Zedelenen kizlik zari?

Zedelenen kizlik zari bozulmusmudur yani nedir bu zedelenme kan gelme olayi

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• sürtünme veya başka bisi yoksa korkma asagıdaki ahmakların lafına bakıpta biriyle bisi yapma yaşları 30 a gelmiş bekaret önemli degil onlar için kızlık duruyor saglam bısı yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bozulmuş olmuyor zedelenince.

0|0
    0|0
  • kanın rengi-miktarı ve hemenmi gelmiş+akış süresi. bunlara göre fikir verebilirim ayrıca sonuç vahimse tedavisi hemen yapılmalı. küçük bir operasyondur. tıp ta uzmanım. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Bozulsa nolur bozulmasa nolur seven seni oraya bakıp mı sevcek

1|0
    0|1
    • Oyle yaparlar kaldi ki iliski yasamadan kendi kendine yapmis bunu mastirbasyon yaparken elini sokmamis ve 5 saat sonra kan gelmis korktu yasida kucuk baadilar doktor ne yapacagim bilmiyorum.

• Yuh değil aynen böyle

• Yaşım 26
      İlk ilişkimi 15inde yaşadım.
      11senelik tecrübem bunun doğruluğu için yeter.
      Yaşayınca aklına gelir.

• neden zedelendi

0|0
    0|0
  • Bozulmama durumuda olabilir

0|0
    0|0
    • Yani anlamadim hic. Olay su arkadasimla bugun kadin dogumcuya gittik kiz masturbasyon yapmis ve yaklasik 5 saat sonra kan gelmis elimi sokmadim diyor ama akintiyla karisik kan gelmis sorduk kucuk diye bakmadi daha nedir bu

• 1 haftasi varmis.

• zedelense bile bozulmaz hasar görür ama evlendiğinde yine kanama olur belkide esnektir kızlık zarı

Kızlar Ne Diyor 2

• hadi karnım ağrıyo desen bacağımda yara çıktı desen ya da grip olsan şunu yap bunu yap diyerek yorum yapabiliriz ama göremeden nasıl yorum yapılacak ben uzman olduğum halde yapamam

0|0
    0|0
  • benim de kucuken mastr yaparken kanadi, ama kizlik zarima hic bisey olmadi, cok zor acildim daha sonra ilk 3 kez kanadi cinsel iliskide

0|0
    0|0
    • E o kan nedenmis?

• bilmiyorum bende kucuktum o zaman pek bisey anlamadim , cok korktum sanmistim bozuldu ve bir daha kanamaz saniyodum, ama cok zorlandim ilk cinsel iliskide cok zor yirtildi ve cok kanadi

Yükleniyor...