Hamile miyim sizceee?

merhaba benim size br sorum olacaktı 3 aydır adet düzensizliğim ve korunma için doğum kontrol hapı kullanıyorum kutum bittikten 2 gün sonra regl oldum adetimin 5. günü hapa tekrar başladım hapa başladığımda reglm yok denecek kadar azdı ertesi gün eşimle birlikte olduk prezervatif kullanmıyoruz eşim çıkartırken 1 damla içine kaçmış olabilceğinden şüpheleniyo sizce hamile kalır mıyım? doktor adet dönemındede ilaç korumaya devam eder diyo fakat psikolojim bozuldu bu konudan dolayı bılgınız varsa yardım edin :(

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük ihtimalle hamile değilsin. Biz kız arkadaşımla korunmadığımız halde 2 senedir sorun olmadı. 1 damla ile olacak iş değil o ne damlalar geldi gitti bişi çıkmadı. O bir damladaki sperm yumurtaya gidene kadar ölür. Karıncanın minarenin tepesine çıkmasıyla aynı risk. Asker yani koruyucu spermlerin sayısı az olduğu için ya yumurtalara ulaşamıyor yada gidene kadar ölüyor.

0|0
    0|0
    • peki siz böyle diyorsunuzda doktorlarda 1 damla dan binlerce dölleneck sperm oluşur dıyorlar

• doktora öyle öğretmişler öyle diyor ben bizzat yaşadım ben böyle söylüyorum gerisi sana kalmış

• peki keşke dedğin gibi olsa teşekkurler

Erkekler Ne Diyor 8

• İlşikiye giediğin dönem riskli bir dönem değil.Sorun olacağını düşünmüyorum.Sorun olursa sorabilirsin yine de.

0|0
    0|0
    • cok teşekkurler

• 6 ay kullanmamı söyledı zaten doktorum evet kullanıyoruz

• Yumurtlama dönemlerinde geri çekilmek de fayda var bence de.Rahatsız ediyor muyum sorularımla peki?

• Çok düşük bir ihtimal. Hapla korunmuyor olsaydınız bile hamile kalma ihtimaliniz çok düşük çünkü yumurtanın rahme düşmediği döneme denk geliyor bahsettiğiniz zaman dilimi. Tabi kesin birşey söylemek çok mümkün değil.

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ama yinede aklımda suphe var cunku kişiye göre yumurtalama zamanı değişiyormuş

• Evet yani korkutmak istemem fakat eğer yumurta düşmüşse de bu sefer çok yüksek ihtimal oluyor hamile olman.

• yumurtalama dönemi 12. 13. gun oluyrms 2 adet arsndakı gunden bunu cıkarınca bulabılıyrmussnz o gunun hesbna göre 16. gunum yumrtlma dönemım ama bılemıyorum

• hayır. içeride damla kalmasıyla hamile kalınma ihtimali düşük. fışkırıp rahim ağzına temas etmesi şart. ayrıca dkh koruyuculuğu da var. içiniz rahat olabilir.

0|0
    0|0
  • Bilirim o sıkıntıları şimdi önce sakin olun , size %100 garanti veriyorum ki hamile değilsiniz 1 damladan felan yada çarşaf üstünden çocuk olmaz merak etmeyin

0|0
    0|0
    • sakin olun diyorsunuz da diyorum ya psikolojim bozuldu midem falan bulanmaya başladı korktum :(

• sızma zeytinyağı.

0|0
    0|0
  • bu sitenin en hit sorularından birisi acaba hamilemiyimmmmmm

0|0
    0|0
    • şöyle bi durum var ben 4 aylık evliyim bu soruyu sormam o amaçlı değildir dimi yani yasak bi ilişki değil.

• böle bir soru geldimi hiç okumuyoruz ya kız korunmamıştır yada sürtünmeile erkek boşalmıştır ondan sonra bana yardım edin ben hamilemiyimmmmm

• o evlilik dısı ilşkilerde problem yaratır bence benm korkutugum sadece şu an zamanı değil yoksa gebe kalsamda kocamdan olan bi çocuk .

• bu konuları çok iyi biliyorum. çünkü 11 yıldır çocuğumuz olmadı. hamile kalabilmen için, adetin başlangıcından itibaren 14. günde ilişkiye girmiş olmanız gerekiyor. çünkü 14.gün bayanların yumurtlama günü. o gün ilişkiye girildiğinde eğer iki tarafta herhangi bir sorun yoksa gebe kalınır. bazılarında 14. gün olmaz da 13-15. günlerde olabilir. bu tarihler 1-2 gün sarkabilir. tabiki içim rahat etsin diyosan eczaneden hamilelik testi alman veya bir doktora gitmen daha doğru olur.

0|0
    0|0
    • peki çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız

• tabiki moralinizi bozmayın allahtan umut kesilmez bi bakmışsınız 2 tane olur :) iyi qünlerr

• teşekkürler:) iyi günler, hoşçakalın:)

• olabilirsin bir doktora git derim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İyide doğum kontrol hapı kullanıyorsunuz birde prezervatif kullanmanıza ne gerek var .Hamile falan kalmazsın sıkıntı yapma ..

0|0
    0|0
  • olabılır bır doktora gıt ıstersen

0|0
    0|0
    • ilk önce test yapıp gitmeyi düşünüyorum ama test içinde daha zaman var adet geçiktiği zaman yapılması en doğrusuymuş

• Doktor devam eder diyorsa ediyordur, burdaki insanlardan ne gibi bir bilgi bekliyorsun ki?

0|0
    0|0
  • tebrikler 3 haftalık hamilesiniz üstelik kız

0|0
    0|0
    • dalga geçilecek bi durum mu ? kendinize eğlencemi arıyorsunuz

• tamam da burdakiler nerden bilsin al eline hamilelik testi yap içine sinmezse kan testi yaptır

• zamanı değil bılıyoruz test yapıp bakmayı

Yükleniyor...