Bu şerefsizlikten başka bişey değil

2 senemi verdim bir kere bile yaşadığım hiç bişeye pişman olmadım cinsellik yaşamadığımız halde yan yana yattığımız yatakta altıma yattın dedi eyvallah bişey demedim bi kere bile orda burda adımı yapmadı en azından dedim, elimden bi kaza çıkıcak diyip ayrılmayı göze alan insan bugün gelmiş or.spu diyo bu olucak iş mi ne onun demesiyle olurum nede iki gün sonra beni tanımayacak insanların dilinde ne olduğuma bakarım bana bunu demesindeki amaç ne bana ulaşmasını her yoldan engellemiştim bi yolunu bulup mesaj atmış buluşmak istedi yüz vermedim şu güne kadar çok ayrılığımız oldu ama bi kere bile hayatımdan çıkarmamıştım onu hep bekledim ama bu defa kendi ayaklarım üstünde durduğumu gördü diye böyle davranıyor gibime geliyo yoksa kedi uzanamadığı ciğere mundar der hesabımı? resmen senin k.çın çok kalkmış ...e indiririm dedi bu o olamaz ya neyse şoku atlattım şimdi sebebini merak ediyorum bunu yapmanızdaki amaç ne beyler?

Güncellemeler:
şu anda genelleme yaptığım için özür diliyorum erkeklerden ve empati kurarak cevaplamanızı rica ediyorum kusura bakmayın

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• Seni tekrar elde edip kaldığı işi tamamlamak istemiş ama senin gözün açılınca mecbur gemi karaya toslamış. Sen salla önünde onca güzellikler var kafanı böyle totoşlar yüzünden heba etme. Vur patlasın çal oynasın... Her diyenin sözüyle adam olunsaydı yada namussuz olunsaydı dünya toz pembe olurdu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• o arkadaş sana ulaşamadığı için sinir yapmış, içindeki kızgınlık onu kötü şeyler söylemeye itmiş. aslında o söylediği şekilde düşünmüyordur bak ama ulaşamadığı için sana bu ona koymuş ve seni karalamış. sende demişsin zaten kedi uzanamadığı ciğere mundar der hesabı. eğer seviyosan ve seni sevdiğine inanıyosan sadece şunu de ona, kendini toparlarsan ve bana gerçekten doğru biri olduğunu kanıtlarsan hiç birşey imkansız değildir. sen ona bunu söyle sonra dene onu bak bakalım nasıl davrancak. Ama genelleme yapma evet çünkü bende 2 yıllık bi ilişkiden ayrıldım ve çok sevdiğim için kendimi suçluyorum ona en ufak kötü birşey demiyrum, bu karakter meselesi

0|0
    0|0
    • evet cok haklısın ama herkes senın kadar saygılı degıl ne yazıkkı ayrıca bu dedıgını yaptım ben eskı halını ıstıyorum dagıttın ıyıce agzını topla once ve sana guvenmemı sagla dedım cıddı anlamda 1 bucuk ay süründü 2 hafta sonra bıttı gıttı 2 ay gectı ayrılıgın ustunden bunları dedı

• bak canım bu hayat öyleki yarın bigün kimse kalmaz, o yüzden bugünü en güzel şekilde yaşa. eğer seni cidden çok üzdüyse unut gitsin ve geri kalan bir hatıra olarak bırak onu. önüne bak. yaşamak istediklerini yaşa, kafanı bunlarla boğup sıkma kendini. yarın bigün yaşlandığında keşke şunuda yapsaydım diyeceğin bişe kalmasın be.. o yüzden bırak, o kaybetmiş seni ve şimdi sen onun için üzme kendini. önüne, kendi hayatına bak.. bunlar herkes için geçerli umarım bende uygulayabilirim :(

• ınsallah :(

• ben sevdiğim her kadını adam gibi sevdim cok fazla sayıda değil ama hepsini adam gibi sevdim canımı canıma kanıma kattım da sevdim hepsi red etti ya yarı yolda bırakıldım ya da bir şekilde red edildim şu anda da red edildim üstelik çok hoşlandığım sevebilceğimden üzmeyeceğimden gerçekten emin olduğum bir kız tarafından ama bunu burda yazmıssın ya cevabını vreyim siz gidip böyle o* çocuklarını seviyorsunuz ya ona yazık sonra burda yok soyle dedi böyle dedi diyorsunuz hepinizin cıktıgı erkekleri ne yaptıklarını ne ettiklerini tahmin edebiliyorum cogu adam değil şu bahsettiklerinizin seviyoruz diye yanında yatarsınız orspu der hani.. ben seviyorum diye 1 sene eline bile dokunmadım birlikte olduğum halde ve şu an yalnızım ! Yine olsa yine böyle seveceğim

0|0
    0|0
  • Sakın bunu ona yansıtma git eğlen toz keyfine bak..

Cıldırıcak cıldırıcak bi ara kendini bi bok sanmış ama aslında harbiden sandıgı gibi bişi çıkınca naptıgını şaşırmış..

git toz eğlen ve mümkünse onun gözüne sok faceden olsun yakın arkadaşlardna olsun çıldırıcak

0|0
    0|0
    • ıste ıstedıgım cevap :) aslında bu yazılanlar baya paragraf halınde kufur ıcerıyo bıde gıtmıs f klavyeyle yazmıs q ya cevırırsın dedı bende ugrasamam dedım bılıyorum dedı ama bı gun sonra cevırdım ve bunlar cıktı bende eklı degıl ama arkadaslarımın hesabına gırıp kendı fotograflarımı atıyorum arada kendımı sokuyorum onun gozune :)

• Tamam tamam kızma be :)

Ulen bendende iyi dert dinleyicisi olurmuş he hemen gidip güzin abla edebiyatı yapayım

• Herkesi bir tutma sen sevecğn adamı adm gibi seçememişsin ilk önce insanlığına bakman lazım bırakın şöyle kişilikleri lanet olsun

0|0
    0|0
  • Her erkeğin aynı olmadığını hatırlatmama gerek yok sanırım. O onun kendi öküzlüğü. Saygısızlığı. Saygısı olmayan bir ilişki yok olmaya mahkumdur her zaman. Ayaklarının üzerinde durmakla iyi yapmışsında her erkeği aynı kefeye koymakla biraz ayıp etmişsin yani.

0|0
    0|0
    • sırf bu hatam yuzunden guncelleme yaptım farkettınmı bılmıyorum

• nereye gittigini bilmeden yürümenin bir anlamı yok diyip oldugum yerde kalmaya devam edıyorum

• Tüm planlarını tek kişinin üzerine kurduğun zaman işte böyle olur. İnsanların en büyük hatası işte bu. Dereyi görmeden paçayı sıvamak. Ne mutlu ki planlarımı hiç bir zaman tek kişi üzerine kurmadım. Tavsiye ederim. Yıkıma uğramıyorsun.

• soru şeklin yanlış benim veya bi başka erkeğin bunu yaptıgını nerden biliyorsun. üstelik bu senin hatan 2 sene çıkmışınız ama boş anlamamısın neyin ne oldugunu karaktersizliktir bu baska birşey değil 2 sene değil istersen 20 sene birlikte ol ama yasanan yasanır ve biter bunu dallandırmaya budaklandırmaya gerek yok eger bi ilişki bitmişse suç tek tarafta değil 2 taraftadır o yüzden önüne bakacaksın birilerine tas atmak yerine

0|0
    0|0
  • sanki her erkek böyle şeyler yapmış gibi sormuşssun çok itici geldi bana. ben böyle şeyler yapmam yapanada adam demem..

0|0
    0|0
    • zayıf yönünden vurmaya çalışıyo olabilir seni. seni sürekli ağlatarak acı vererek onu onutmamanı peşinden koşmanı istiyo olabilir.

• kaybeden erkeğin davranışı bu.kaybetmekten korkan,zayıf,baskın olamayan erkeğin sığındığı davranış

3|0
    0|0
  • görmeye duymamaya çalış.. Baktın cannı çok sıkıyor hayatm boyunca sesini bile duymak istmyrm diye mesaj at.. Senden igrenyrm de .. Bitir :) bş daha adını bile anma :) siz kzlar nerde odun var oraya gidionuz canım..! Kışa mı hazrlık ne bu yaa!

0|0
    0|0
  • "bunu yapmanızdaki amaç ne beyler?" Sevgilisinden tökezi yiyen buraya gelip beyler diye sarıyor arkadaş.. Sevişmiyeydin bize mi sordun ?

0|1
    0|0
  • kedi ulaşamadıgı cigere mındar dermiş hesabı bana dönsün diye bişeyler yapıyor ama eline yüzüne bulaştırıyor salak :)

0|0
    0|0
    • amacına ulasamamak delıye dondurur mu dersın :)

• eksık olmayıın :)

• aaa siz yeterki sorun :D

• sevmemiş seni kullanmış salla öyle adamı

0|0
    0|0
  • tamamen saçmalık bu yapılan.zorla bişeyin olmayacağını

bilmeli insan.tam tersi olduğu zaman kişi bence kafayı

yemiş demektir.sonuçta hayat devam ediyordur...

0|0
    0|0
  • İyiyken iyidi altında iyidi şimdi bişeyler oldu ayrılık falan namusum dedigine o* diyor erkeklerin bi kısmında olan şerefsizlik ... Yazık Yazık Yazık...

0|0
    0|0
  • Malasef Öyle İnsanlar Var...Allah'ından Bul Dersen,Gerçekten Allahından Bulur,Oruç Tutuyosan,Niyetliyken Sürekli Özellikle...

0|0
    0|0
  • Ayrıldı ve yediremiyo senin üstüne gitmeye çalışıyo

0|0
    0|0
  • seninde dediğin gibi ona yüz vermeyişinden yapmış olabilir.

0|0
    0|0
  • Erkek milleti iste:)

Bu soruyu keske tum genc kizlar okusa. ibretlik bir durum

0|0
    0|0
  • Salla gitsin soru sorarak kafana takıp büyütmene değecek kadar bile adam değil

0|0
    0|0
  • Pişman olman gerektiğinde pişman ol

0|0
    0|0
  • dalga geçiyor senle

0|0
    0|0
  • bikere bnu yapmanızdaki amaç derken genelleme yapmazsanız sevinirim. ayrılan omu sen misin ?

0|0
    0|0
    • sonuncuda ılerı gıttıgımız ıcın kendımı tutamam bısey olmasın ya goze alıcaksın yada ayrılıcaz demıstı bende ayrılmıstım bu durumda ortak bı karardı ama cevabımı bılıyodu tabıkı bunu dıle getırdıgı ıcın bıle bıle o ayrıldı dıyebılırız pısmanlıktamı vardır dıyosun

• ya bak ne dicem hayatta hiç birşey için pişman olma sadece ders al . Kim ne için yaptıysa yaptı bu saatten sonra ona sevgilin hala olabilirmiş gibi bakma yanlşına düşme unut bırak senin hayatın bu ve en güzel hayatı kendine göre ayarla gençliğini heder etme

• sen empatı kurmamısın bızden onu yapmanı ısıtorsun :S

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Harbiden şerefsizin tekiymiş , her işte bir hayır vardır iyi olmuş ayrıldığın ..

0|0
    0|0
  • benimde başımda öyle birşey var.. ama altıma yattın demesi çok ağır olmuş.hayatına onsuz devam edebileceğini düşünüyorsan he de geç kimse seni yaptığın şeylerle yargılayamaz.

0|0
    0|0
  • aynen kedi ulaşamadığı ciğere mundar der hesabı hiç takma bile altın çamura düşsse bile değeri kaybolmaz. o adam değilmiş. o insandan kurtulduğuna dua et.

0|0
    0|0
  • size en başta "yatakta altıma yattın" dediği zaman neden "eyvallah" dediniz ki?onu söylediğinde nasıl biri olduğunu belli etmiş zaten.o zaman yol vermeliydiniz ama tabi hiçbir zaman geç değildir.sizin içinde bir tecrübe olmuştur.

0|0
    0|0
    • evet oyle oldu bende neden goz yumdugumu bılmıyorum ama ne kadar kızsamda nefretın yerını ozlem alınca bısey dıyemıyordum artık nefret gıtsede mantıgım devrede

• hepimiz insanız hata yapabiliriz.üzülmeyin.en azından kurtulmuşsunuz.bundan sonraki ilişkiniz de daha dikkatli olursunuz.

• Sen ne yaptığını biliyorsun Allahta seni biliyor burada geçireceğin 70 senede kim seni nasıl bilirse bilsin takma bence.Allah herkesi vicdanlı insanlarla karşılaştırsın çünkü vicdansızlık her pisliği yaptırır

0|0
    0|0
  • Kısacası adam değil bunu mu merak ediyorsun yazık etmişsin 2 yılına! oseni sevgilisi olarak görse o... demezdi canım hiçbir erkek kendi sevgilisine o sıfatı yakıştıramaz zaten sevmiyordu seni unut!

0|0
    0|0
    • en azından bız kızlar cok sevsekte canımız yandıgında sılıp atabılıyoruz bu huyumuzu sevıyorum o yuzden unuttum bıle :)

• Sükür et canim ayrildigina ;)... Kardan bile adam olur, böyle tiplerden ADAM OLMAZ !

0|0
    0|0
  • Bunu ancak şerefsiz beyler! yapar, burada onun gibisinden yoktur, sanmıyorum..

0|0
    1|0
Yükleniyor...