Sünnet olmak Allahın emrimi yoksa hz. muhammed s. a. v emrimi bilenler içeri?

Sünnet olmak Allahın emrimi yoksa hz. muhammed s. a. v emrimi bilene en iyi cevap seçicem yardımcı olun
erken boşalmayı çözüyormu seks için temizlik önemlidir diyorlar

Güncellemeler:
yüklenın la ona göre sünnet olıcam

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Efendimiz aleyhissalatü vesselam Allah tarafından birşey bildirilmeyen konuları insanların fikir alışverişine açardı. Kendi görüşünü de belirtildi ama dediğim gibi yapmalısınız demezdi.

Farz Vacip sünnet mekruh haram gibi Allah tarafından bildirilen konularda işin dini açıdan yeri neyse onu insanlara bildirirdi. Sünnet olmak da böyledir ve sünnettir.

0|1
    0|0
    • sagol kardeşim olucam yarın hemen

• Allah kabul etsin. Yaşına rağmen böyle karar vermen çok güzel

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Adı ustunde sunnet. Peygamberimizin sunneti. O sunnetli oldugu icin bizde sunnet oluyoruz

0|1
    0|0
  • Allah ın emri. Peygamber keyfi emir vermez.

0|1
    0|0
    • hadisler Allahın emridir sünnet olmak hadiste geçiyor galiba aşagıdaki arkadaşın dedini araştırdım Peygamber emriymiş bilmeden farz demiyelim

• tamam kardeşim sagol

• bişey değil eyvallah

• Tevrat'tada geçiyo sünnet meselesi

0|0
    0|0
    • biliyorum tevratta geçiyor ve peygamber hadisindede geçiyor araştırdım 1 saat önce tevratta sünnet olmak var hadistede ibrahim peygamberin kendını sünnet ettini söylüyor şimdi olmak istiyorum cünkü sünnetsiz kılıf gibi cabuk boşalıyorum kızlar istemiyo sence olımmı

• sagol krdesm

• öneli değil.

• Sünnet emir değildir peygamberin yaptığı gibi yapmak demektir. Yani dişleri misvaklamak da sünnettir, bıyıkları kesip sakal bırakmak da. Erken boşalmayı önlemek bir yana erken boşalmaya sebep oluyor ve belli bir yaştan sonra travmaya sebep oluyor. Temizlik konusunda da artık hiçbir artısı yok çünkü ayda bir banyo yapılan arabistan çölünde yaşamıyorsun.

0|0
    0|0
    • yani olmıyımmı?

• Ayet oldunu bilmiyordm pardon

• Keyfine göre sünnet olabilirsin ya da olmayabilirsin ama buna dini zorunluluk der ve bunu hadise bağlarsan yanlış yaparsın. Dahası hadislere dinin temel kaynağı muamelesi yaparsan şirke düşersin.

Yükleniyor...