Herkesin bir ilişkisi var, sorsan hiç biri sevmiyor, baksan herkes hamile, sorsan herkes bakire....

neden insanlar, aşklar böyle artık? neden insanlar gerçekten sevmiyor, neden çoğu insan ahlaksız, neden herkes bir inkar peşinde, herkes ayrıldığı zamanında bişeyler paylaştığı insana rahatça çamur atabiliyor. yada sevgilisi varken yok diyebiliyor.. vs vs neden bu durumda bu insanlar... yada bunlar insanlar mı?

Güncellemeler:
herkesin ilişkisi kendini ilgilendirir ama benim sorum dürüstlükle alakalı, hayatında biri varsa vardır, yoksa yoktur, ya seviyorsundur ya sevmiyorsundur hayatındaysa seviyorsundur zaten.. bişey yaşıyorsan da bunu saklamanın alemi yok, kalabalıkta insanların görünen kişilikleriyle tenhada görülen kişilikleri farklı bunu demek istiyorum. yoksa her koyun kendi bacağından asılır ama herşeyden önce dürüst olmak gerek

0|0
10|43

En İyi Erkek Görüşü

• Dürüst insanlara değil, (bile bile) yalancı insanlara prim verdiğinizden...

Temiz olanı değil, kirli olanı seçtiğinizden...

Ne bekliyordunuz?

Adamın gibi gelip tanışmak/konuşmak istediğini söylüyor, şutluyorsunuz.

Tanışmak için binbir yalan söyleyeni ise (bile bile) hemen kabul ediyorsunuz.

Erkekde bekaret/temizlik aramıyorsunuz. Erkekdir, yapar diyorsunuz. Hatta bakire olduğunu iddia eden bayanlar "ben asla bakir erkek istemem" diyebiliyor burada...

Sonra kızlarımızda yollu olunca da niye herkesin gözü bel altında diyorsunuz.

Aşka önem verenin duygularını hiçe sayıyorsunuz. Yok kıldı, yok tüydü, yok tipdi diye bahanelar üretiyorsunuz. (Erkekte tip aramak nedir ayrı konu ya neyse...)

Sizi sevmeyen, sırf cinsel anlamda kullanmak için gelen, size karşı duygu falan beslemeyen, her fırsatta g*t eden erkeklere (ki onlarda aynı tip, bir yakışıklılıkları yok) aşık oluyor, herşeyinizi veriyorsunuz. Sonra da "benimki öküzmüş, hayvanmış, azımın orta yerine ş*çt*..." diye saydırıyorsunuz.

Eee siz yapıyorsunuz işte.

Açık sözlü olanları kabul etseniz, erkekde de temizlik arasanız bak nasıl çeki düzen veriyor erkekler kendilerine. Mum gibi olurlar. Size karşı gerçekten duyguları olan insanlara farklı gözle baksanız zaten siz de mutlu olursunuz. O adam da dünyanın en yakışıklı adamı olur, siz de en güzel bayanı. Sevenin gözü kusur görmez çünkü...

Hadi o kadar şeyi yapıyorsunuz, bir de bize şikayet etmeyin bari...

5|2
    0|0
    • Abi seni yaradana kurban :D

• Yani? Ne yapabilirim bu konuda anlamadım.

Sevilelim diye cüzdan taşımayayım mı yanımda bundan sonra?

Erkeğin dolmuşa binecek parası yok diye "...neler yaşanacak..." adam statüsü mü kazanıyor birden?

Ulan paramız olmasa "paran yok" paramız olsa "paran çok"...Sizin gönlünüzü yapamayız biz.

"Parası olmayan" erkek yerine "kıymet bilen" ADAM seçseydin sende arkadaşım. Doğa seçme işini size vermiş. "Gelenleri şımarıkça red edeceğinize" gözünüzü açın da bakın bi derim...

• ya paralı erkek peşinde koşan bir kız değilim ama yine de kıymet görmedim bunu demek istiyorum senin gibi salaklarda bunu anlayacak kapasite yok anan babanla nasıl evlenmiş ya ne kadar malsın

Erkekler Ne Diyor 42

• Bence lokal bedenlerle evrensel sonuçlara varmaya çalışmak yanlış. Sadece insan türüyüz ve aslında hep aynıydık, değişen sadece teknoloji,haberleşme ve ulaşım hızı

2|0
    0|0
  • ee herkes bu dünyaya tav olmuş 60 yıllık dünyanın 10 yılında güzel kalabilen bi varlığa tav olmuş ...

ben bekliyorum cennette yaşlanmayan bi huriyle evleneyim , bu yüzden bakireyim müslümanız ahirete inanıyoruz çok şükür... hiçbi kızı bi huriye değişmem :)

2|0
    0|0
  • yahudi medyası yüzünden

2|2
    0|0
  • Önceden içi dışı bir derlerdi kişiler için link

1|0
    0|0
  • Bir ilişkim var ve deli gibi seviyorum. Cinsellik de çok önemli değil. Evlenince bol zaman var.

4|2
    0|0
  • çeşitlilik çok aşkı kılıf olarak kullanıyorlar ve onun altında her haltı işliyorlar.aşk sonsuzdur diyenler bu hataya düşmez.mesela ben hiç sevgilim olmadı sorunmu bence değil.ya hep ya hiçtir.şunu her zaman derim bir erkek kendini yakıt tankeri karşısındaki kızıda akaryakıt istasyonu gibi görüpte anlık sıvı transferleri ile kendini kandırmamalı.aşk bunun neresinde hiçbiryerinde.bir şarkı sözü ile durumu özetleyeyim.ben aşkı ölümsüz bilenlerdenim bir ömür boyunca sevenlerdenim ellerin elime değmesin derim eğerki sonunda ayrılık varsa.

1|0
    0|0
  • Televizyonla büyürken milyoner film yıldızı yada rock star olacağımızı sandık...ama olmayacağız...bunu yavaş yavaş öğreniyoruz...ve çok kızgınız...

"CHUCK PALAHNIUK"

2|0
    0|0
  • benmde anlamadıgım şu herkesin miletle derdi ne ?o yapıyo bakire mi kalıyo ben niye yapmıyım. erkekte bekaret yok nerde eşitlik. abisi herkes kendınden sorumlu bu nasıl bi zihniyet ya. isteyen o.pu olsn isteyen fahişe kime ne ki bundan herkesin kendi kararı. sonucta herkes kendi bacagından asılacak. herkes kenedenden sorumlu.

0|0
    1|0
  • ahlaktan düzgünlükten bahsediyorsun bir bayan olarak koyduğun profil resmine bak...şey işareti yapmış bi kız...insnaalr bu yüzden böyle işte...herkes mükemmel zannediyor kendini..

0|0
    1|0
  • Helal olsun demek için girdim soruya bunun cevabını ben bilmiyorum sevmeyi biliyorum ben sadece delicesine sevmeyi.

1|0
    0|0
    • gerçekten seven insan sayısı çok az onlardan olabiliyorsan tebrik ederim

• sen öyle san. bir gün kıymetini bilen seni o kadar çok sevecek birisi çıkacak ki karşına şimdiki söylediklerini hatırlayıp güleceksin ve çok mutlu olacaksın

• Görürsün ablacm bi bok olmayacak bu hayatta bi zıkkım olmaz

• çok kötü bi durum, sevecek insan bulamıyosun. ama değişmez de bu, aksine gittikçe kötüleşiyo. şimdiki çocuklar büyüdüğünde belki daha güzel olur.

1|0
    0|0
  • yozlaştıkmı ne

1|0
    0|0
  • benden saana 5 yıldız ;)) hiç bişey yazmayaa gerek yook herşey açık ve neet !

1|0
    0|0
  • Başlığına çok güldüm ya kesinlikle haklısın. :) Hangi nedenleri sayalım ki ?

3|0
    0|0
  • Böyle güzel sorular görmek istiyorum. Sözcüklerinin ötesini anlayabiliyorum. Biraz dış dünyayı görmüş birisin sanırım. Neyse!

Bu söylediklerin daha ziyade üstüne bastığımız topraklarda geçerli maalesef. Düşünmeyen, dünyası küçük, sağlıklı bir kültürden yoksun, kişilik yapısı kararsız, sığ blinçli, bir yönden bakıncada hala çocuk kalmış bir toplumuz. Olgun değiliz. Çünkü, düşünmüyoruz, büyümüyoruz. Çok küçük, önemsiz şeyler büyük görünüyor gözümüze. Ama, bazı önemli şeylerin hiç farkında değiliz. Çocuklar da böyle değil mi? Bak davranışlarımıza. Büyümüyoruz. Sebepleri, ayrı bir sorunun cevabı sanırım.

0|0
    0|0
  • uyanamadım ilk soruyu gördüm..insanlar fani değişik yaratıklar..herkes bildiğini yapsın ya aman..kahve var mı? krem

2|0
    0|0
  • Profil resmin ve sorun arasındaki bağlantı kadar normal bence. Başkalarını suçlamak yerine önce kendini düzeltmekten başlasan daha inandırıcı olur düşüncelerin.

1|1
    1|0
    • bunu bilemezsin kafandaki at gözlüğünü atmalısın

• kafadan dar düşünceler atılır at gözlüğü ise çıkarılır :)

• ne gözlükmüş ya girdi çıkmadı :)

• senin sorunun ne dostum

3|0
    0|0
  • hepimiz hırantız hepimiz şerefsiziz diyenler vardı bir ara onun gibi bişey buda..

1|0
    0|0
  • ben bunu başka soruda cevaplamıştım, herkes birer ambalajlı market ürünü oldu. Başkalarına gösteriş olsun diye yanımızda seks objesi kadın ya da para makinesi erkek taşıyoruz artık

1|0
    0|0
  • Modernlikle yavşaklık arasındaki çizgide yürümeye çalışna bir ip cambazı idik.. Yavşaklıktan tarafa düştük efenim..

1|0
    0|0
  • ööööyle bir karmaşık hal bu işte :)

1|0
    0|0
  • Günümüzün Dünyasını özetledin , helal olsun

1|0
    0|0
  • niye benim bu durumdan haberim yok, haberim olaydi bende bu guruha dahil olur yolumu bulurdum :(

0|0
    1|0
  • havdan dolayi emin ol Oylelerine gicik olurum atip tutanlara

1|0
    0|0
  • Nedeni ne biliyomusun? İSLAM'dan kopukluk

1|0
    0|0
  • popüler kültür,başkalrının yaşamlarını model alma,önemsenme isteği,kültürel yozlaşma...

1|0
    0|0
  • sana katılıyorum.

1|0
    0|0
  • soru başlığı süper :DD:D:D

1|0
    0|0
  • güzel konuya değindin ama yorumsuzsum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 10

• Milletin gözü belaltında.. Aşklar artık belaltı olmuş.Onlar için hiçbirşey. Aılenın verdıgı terbıyeden de kaynaklanıyor olabılır. Kızlarımız oglanlarımız bazı seylere acaıp ozenıyor.. İman eksikliği .. Yazık cok yazık..

1|2
    0|0
    • aile yasakladıkça çocuklar daha çok yapıyorlar yasakları. çevreye uyuyorlar tv den görüyorlar...

• bende anlam veremiyorum şu delikanlı gibi görünen kızlar varya ben yapmam ben etmem diye asar keserler onların yediği haltlar kulağıma geldikçe tiksiniyorum.. ama şöylede bi durum var eleştirmek istemiyorum ilk önce kandimizi düzeltelim sonra onlara hesap soralım bende yaptım zamanında aynı şeyi severken başımın üstünde bıraktıktan sonra ayaklarımın altına aldım çünkü kötü bitiriyolar ve hak ediyolar

1|0
    0|0
  • -miş gibi davrananları, kendini pazarlayıp içi kof olanları el üstünde tutup dürüst olanları, sade olanları, olduğu gibi olanları kenara attığımız için asla güzelliklerin farkına varamıyoruz.

Hep 'mış' cıların arasında pışpışlanmakla uğraşıp duruyoruz...

1|0
    0|0
  • Söze gerek yok..+5 nömre.

1|1
    0|0
  • milletin çivisi çıkmışş

1|0
    0|0
  • kafiye yapıcam diye sıçmak.

2|0
    1|2
  • yok ben daha destekli atabiliyorum..yakalanmıyorum..:)

0|0
    1|0
  • Bence çok haklısın.

0|0
    0|0
  • Malesef Hayat ortam cok kötülesti heleki Türkiye dahada beter olmus gördügüme göre. bide söyle birsey var diyelim ki bir erkekle tanisiyorum 20 yildir sevgilm olmadi diyorum herif gelmis inanmiyor olamaz senin gibi bir kizin illaki sevgilisi olmustur pesinde kosanlar vardir diyor. Ben kendimle yinede gurur duyuyorum cünkü Sevgilim olsun diye degil Asik oldugum icin o insanla olmak istiyorum neyse sacmaladim sanirim :D

1|0
    0|0
  • arkadaşım bakire olmadığını söylediğinde erkeğin bakış açısı sana değişiyorsa söylememekten yanayım ben. yada güvendiğin adama söyleyeceksin.. ilerde sana pok atmayacak olanına yani.. o yüzden eskiden bende çok savaş verdim.. herkes dürüst olmalı diye.. baktım ki alan memnun veren memnun.. yani boşver dürüst değilsede olmasın. bazıları dürüstülüğü kaldıramaz çünkü..

1|0
    0|0
    • dürüst olanlar mutsuz oluyor haklısın yalancılar daha mutlu daha kıymetli

Yükleniyor...