Organınızı verecek olursanız?

Allah kımsenın basına vermesın ama dıyelım kı esınız rahatsızlandı ve organ naklı gerekıyor (böbrek dıyelım) esınıze ya da sevdıgınıze bobregınızı verırmısınız psıkolojınız nasıl olur

Güncellemeler:
Tesekkurler herkese

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• veririz knka annem böbrek hastası öyle bir durumda kalmayız umarım ama gerekirse ben vericem böbreğimi

0|0
    0|1
    • Allah acil sifalar versin anneniz adina uzuldum ama onu cok sevdiginizide bilmeli

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• İkinci kez düşünmeden hem de..

0|0
    0|0
    • Sevgılım benı sevıyormu sorularını soranlar ıcın guzel bır deneme olabılır bu herkes sevdıgını test etmelı bence . Tesekkurler yorum ıcın

• Veririm. Düşünmem

0|0
    0|0
  • Tabiki hiç düşünmeden veririm fakat böbreğimi verirsem bir daha çocuk sahibi olamam bu yüzden böbrek naklini olursa başka aile bireyinin yapmasını daha uygun görürüm ama başka kimse vermiyorsa ben veririm yine.

0|0
    0|0
  • Veririm herhalde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• cinsel sağlıkta neden sordun anlamadım.
    tereddütsüz veririm. hayatı paylaşıyoruz hatta vücüdumuzu da. organları paylaşmamak olur mu

0|0
    0|0
  • hastalıkta saglıkta falan derken boşunamı demısım.. dusunulmez bence boyle seyler

0|0
    0|0
  • vveririz ya nolcak

0|0
    0|0
  • Esim için totomu gene veririm

0|0
    0|0
    • Aferım sana helal

• Dusunmem bile hacı yapılması gereken de mesela 20 yıllık esin sana her gün veriyor birkez böbrek isticek vermicen gerekirse birini oldururum.
      Yokla fazla gaza geldim oldurmem kimseyi

• 0|0
    0|0
  • veririm büyük ihitimal psikolojim daha iyi olur karım iyileşicek diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...