Bir bakir/bakire ile evlenmek kazanılması gereken bir hak mıdır?

Özellikle dikkat ediyorum da bir cok üye bu fikirde. Bir insan bakir ya da bakire bir başka insanla hayatını birleştirmek istiyorsa kendisi de bakir ya da bakire olmalıdır düşüncesini savunuyor. Bu durum doğru mu sizce?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• 21ci yüz yilin insanlarıyız artık el değmemiş tabularını yıkmalıyız artık.namus gönüldedir kalptedir ruhtadır.insanların özgür yaşam dönemleri irdenenmeli.evlendiği kişiye sadakatı çok daha önemli.bu erkekler içinde geçerli.ben ak kaşıkım diyen varsa inan beceriksizliğinden kaynaklanıyordur.kimse alınmasın ama bakirelik kavramı yavaş yavaş azalıyor artık.ben savunmuyorum.erkeklerden kaç kişi bakirki.

1|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir kız erkeğin bakir olup olmadığını anlayamaz erkeğin sözüne inanmak zorunda bunu isteyeninde hakkıdır

0|0
    0|0
  • evet dogru..

0|0
    1|2
  • böyle bir erkek varsa gerçekten ayakta alkışlıyorum. en doğal hakkındır arkadaşım bunu istemek.

0|0
    1|0
  • Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı.

0|0
    0|0
  • Bence olması gereken bu.

0|0
    1|2
  • genelde çoğu erkek bisürü kızla yatıp bakire kız aradığından bizler de bakir erkeğin ancak bakire bir kızı hakettiği görüşünü savunuyoruz

3|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• bekaret ,zar ,giyim kuşam gibi kişisel tercih ve hürrüyetleri ilgilendiren konularda yorum yapmama kararı aldığımdan yardımcı olamayacağım.:(

0|0
    0|0
  • olması gereken bu tabiki ama, her iki tarafta aynı lekede olmalı işin kuralı bu çünkü

0|0
    1|0
  • Neyin hakkı !

bırakın insaları ne istiyorlarsa yapsınlar.

1|1
    0|0
  • Her ne kadar biz erkeklerin s.kinin keyfine gelmese de doğru.Bu kızalrı bir güzel beceriyoruz.Sonra da ama benimde hakkım bakire ile evlenmek diyoruz.Bundan büyük i*nelik yok amk.

0|0
    0|0
  • insan hakları bildirgesine yazılmalı bu.

0|0
    0|0
  • Doğru abi.

0|0
    0|1
  • valla ben erkek olarak bekliyorsam o da bayan olarak bekleyecek beklemek zorunda arkadaşım

0|0
    0|0
  • bakire kız bulmak aslında zor değil türkiyede ama yabancı bir kızla evleneceğimi düşünersek maalesef çok azdır. :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...