Benim penisim yamuk ne yapıcam?

Benim penisim biraz kalın ve yamuk dün ilk kez kız arkadaşım gördü ve iğrenç dedi ben penisimi nasıl düzeltcen kimse beğenmiyecekmi beni

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Utule canisi 😜

0|1
    0|0
    • Komiksin

• Utu ise yaramadimi

• Yok çekiçle düzeltiyim dedim

Kızlar Ne Diyor 1

• benim bir arkadaşım ameliyat olup düzeltmişti ameliyatta biraz 1cm falan kısaldığını söylemişti

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sana bir abi olarak tavsiyem. penis eğriliğinin belli bir toleransı bir derecesi var. bu estetik bir sorun olarak görülmemeli. eğrilik asla kadına etken değildir. hatta bazı kadınlar eğriden hoşlanır çünkü içeride hissettiği dolgunluk hissi daha fazla olur. eğrilik erkeği etkiler. eğer belli bir sınırı aşmış ilişkiye girmene engel olacak canını yakacak kadar eğri ise bir üroloji uzmanına gider ameliyat ile düzelttirirsin.
    ama ilişkine engel değilse hafif eğri ise hiç vücuduna bıçak değirme. gereksiz olur. gerçek bir doktor (para avcısı olmayan) asla hafif eğrileri gereksiz yere ameliyat yapmaz.
    lafın kısası sen ilişkide zorlanıyorsan ameliyat ol. eğer sorun yaşamıyorsan böyle kalsın. iğrenç diyen kendine baksın. iğrençlikle alakası yok. unutma dünyada en çirkin organ vajinadır. işin içinde cinsel duygular olmasın miden bulanır bakmaya. sevgiline öyle söyle. bu bilim adamlarınca ispatlanmış bir gerçektir.

0|2
    0|0
  • Eğrilik oranı cinsel yaşamını etkilemiyorsa takma kafaya dostum ama sorun oluşturacaksa derhal doktora görün..

0|1
    0|0
  • kaliba sok

0|1
    0|0
    • Oluyomu öyle bişey

• Ulan egri megri ne farkeder benim malafat da sola cekiyo zevk a liyosan sikinti yok

• Yamuk olduğu için ilişkiye giremedim

Yükleniyor...