Vajina osurması ne demek?

vajinada osururmuş internette gördüm nasıl oluyo

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Vajinada kalan havanın çıkması demek.

0|0
    0|1
  • south park izlesen o şeyin fortlamak olduğunu bilirdin :)) çok geyiği döndü o muhabbetin south park ta :D

0|0
    0|2
  • Doğu'nun vazgecilmezidir

0|0
    0|1
  • Vajina çok genişse ilişki sırasında penis içeriye hava pompalar geniş olduğu için o hava içerde hapsolur penis çıktıktan sonra o hava basınçla dışarı çıkar bunada halk dilinde *m fortlaması denir

0|0
    0|1
  • kuru fasülye gazının g. te yetmediği anlarda çıkış yolunu kaybetmesi durumudur. kaynak sikipedia

1|0
    0|3
  • Geniş vagonlarda oluyor hava doldugundan

0|0
    0|1
  • vajinada hava sıkışması oluyor o havanın dışarı çıkarken biraz tiz bir şekilde çıkattığı ses

0|0
    0|1
  • Ilk defa duydum.

0|0
    0|2
  • giriş çıkışlarda vajinaya dolan hava istemsizce dışarı çıkarken çıkardığı ses

0|0
    0|2
  • Biz erkekler bilimadamiyiz sizin herseyinizi biliyoruz :)

0|0
    0|1
  • Özellikle kız domaltıldığında penis giriş çıkışı sırasında oluşan hava sıkışmasıdır. Dar kızda olmaz, genişlemiş hatunda olur

0|0
    0|1
  • Argo da * fortlaması olarak geçer ilişki sırasında giriş çıkış hareketleri ile vajinada sıkışan havanın çıkışıyla olur, vajinanın genişliğinin işareti değildir.

0|2
    0|2
  • İçine boşaldıktan sonra döl akarken sıkıp kaparsan onun sesi çıkar cork cork diye

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• 1 yaşıma daha girdim..

1|3
    0|0
  • İlişki esnasında vajinada hızlı git gel yaparken bağzen hava giriyor o hava ses yapıyor..

0|0
    0|0
  • kimin penisi cok ince olur bosluk kalir vajinada iliski esnasinda sescikar hava gibi
    ya da kadin valosa olmustur dogura dogura o gibi ses cikar iliski esnasinda

0|1
    0|0
  • Canim osurmuyor o bazen ilişki sırasında oraya hava giriyor o hava çıkarken ses çikiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...