Hamilelik ile ilgili sorularım var?

Bundan tam 3 ay önce bu gün kız arkadaşımla korumasız ilişkiye girdik içe boşalma olmadı fakat her ihtimale karşı ertesi gün hapı kullandı (16 saat içinde) adeti tam 4 gün gecikti şu an tam 3 ay oldu falat sık idrara çıkma aşerme göğüs hassasiyeti göğüslerde büyüme koyulaşma sabah bulantıları YOK. Sadece adet düzensizliği var oda ertesi gün hapından sonra olmaya başladı 1-2 gün sapmalar oluyor sizce bir sorun varmıdır sadece tahmin istiyorum

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Hamileyken adet gorulur gorulmez diyenlere bakmayin tip dinlinde buna ustune gorme denir oda normal adet gbidir fakat gunu miktari az olur.
    İkincisi korkma haptan dolayi adeti duzrnsizlesmis cok zor degil bir test yaptirmak ama cok zor bir ihtimal hamile olmasi

1|1
    0|0
    • Şu anki adetleri normal adetinden 1 gün daha fazla

• Bu herkezde olan bir durum dehil bende olurmu ole sey derdim bebek yerlesirn kanamalar oluyor ki buna ustune gprme denir en fazla bir kac ay suruyor. Miktari gunu rengi farkli oluyor ama ayni zamanda bunl dusuktede olabiliy yani cok iyi ayirt etmek gerek ama egerki ustune gormeyse sakincadi yok bunun
      Ama dedigim gibi hamile olmasi zor ihtimal.

• ayda 1 normal rutin gördüğü adetinden başka bir kanaması olmadı

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorun olacagini sanmam ama illa sorun yok anlaminada gelmeyebilir

0|0
    0|0
  • Hamileyken adet görme olmaz içtiği hap düzensizlik yapar ama adet oluyorsa hic bir sorun yok ayrıca o farklılıklar bazen adette de olur hem icinizi rahatlatin bir test yapinda..

0|0
    0|0
    • Test almaya gidiyorum yüzüm domates gibi kızarıyor sonra vazgeçiyorum çok utanıyorum almaya

• Haklısınız teşekkürlee :)

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• konuyla durumun alakası yok başka bir sebebi vardır. Yüksek ihtimalle de psikolojiktir

0|0
    0|0
    • Evet şimdi hatırladım o adet 4 gün gecikmesinden önce gecikicek diye çok stres yapıyoduk sabahtan akiama kadarki konışmamız bu olmuştu stresi geçmiyodu sonradan araştırdım stres yapmamaya çalıştık 1 gün sonra adet olmuştu

• bu arada aşağıda yazdığın yorum için yazıyorum. Test almak gayet normal asprin almak gibi birşey böyle şeylerden utanmayın. kolay gelsin

• Teşekkürler sizede

• Olm gitsin test yapsın bu kadar zormu alsın bir test işesin üstüne bakayım çift çizgiyse y. yediniz tekse sıkıntı yok

0|1
    0|0
    • Testi ona aldırmam bende gidip almaya utanıyorum normal kan testi yaptırasak ordan belli olur mu test sonuçlarını okuyabiliyorum ben

Yükleniyor...