam bi erkek gibi hisettim :) aslan gibiymişim bee.. 10 kaplan gücündeyim ben..dağılın lan milli oldum.. modundaydım :)) tabi o zamanlar ergendik öyle düşünmem gayet normal. :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• valla ilk ilişkiye girdiğimde şöyle diyeyim yumuşak bişeyi önümde hissettiğimden bi farklılık gördüm ama fena uçmuştum... harbi güzel bişey yani... ama hissetmek lazım beynen...

1|0
    0|0
  • kısa bir süre sonra dizlerim titredi...bir daha olmad ı:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yaş kaç?

1|0
    0|0
    • 21, evliyim. neden?

• ö.değil mutluluklar dilerim :)

• cok sagol, darisi tüm sevenlerin basina insallah ;)

• herkes ne yaptığımı yüzüme baktığımda hissedicekmiş gibi hissettim:)

0|0
    0|0
    • :))hisseden oldu mu arkadaşlarından falan veya sende bir değişiklik var diyen oldu mu::)

• belki bi olgunlaşma evresine girmişimdir ama ani bir değişiklik olmadı tabi:D

• ben pek hatırlamıyorum o geceyi hatırlıyorumda hayal meyal sabah kalktığımda bi baktım ki 2 yıldır sevgilmle yapmadığımız olay gerceklemiş. ki şoktan hiç bir şey anlamadım sımdı bıle oluyor bazen ilişkiden sonra ağrım miğde bualntıı normal yani;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...