Anestol pomadı ilişkiden kaç saat önce sürmek lazım bir fikri olan var mı?

analdan bahsettiğimi anlamışsınızdır sanırım

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• 15 dk öncesinde kullanabilirsin.
    Endikasyonları - Kullanılması Gereken Durumlar

Deri ve mukozanın yüzeysel yanıkları; çeşitli nedenlere bağlı kaşıntılar; meme ucu anüs, dudak çatlakları ve ağrıları; endotrakeal entubasyon uygulamasında anestezik lübrikan olarak kullanılır.

İlacın Kontrendikasyonları - Kullanılmaması Gereken Durumlar

Lidokain ve amid tipi anesteziklere karşı aşırı duyarlılığı olanlarda kullanılmamalıdır.

Uyarılar

Lidokainin sıçan ve tavşanlarda yapılan deneylerinde fetusa herhangi bir zararı olmadığı saptanmış olmasına rağmen kadınlarda fetus üzerine etkisi bilinmediğinden özellikle gebeliğin erken dönemlerinde dikkat edilmelidir. Lidokainin etkenlik ve güvenilirliği uygun dozla ilgilidir. Mümkün olduğu kadar küçük dozlar uygulanmalıdır. Yaşlı hastalarda, çocuklarda ve açık yara uygulamasında bu noktaya dikkat edilmelidir.

İlacın Yan Etkileri

Lidokainin topikal uygulamasıyla sistemik yan etkiler son derece enderdir. Ancak yüksek miktarlarda ve yaygın uygulamalarda hızlı absorpsiyona bağlı yan etkiler olabileceği gibi aşırı duyarlılık, idiosenkrazi ve tolerans azalması gibi reaksiyonlar oluşturabilir. Bu reaksiyonlar arasında sinirlilik, baş dönmesi, görme bozuklukları, tremor, konvülsiyonlar sayılabilir.

İlacın Etkileşimleri

Bilgi yok!

İlacın Kullanılışı ve Dozu

Hasta bölgeye uygun bir miktar iyice yedirilerek sürülür. Gerektiğinde birkaç kez kullanılabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• çok cesaretlisiniz. şaşıyorum size. normal ilişki yaşasan da böyle riske girmesen olmaz mı? neden anal? madem acı çekiyorsun neden ısrarla anal istiyorsun? . bahsettiğin krem çok tehlikeli bir lokal anestezi için kullanılan bir pomad. fazla emilim öldürür be insanı. bu risk neden? üstelik ilişki anında çatlak oluşsa direk kana geçer. hiç mi duymadın ölümle sonuçlanabildiğini? normal ilişki neyinize yetmiyor da bu pis ilişkilere giriyorsunuz

2|0
    0|0
    • Aynen hem günah hem tehlikeli hemde iğrenç bişeyi niye yapmak ister ki insan ruhun saf ve temiz olmadıktan sonra bir önden yapmadım diye bakire olarakmı düşüneceksin

• @AALGNC katılıyorum. :)

• www.kadinlarkulubu.com/.../ göz atmanda fayda var

0|0
    0|0
  • 10-15 dakika yeter ama his azalacak zevk daha az olacak uyuşunca bunun yerine farklı kayganlaştırıcılar kullanmayı deneyin

0|0
    0|0
  • anestol pomadı ılıskıye baslamadan en az onbes dakıka once surmelısınız

0|0
    0|0
  • Kiiim? Biz bişi anlamadık.
    http://hizliresim.com/ozBLyo

0|0
    0|0
  • anlamadık biraz daha detaylı anlatır mısın

0|0
    0|0
  • ne işe yatıyo bu

0|0
    0|0
  • anestol işini görmez bilmelisin

0|0
    0|0
    • ee ne görür

• çok safiyane biçimde yazayım. tecrübeyle sabittir. benim diyen anal kayganlaştırıcı bile işe yaramaz emin ol. zeytinyağı kullan daha iyi sonuç alırsın

• Ne oldu işine yaradımı pomad

0|0
    0|0
  • 5 dakika

0|0
    0|0
  • Yaaa yapmayın allah aşkına kim veriyor bu bilgileri

0|0
    0|0
  • 30-40 dakika once

0|0
    0|0