Beni sevmedi mi acaba ?

Erkek arkadaşımla yakınlaştık ön sevişme oldu, bakire olduğum için birlikte olmadık ben bu esnada ona karşı hiçbirşey hissetmedim. Sabah kalkıtım kapıdan yolcu etti beni ama ben yüzüne bile bakmadım sadece yanagından öpüp gittim, çok soguk davrandım. Beni aramadı, mesaj da atmadı 2 gün boyunca ben mesaj attım. Beni kandırdığını söyledim, biraz söylendim, bikaç mesajdan sonra bana cevap vermedi, ukala tavırlar sergiledi, 1 gün bekledim mesaj atmayınca küfürü bastım.

2 hafta sonra beni kulpte gördü, yanıma geldi, hicbirsey yokmuş gibi yine bana sarılmaya çalıştı, ben bozuntuya vermedim. Ben uzaklaşmaya çalıştıkça o öpmeye sarılmaya çalıştı ama ben yine suratına bile bakmadım. Sonra çıkıp ordan gittim, beni yine aramadı ve bende tekrar hakaret dolu bir mesaj atıp, beni gördüğünde selam vermesini istemediğimi, hayatımdan çıkıp gitmesini istedim.

1 hafta sonra baska biriyle sarmaş dolaş gördüm, ben çıkarken arkamdan seslendi ama ben donup bakmadım ve gittim. Acaba beni hiç sevmedi mi, beni kullanmak mıydı amacı hala bilemiyorum? (Bu arada o kızdan da ayrılmış.)

Güncellemeler:
Sorun şu ben onu seviyorum herhangi bir çıkar beklentim yok ama hiçbirzaman sevgili olamadık tam anlamıyla çünkü şehirler uzaktı ve ben yalanlar söyledim başta oyaladım sonra geldim bulunduğu şehire 3-4 kere görüştük sonra ben bana göre değilsin dedim aradım ve gidiyorum dedim görüşelim dedim gelmedi gittim .benim mesajlarıma cevap vermeyince ben 6-7 ay aramadım aradı bikaç sefer açmadım sonra yine kandırdı benı geldim bunları yaşadım uzun süreçli bir olay ona güvenemedim baştan beri

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• senden istediğini alamayacagını anladığı için yeni denizlere yelken açma çabalarına girmiş.seni sevdiğini zaten düşünme bile.seviyo olsaydı başta ilgili davranırdı ve 2 gunde başka bi kız bulmazdı.o sadece yeni heycanlar yeni tecrübeler arayan kısaca piç diye tabir ettiğimiz şahıslardan kafananı kurcaladığına bile değmez

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu nedir yaaaa.. Bende olsam bozulurum ayrıca neden adamın yüzüne bakmıyosun çıkarken falan vs vs gibi sorular artırılabilir.

0|0
    0|0
  • sizin ki birazda çıkar ilişkisi olmuş;)

2|0
    0|0
    • ne çıkarım olucak onun olabilir ama neden 2-3 yıl dayansın bu duruma

• sende kadın düşmanımısın ne

• hayır ne alakası var cinsel bi deneyimden sonra 2 nizde mutsuz olmuşunuz ne yapcanızı bilemedinizden kolayı seçmişiniz ...

• nasıl ya? her yüzüne gülenle gecemi geçiriyorsun

2|0
    0|0
  • bu adamdan sana hayır gelmez..senden cinsel partneti olmanı istemiş, sende bakire olmandan dolayı istek ve arzularına tam anlamıyla cevap veremememişin.. yolun açık olsun diyeceksin..

0|0
    0|0
  • sen bi sevgi ilişkisi istiyorsun o yatak partneri:D buna rağmen ne diye gelmesini bekliyorsun ki. bırak hiç aramasın istediğin tarzda bi insan bekle :D

0|0
    0|0
  • Merak ettim birlikte olmadığın için mi ona karşı bişeyler hissetmedin ve soğuk davrandın ? :)

0|0
    0|0
  • Demek o da bisey hissetmemis ki aramamis madem elektrik alamadin birak ne dusunuyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• öyle birini neden sevesin ki.bence 2-3 yıldır peşinden koştugu için sende bi alışkanlık oluşmuş.yine peşinden koşsun istiyosun.yoksa düşünsene onla mutlu bi beraberlik kurabilirmisin,güvenebilirmisin o adama

0|0
    0|0
  • kafam karıştı hem çocukla ilgilenmiyorsun hem onu düşünüyorsun ,bırak gitsin.

0|0
    0|0
    • hayır seviyorum onu ama önce o çokkoştu peşimden sonra ben ama güvenemediğim için hep soguk davrandım.

• Garip olan o, sen degil

0|0
    0|0
  • seviyor desek nolacak ki? barışacak mısın? boşversene. koy bi tarafına tekmeyi gitsin.

0|0
    0|0
  • Sen yalan sölemişsn belki o sana güvenmiyor sen ona güvenmiyorsun. Nasıl bir ilişki?

0|0
    0|0
  • eh baya bi seni sevmiyor cok açık

0|0
    0|0
  • sevmemiş tabiki seni sevse ilgisiz kalır mı ? erkekler böyle işte

0|0
    0|0
  • güvenmediğinmediğin bir insanla gece geçirmek ön sevişme vs vs büyük başarııı ya :) senin için bir şey ifade etmiyorsa neden buraya kadar taşıdın _?

0|0
    0|0
Yükleniyor...