Erkeklerin cinsellik konusunda daha iradeli, kadınların cinselliğe daha düşkün olmasını isteyen var mı?

Kişisel düşünmeyin toplumsal durumu dikkate alın

herkesin şikayeti cinsellik, erkeklerin cinsellik konusunda daha iradeli, kadınların cinselliğe daha düşkün olmasını isteyen var mı? lütfen tepki vermeyin kimseye kastım yok.

• Hayır böyle iyi
    34% (11)10% (2)25% (13)Oy Ver
  • Evet isterdim
    19% (6)14% (3)17% (9)Oy Ver
  • Erkeklerin iradeli olmasını kadınların şimdiki gibi olmasını isterdim
    19% (6)29% (6)23% (12)Oy Ver
  • Erkeklerin şimdiki gibi, kadınların cinselliğe daha düşkün olmasını isterdim
    19% (6)38% (8)26% (14)Oy Ver
  • Diğer(yorumlarınız)
    9% (3)9% (2)9% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
b şıkkına oy veren kızların olması şaşırttı beni

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• erkeklerin iradesini zorlayan zaten kadınlar..bir ilişki de bile erkeğin mesafesini kadın belirler..ama kalkıp daha ilk dakikalarda adamı penaltıya düşürüp gol atmasını sağlayacak pozisyonu verirse erkekte buna kayıtsız kalamaz..çoğu erkek için bu böyle..

yolda görüyorum, erkeklerin kendilerine baktığını bile bile kıyafet konusunda son derece cüretkar kadınlar var..kadınlar bunun farkında..erkekler bizler gibi değil ki..bir gülüşten,bir bakıştan,ucu azcık görünen bir memeden ve bacaktan çok çabuk erekte olabilirler..kadınlar bunu bilmiyor mu? bu kadar rahat ilişkiler varsa çoğunluk olarak kadınların bu denli vurdumduymazlığı yüzündendir...

aradaki boşluklardan faydalanıp iradesinin dizginini çok çabuk bırakan erkeklere de bir şey diyemiyorum..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kadınlar zaten istekli erkekler iradesiz olduğu için kadın cnselliği silah yerine koyuyor

0|0
    0|0
  • d şıkkı

0|1
    1|0
    • kadınlar sexten erkeklere göre daha fazla haz aldıklarını söylerler ama kadınlar neden sexten kaçıyorlar anlamış değilim

• toplum baskısı kardeş

• Hayır böyle iyi

0|0
    0|0
  • kadınlar istekli erkekler de iradeli olsunlar bence

0|0
    0|0
  • Evet isterdim ben

0|0
    0|0
  • Ben iki tarafın da bunu normal bir şekilde karşılayıp yaşayabilmesini isterdim, yaftalanmadan

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• en çok kadınlar muzdarip. eğer daha özgür davransalar

hemen kaşar yada bilmem ne damgası yiyorlar.

0|0
    0|0
    • yinede benim bir çok defa dediğim gibi Kaşar, Motor gibi damgaları kızlar birbirlerine vuruyolar.

Yükleniyor...