Xper level şartı saçma değil mi?

Cinsellik kategorsinde soru sormak 3+ seviyeydi şimdi yorum bile yazamıyorum neymiş efendim 4+ . e 10 yapın da çıkalım gidelim ne işimiz var

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden her cevap 3 xper falandi simdi birde cogu yorumu kaldiriyolar kaldirdiklari sorularinda xperlerini vermiyolar iyice cimrilestiler 17 hedap kapattilar benim 34 level yaptim lan gurulygu hak ediyom

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aslında doğru bir uygulama ama işimize gelmedi malesef çalşın köleler x per kazanın diyorlar ;)

1|1
    0|0
  • öf evet ya. bir şeyler yazmaya çalışıyorum ama daha 4 olamadık. canımı sıkmaya başladı.

0|1
    0|0
  • gayet yerinde olmus. bir level dolup tasmisti yorumlar ve cevaplar. uye olur olmaz cinsellik kategorisindeki sorulari cevapliyorlardi. surekli atilip geri donenler vardi. hakaretler kufurler.

bu sefer yonetimi tebrik ettim.

0|0
    0|0
    • sınıra birşey diyen yok sadece xper bu kadar kısıtlıyken ..

• sitede bulunma amaci cinsellik bolumu olanlari kacirmak icin super yontem. xperini bilmem. baska bolumlerde soru cevaplasin.

• Yaşamak güzeldir :D

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• tedbir amaçlıdr her gelen yorum yaparsa site abazalaşır

0|1
    0|1
  • doğru buluyorum uygulamayı

0|0
    0|1
  • herkes exper peşinde özellikle ergenler, 10 tane hesap açıp kendilerini en iyi cevap seçtiriyorlar

0|0
    0|0
  • boş iş tamamen 1 xper 1puan sa bende diğer konulara saçma yorumlar atarım ben bundan sonra tutan olmaz hakkı ile cevap verirken yönetimin saçma bi icadı için tebrik ederim

0|0
    0|0
  • Aynen ya kotu oldu :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...